Helijum u N. Sadu

Ne znam gde moze da se kupi, ali mi smo koristili helijumske balone. Prosle godine na grozdjebalu smo nakupovali hiljadu, jadna deca! Osecaj je takav da se sve vreme smejes kad cujes kako drugi pricaju, a i ne cujes ih do kraja, jer se stalno smejes! To ti je gore od bilo kog glasa iz crtanog filma!

Super je probaj!
 
Onda pitaj one sto ih prodaju, ja ne znam gde ih pune. Inace , nije nista opasno, a kad to radis sa balonom, budite brzi, jer ga unutra ima malo i brzo izlazi. Osim toga, efekat traje svega nekoliko sekundi. Budi blizu wc-a, trebace ti od preteranog smeha!
 
Prosli sajam automobila sam radio na INFO standu odma pored nove dacije logan. Elem, tad je bila prezentacija te dacije a baloni su bili oni gumeni tako da nisu odleteli nego su bili na zemlji nama na dohvat ruke... joj kakvo zezanje, imali smo zalihe balona koje su trajale 2 dana a toliko smo se smejali jedni drugima da su ljudi mislili da smo napusheni.

A ovi na ulici deru! ako kupujes balon na ulici daces 250din za jedan...PLJACKA!
 
e decko, imam godina koliko i ti, samo sto je moja generacija na Limanu "duvala" helijum pre par godina... Ma kupis onaj balon u centru i zajebavas se. A bolji feeling je na ekskurziji ili negde drugde sa vecom ekipom.

a 250 dinara je nista. Video sam jednog sto valja za 400!!!
kako ih nije sramota, stvarno od dece pare da uzimaju.
 
Ovi dileri helijuma valjaju loš helijum... :lol:

Mešaju ga sa tečnim naftnim gasom ... a od tog MIXA možeš da se overiš, čas posla

ZNAČI NE VERUJEM :idea:

Helijum se "konzumira"...:shock:

Helijum se prodaje u ex TEHNOGAS-u (sada MESERGAS) na Klisi.
Preko mosta kod mlekare pa levo jedno kilometar.
Kupi onu industrijsku bocu i rokaj se...
Možeš d anabaviš neki redukcionu ventil, pa preko creva i igle u venu .INJECTION :idea:
Javi kad poletiš iznad grada...:lol: i obavezno uzmi padobran od Proke i Ice Mungosa 8-)
 

Back
Top