Da li "volite" zene vozace motora

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
Ovako evo

Kupila bih motor pa me sad interesuju muski pogledi na zene motoriste
Da li im ista zamerite, da li ih gledate kao sebi ravne, da li ih uopste volite u tim “vodama” ili ih se klonite njih kao vozaca tih jakih mashina………………:)))

Znaci da li nas volite kao vozace motora????
 
Julian_Duranona:
Meni ne smeta... A i mnogo je lep osecaj, kad se paralelno vozas sa devojcicama. Evo, limunada tera traktor, pa mi je super drugarica. Sacekaj jos malo, na zimu padaju cene...


hehe Julioo hvala za podrsku.:)))
Gazdarice nemoj bre tako javno....................shshshsh.:)))

A ti Ljubo kupicu verovatno vulcan_500 kawasaki .javicu ti jos da ne mislis da vozam neki tamo skuter bre........:))

mashina se da bude i to prava..............:))) ps obozava pivo...........:))))
 
bobba:
A ti Ljubo kupicu verovatno vulcan_500 kawasaki .javicu ti jos da ne mislis da vozam neki tamo skuter bre........:))

mashina se da bude i to prava..............:))) ps obozava pivo...........:))))

V 500 K...ништа ми није значило...до сад...видео га...и супер је. Сад бих тражио да ме провозаш, али ће да ме прогласе мушком спонзорушом.:wink:

P.S. Зезам се за пиво (то је стих неке старе песме)...чак ни не пијем алкохол, али без јаше ништа...и наравно чизмица. :wink:
 
Nina2:
Yamaha R1 ruulllzzz.

Мрак нема шта

1128154452.jpg


...али није то тај шмек...
 
Ja imam motoric, i bas me briga kako muskarci gledaju na to! Meni je strava, sto leti mogu da zujim i svugde stignem, a ne moram da se topim u busu! Jedino je malo nezgodno kad hoces " lepse " da se obuces, tj. da nisi u sportskom fazonu. E, onda nista!

Meni je san da imam krosericu. Obozavam na taj zvuk !
 
Uuuu, Nina bas ti zavidim!

Inace, ja uvek vozim biciklistickom stazom kad ima uslova za to! Ali jako me nerviraju oni " profi " biciklisti, koji se apsolutno ne obaziru ni na sta! Bas ih briga i za kamione i za avione! Jednom sam imala neodoljivu zelju da kroz prozor od kola , ga zveknem nekom palicom po ledjima, pa bi znao da se sklanja i vozi tamo gde mu je mesto. Mrzim ih onako izdepilirane ! Garant im se svidja taj osecaj medj' nogama a omiljeni film im je " Moj prvi orgazam "!

Uf, sto ih mrzim!:evil:
 

Back
Top