OPEL

Audi je fensi, ali nerealno skup i za kupovinu i za odrzavanje, znam to jer vozim BMW koji je jako slican! Ja bih radije vozio Opela!!!
 
Opel Vectra i Opel Astra su super, a nisu basnoslovno skupi. Da se razumijemo, ja obozavam Audi, ali to je ipak za neka sretnija i bogatija vremena! 8)
 
Ako imas dovoljno para, definitivno Audi (i devojcice ga vise primecuju, i bolji je auto), a sto se tice opela - imaces solidan auto ali to je sve sto mozes da ocekujes od njega...
 
Zdravo.
Nesto sam se primio na ovaj autic,ali nisam bas upoznat sa njim
pa bih molio za par saveta.
Imam ponudu za Corsu 1.2 1999god.presla 67000km.pa me zanima koliko joj je realna cena,koliko prelaze ti motori,potrosnja.....
Unapred hvala.
 
Kakav paradoks.
Danas mi brat rece Zamisli koincidenciju.Juce je VW naredio dodatni servis za Golf V.Sto znaci povlacenje i ono malo prodatih Golfova.Posto im prodaja ide lose.Zbog naduvane cene.I redovnih Zalbi na ponasanje auta na putu.
U autokuce koje prodaju Opel stigla je danas nova Astra.Tako skladna i tako pouzdano izgleda.Opsta navala na prodavce.Medjutim zvanican list za dobijanje auta.Tek kroz mesec dana.
Kako kazu ovde u Nemackoj smrt Golfa je stigla.Nazalost po Golf fatalno brza.
 
Bustura:
Kakav paradoks.
Danas mi brat rece Zamisli koincidenciju.Juce je VW naredio dodatni servis za Golf V.Sto znaci povlacenje i ono malo prodatih Golfova.Posto im prodaja ide lose.Zbog naduvane cene.I redovnih Zalbi na ponasanje auta na putu.
U autokuce koje prodaju Opel stigla je danas nova Astra.Tako skladna i tako pouzdano izgleda.Opsta navala na prodavce.Medjutim zvanican list za dobijanje auta.Tek kroz mesec dana.
Kako kazu ovde u Nemackoj smrt Golfa je stigla.Nazalost po Golf fatalno brza.
a jel su resili na toj novoj astrici da netrule rubovi? 8)
 
Bustura:
Kakav paradoks.
Danas mi brat rece Zamisli koincidenciju.Juce je VW naredio dodatni servis za Golf V.Sto znaci povlacenje i ono malo prodatih Golfova.Posto im prodaja ide lose.Zbog naduvane cene.I redovnih Zalbi na ponasanje auta na putu.
U autokuce koje prodaju Opel stigla je danas nova Astra.Tako skladna i tako pouzdano izgleda.Opsta navala na prodavce.Medjutim zvanican list za dobijanje auta.Tek kroz mesec dana.
Kako kazu ovde u Nemackoj smrt Golfa je stigla.Nazalost po Golf fatalno brza.

hm, cudno! pa ja imam novi golf V i autic je strasan! :wink:
 
A koliko dugo posedujete Golf V?U svakom slucaju bicete pozvani na dodatni servis.Ako je automobil kupljen u zapadnoj Evropi.Za Srbiju nemam podatke.Ali je sigurno da ce distributeri izbeci dodatni trosak.Kao sto nisu opozvali dvesta i nesto automobila.VW golf 1.8T sincro koliko ih je prodato na prostoru Srbije u poslednjih 5 god.Za koje je svuda gde je prodavan uradjen dodatni test.Naravno sem u Srbiji.
 
Anonymous:
A koliko dugo posedujete Golf V?U svakom slucaju bicete pozvani na dodatni servis.Ako je automobil kupljen u zapadnoj Evropi.Za Srbiju nemam podatke.Ali je sigurno da ce distributeri izbeci dodatni trosak.Kao sto nisu opozvali dvesta i nesto automobila.VW golf 1.8T sincro koliko ih je prodato na prostoru Srbije u poslednjih 5 god.Za koje je svuda gde je prodavan uradjen dodatni test.Naravno sem u Srbiji.
ma vozi bre, ko te pita... 8)
 
sulz:
Molim Vas da mi neko kaze valja li ovo auto i jesu li skupi delovi posto imam ponudu za kupovinu :D :D :D
Dobar je to automobil i jedina mu je mana motor koji je dobar ali i pomalo nejak za ovaj auto.Ja imam Opel Astru bas sa tim istim motorom i zato mogu da te posavetujem da neces pogresiti ako ga budes kupio
 
Auto je los!!! limarija je katastrofa kao i kod svih opelovih vozila....problem se javlja na zadnjim sarkama koje nose vrata...izbija korozija...kao i na rubovima zadnjih krila...a motor je prica za sebe...to je isuzu turbo dizel koji kad se jednom pokvari niko vise ne napravi da radi kako treba... malo je glupo sto ovo kazem ali odgovorno tvrdim da je taj motor los i da se neces usreciti sa njim...pozdrav
 
Mursielagio:
Auto je los!!! limarija je katastrofa kao i kod svih opelovih vozila....problem se javlja na zadnjim sarkama koje nose vrata...izbija korozija...kao i na rubovima zadnjih krila...a motor je prica za sebe...to je isuzu turbo dizel koji kad se jednom pokvari niko vise ne napravi da radi kako treba... malo je glupo sto ovo kazem ali odgovorno tvrdim da je taj motor los i da se neces usreciti sa njim...pozdrav

Hvala na odgovoru,samo me intersuje da li si imao to auto, pa govoris iz iskustva, jer pojedinci mi tvrde da opeli mladji od 95. ne trule kao oni stariji?
 
Mursielagio nemoj uporedjivati babe i zabe.Mi pricamo ovde o Opel vektri iz 97`god. a ne o kadetu suzi iz 84`god. A sto se tice motora nemora da znaci da je u njemu Isuzu motor vec moze da bude i GM-ov kao sto je kod mene u astri iz 99`god. i veruj mi da je Isuzu motor po mnogima izdrzljiviji i bolji od GM-vog motora.Pozdrav
 

Back
Top