turska je velesila

vispak:
pa onako mislim da li bi imala pravo traziti svoj ekolonije u ponovni posjed,a i kolonije bi imale od toga neke koristi..narocito srbija..
laughingcat7ce.jpg
 
Ја против Турака немам ништа. Људи освајали,шта ћеш, и ми се нашли на путу. Него што нам смеће оставише кад одоше. Стварно није у реду од њих.
Баш ми било супер у Турској када сам била. Стално ме Турци смарали да им пишем ''Србија до Токија'' да лепе на клубове! А да видиш тек како су то лепо преписали на ћирилици. Заједно са њима сам се смејала када је у хотелу било 250 Срба и дошла трочлана породица и Босне(муслиманска). Сви Турци мали,гарави. А ово троје плави и високи. Менаџер хотела ме частио пићем данима,да се не љутим,јер сам га стално прозивала ''Што их нисте повели са собом?''
 
Ах,заборавих да напоменем! Када само код тражења да се врати,ајде да тражимо ми да нам се врати оно што је цар Душан освјио!
А може и за време Твртка I, ја онда лепо дођем на трон,све муслимане бродом пошаљем у Турску,пошто је толико воле. Тамо има доста пустара,таман да наводњавају. Хрвате у Хрватску. Босну припојим Србији,лагано шиптаре депортујемо у албанију,даћу им и лизалицу када буду прелазили границу да их мање боли. А ми Срби ће мо се већ некако снаћи...
 
slayer:
Ја против Турака немам ништа. Људи освајали,шта ћеш, и ми се нашли на путу. Него што нам смеће оставише кад одоше. Стварно није у реду од њих.
Баш ми било супер у Турској када сам била. Стално ме Турци смарали да им пишем ''Србија до Токија'' да лепе на клубове! А да видиш тек како су то лепо преписали на ћирилици. Заједно са њима сам се смејала када је у хотелу било 250 Срба и дошла трочлана породица и Босне(муслиманска). Сви Турци мали,гарави. А ово троје плави и високи. Менаџер хотела ме частио пићем данима,да се не љутим,јер сам га стално прозивала ''Што их нисте повели са собом?''
da,da nije krv voda,potegla te nostalgija ili si se nacitala "prava prve bracne noci" od Paje Jovanovica pa pohitala snajka turcima u zagrljaj..a u Turcina golema qurc...zato sam i napisao u onom postu da bi srbija imala najvise koristi od Turske ako bi se vratile pod njene skute...
 
slayer:
Ах,заборавих да напоменем! Када само код тражења да се врати,ајде да тражимо ми да нам се врати оно што је цар Душан освјио!
А може и за време Твртка I, ја онда лепо дођем на трон,све муслимане бродом пошаљем у Турску,пошто је толико воле. Тамо има доста пустара,таман да наводњавају. Хрвате у Хрватску. Босну припојим Србији,лагано шиптаре депортујемо у албанију,даћу им и лизалицу када буду прелазили границу да их мање боли. А ми Срби ће мо се већ некако снаћи...
Немој заборавити Далмацију Спску и Повардарску Србију.
Ах да и ЕПИР по пола са Грцима
 
vispak:
da,da nije krv voda,potegla te nostalgija ili si se nacitala "prava prve bracne noci" od Paje Jovanovica pa pohitala snajka turcima u zagrljaj..a u Turcina golema qurc...zato sam i napisao u onom postu da bi srbija imala najvise koristi od Turske ako bi se vratile pod njene skute...
Студирам књижњвност и читам само озбиљну литературу. Такође културу упражњавам на јавним местима па не употребљавам реч на К...
Ову Српкињу несрпска рука такла није нити ће!!!
Ова Српкиња је толико лепа да је један Неџад из Бања Луке стално смарао како чита библију надајући се нечему... Један Хаћим је лагао да се зове Дејан и све време је морао да слуша моје националистичке приче...
Јаки фрајери нема шта!!!
 
ПА НАРАВНО
Додуше тамо смо се вратили а и још у Вуковар и још неколико места.
Само да изгањамо Аутономију, после референдум па Европски и демократски издвојимо РСК и припојим СРБИЈИ
 
slayer:
Студирам књижњвност и читам само озбиљну литературу. Такође културу упражњавам на јавним местима па не употребљавам реч на К...
Ову Српкињу несрпска рука такла није нити ће!!!
Ова Српкиња је толико лепа да је један Неџад из Бања Луке стално смарао како чита библију надајући се нечему... Један Хаћим је лагао да се зове Дејан и све време је морао да слуша моје националистичке приче...
Јаки фрајери нема шта!!!
urbana srpkinja koja zadovoljava strasti umjetnim..e to se ne zove q..u..r..c,nego bolid na battery
 
slayer:
Студирам књижњвност и читам само озбиљну литературу. Такође културу упражњавам на јавним местима па не употребљавам реч на К...
Ову Српкињу несрпска рука такла није нити ће!!!
Ова Српкиња је толико лепа да је један Неџад из Бања Луке стално смарао како чита библију надајући се нечему... Један Хаћим је лагао да се зове Дејан и све време је морао да слуша моје националистичке приче...
Јаки фрајери нема шта!!!
СЕСТРО ЈЕСИ ЧУЛА ЗА ОБРАЗ

Отиђи на сајт и погледај

http://www.srb-obraz.org/
http://www.rus-obraz.org/
 
slayer:
Док нам је оваквих демократа,веће су шансе да се ми припојимо Ватикану,него Срби Србима.
ЗАТО ЗА СРБСТВО СА ОБРАЗОМ

КАД СРЕДИМО ПРИЛИКЕ У СРБИЈИ, НА РЕДУ ЈЕ РС

- Наши чланови су пробрани млади Срби и Србкиње, који љубав према Богу и роду доказују спретношћу и спремношћу да своје слободно вријеме, знање и способности употребе на добробит Србства, а не на његову штету. Србство неће спасити нови програми, већ нови људи, и управо зато Образ јесте покрет србске будућности!...
- Потпуно је јасно да одузимање надлежности Републици Србској води њеном сигурном нестанку, и зато се Отачаствени покрет Образ залаже за расписивање референдума о независности РС, јер је то једини начин да се она очува...
 
Врло је занимљива чињеница,да када год изгубите аргументе,примењујете простаклуке. Ту сте главни,и страшно маштовити.
За време рата,једно вече смо упалили токи-воки. Прозивали се ми,муслимани и Хрвати. Муслимани су почели такве простаклуке да говоре да смо се ми и Хрвати тотално згрозили и на крају удружили...Наравно не у псовкама...Ту сте први!!!
 

Back
Top