Ozbiljno o iskrenom zavođenju/udvaranju: neravnopravnost, i originalni pristup

Konstatujmo činjenice.

Ad a) Muškarac koji se udvara i prilazi "kao svi" može da prođe, a ako je lijep sigurno i prolazi.
Ad b) Muškarac koji se udvara i prilazi na originalan (sebi svojestven) način ima pravo samo na jednu grešku, odnosno nema ni na nju: može on izdržati da ne bude potjeran sa svojim udvaranjem i pricom i licnoscu da se nosi u 3 pi*ke. materine ako je dobar čak i 15 minuta, il 10 (nisam štopovao pa ne znam), jer ona (svaka koju znam, na nepoznate a te čine 99.99% foruma se ne odnosi) kaže: "kad nećeš ko svi ostali onda imaš pravo samo do prve greške da dobijaš moju slašalačku i odgovaračku pažnju više nego to da i sama položim na dar neki svoj iskaz ili misšljenje, ili pitam, a vjeruj mi da ću i gramatičke greške da ti brojim, što drugima ne radim, kao i to da li se to što si rekao moglo u manje riječi"

Ja prilazim originalno, i odkad sam počeo uspjeh mi je 0%, a evo već pola godine tako, a prije kad sam "kao svi" uspjeh je bio BUKVALNO da me porodicna zena udata ne bi odbila da joj predlozim: seks, ja ti i tvoja cerka...?

Nastavicu sa originalnim pristupom jer me boli uvo oću li dobit pi*ke, ja to i ne tražim, tražim pi*ku svetice i kraljice erotike, damstva i pristojnosti ujedno neke a ne obicne cure koje neki možda i opravdano zovu "ku*ve" i kažu "đelji to" (misli se na drvodeljstvo)... ako me shvatate?

Naravno, covek koji zna sta zeli i to trazi i uzima kada nadje, jednom recju - probirac. :tick:
 
Naravno, covek koji zna sta zeli i to trazi i uzima kada nadje, jednom recju - probirac. :tick:
tako je brate .

- - - - - - - - - -

nema sta, pravi si heroj i sve
ne smatram tvoj napor ni uzaludnim ni pogresnim - naprotiv
osecas se dobro kad zapleses, a to je najbitnije

onda ja isto tako mislim o tebi, i vala ti hvala...
 
Kristijane, ja sam neka vrsta specijanlne jedinice za te probleme, jer ja imam taktiku razradjenu na heroinu (da, da, na heroinu) o tome kako se zavodi i kako da zavedem u 2 koraka, ali ne koristim to jer uvjek uspijeva pa je dosadno, a bilo bi i zlo da se taktizira... probao sam jednu noc i zgadio mi se zivot: dobio broj 2 najljepse cure na korzouo kojim je islo 10.000, najljepse i od svih tih 10.000... i to kako... otvoreno nudeci citav korzo ispruzenom rukom sa kutijom lorazepama koje sam dobio za laz da sam nervozan a da se drogiram drogiran... ko mi je god izgledao da bi htio ponudio sam ga... i bog mi je da srece, hvala mu - TAKOD A ME TI NE SAVJETUEJS KAKO SE TO RADI

OK, RESPECT!.
 

Back
Top