MOTOCIKLI

Kod nas je taj motor obescenjen dok preko ljudi znaju sta valja i ne daju ga jeftino.Preko ih nema ispod 7000 eura a onda jos carina i ostali troskovi tako da izadje preko 9000. Cena novog je trenutno oko 12000 a ta cena stalno varira zbog jena i dolara jer je bila i 10500 a ja kad sam ga uzeo bio je 13200.
Ovog mog ozbiljan kupac moze da dobije bas povoljno i samo orijentacije radi cena koju sam dobijao prosle godine je bila 7000 i nisam hteo da ga dam a sad kad mi je pukao film dacu ga podebelo ispod te cene samo da ga prodam a onda opet imam dva sjajna motora.
 
Znam da se misljenja razlikuju kao sto sam vec jednom rekao,ali
meni je taj B-king kao neki moto pandan betmobilu,jbmliga,kao da ima viska nabacanih dijelova na njemu.:eek:

A gospodjica Aprilia ti bas lijepa :D
 
Radim u jednoj firmi tamo,u toj ulici ,Bajci Zilinskog,i taman doruckovao ,vidim crno bijelu Apriliju,a vidio sam joj slike ovdje pa sam skontao da bi to mogao biti ti,jer je tui i carina i sve ostalo.
Lijepa Aprilija :)
 
Eh s obzirom da imam tri motora stavim Kawu i Apriliu na oglas i danas me zvao jedan jedini na oglas i evo ga na putu za Novi sad a hoce da kupi Apriliu.:dash:
Tako da mi ne gine da registrujem Kawu i da malo jurim.:D
 
Prodao sam Apriliu i sad vozikam Kawasaki. Skroz druga koncepcija i voznja za likove koji se loze na brzinu ali sta je tu je od necega se mora ziveti.
69kzl0.jpg
 
Dao sam je za 3300 a bila je u top stanju -neogrebana a uradio sam joj i servis pa je zato kupac odmah izvadio pare tj ja mu nisam davao motor da proba dok ne izbroji pare jer ne dajem nikom motor da proba ili vozi jer sta ako padne. Tako je moj drugar dao jednom da vozi motor i ovaj se slesio i tom prilikom ubio coveka a od motora je ostalo ovo.
3516amw.jpg


I sta da radi covek kad se ovo desi? Zato bez para nema ni probe.
A ovo je auto u koji je udario i u kom je covek na licu mesta ispusio dusu.
dgij4j.jpg
 
Poslednja izmena:
Par slika sa danasnjeg skitanja...
Eee ,gdje god potrazim uputstvo traze mi da se ulogujem i nista za dzabe,jel` stvarno neko zna gdje bih mogao za dzabe da skinem neko uputstvo za ovaj Virago.
Inace ,odusevio sam se sa motorom,danas sam je prvi put vozio i super je za voznju po gradu,a i na otvorenom je blesav motocikl skroz,veoma se tecno vozi,fali mu malo snage ,ali ima dosta toga dobrog,skroz ok motociklic.







Ee da kad smo isli nazad ,cijela skela samo za nas dvojicu :)

 
Drz se ti tvog Domintora jer Virago je preslab u toj kubikazi.
Svojevremeno na skupu u Sapcu i ja sam trabunjao o Viragu i kaze mi drugar "Gledaj sad ovo!" i pita naseg jos jednog drugara "Ko vozi Virago?" a ovaj ce kao iz topa "Piccckeeee!"
A u tom momentu je neki moto klub cije su clanice uglavnom vozile Virago prolazio u koloni kraj nas.
I od tada mene bi bio blam da vozim taj motor jer kad god vidim zensku da vozi motor to je u 80% slucajeva Virago.
Ako vozis coper onda mora da bude minimalno 750 ccm jer i ovako su kilavi i slabi a samo kubikazom dobiju i snagu za malo gasa jer ebo ti taj motor kad ne smes da se usudis da zaobidjes vozilo ispred tebe.
 
Pero prolazis bez problema!:klap:
Ja sam svojevremeno hteo da uzmem Intruder ali ljubazni prodavci nisu hteli da pokazu motor jer su ih vec uterali u magacin a nije bio kraj radnog vremena!
Doveo ja zenu da vidi i ako joj se svidja da ga kesiram al nisu me procitali i bili neljubazni.Losi trgovci sta drugo da kazem.:besan2:
A radilo se o ovom motoru Suzuki Intruder M800.
im2k4y.jpg


Prosle godine ,ili pretprosle,zamalo da kupim Intrudera M1800 u narandzastoj boji ali srecom sam sreo lika koji ih odrzava i kaze da se kvare tako da sam odustao. Zasad pod cebetom ceka Suzuki B-King 1340 ccm i Kawasaki ZX9R 900 ccm.
 

Back
Top