nemoj jos da umres chekaj da se vratim

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
22
Dodole muftijo mala oooooDodole sjed popi pivo,udari glavom od panj.kortex moxga tvoga u neimastini se zasniva jel pijes pentraxil.stani malo, sto se ne ugledas na malu milicu,uzmes lepo viljusku I izvadis sebi oko, stanes pred ogledalo I kazes MAMA sta mi je?onda mama odgovara:sine,toksicno ti sunce tvoje,sto nisi nogu osekla,idi kod bake sada da ti baka nastrika futrolu za ubijeno oko.vidi ga jos skace,daj brzo casu vode da ga udavimo!cero jel te boli,ako te boli idi kod tate da te udari sekirom po glavi,ali nemoj da places sekira je bas dobro naostrena.voli tebe tvoj tata,svi mi tebe volimo, tako da das posle bubrege malome bati da ne ide svaki dan na dializu, nemam para za cigare,znas ti kolko je dijaliza(zamisli)?jel oces cero?e sad mi kazemo:prema nasoj dijagnozi >mama ti je izuzetno velika zena I tacno se vidi da zena zna sta hoce.jedno je sigurno,covek treba da upraznjava svoje navike,sve ostalo je nebitno,zrtvuj se radi maminog gusta a kod nas mozes za 100eura(dacemo ti popust) da kupis dva polovna bubrega od pokojnog Srbe,malo su osteceni njegov ker ga je napao dok se naduo posle sedmog dana smrti bio je na suncu zato sto su poslali nekog malog kosaca koji nije mogao da ga ponese.srecom mi ga znamo,to je kratkoruki milisav iz velike mostanice,al trenutno ne mozes da ga nadjes popravlja zube(ambiciozan decko ,pun elana energije mladosti,ugradio je kod nas betonsku nogu>made in beton< the metal age, fi 10mm armiran beton.mislim pazi,vidi ovako,nije sve tako crno:odes na jednu livadu poneses kashiche(drveno) the wood age>internacional,al da majka nezna.legnes na livadu naguras lisca u usi I ponesi jednu suknju,popnes se na plast sena I naskocis na centralni kolac.u tom trenutku nastace pritisak,osetices blago pucketanj u usima.e onda,moras da budes prisebna da bi mogla lepo da odreagujes u tom trenutku.ispruzis ruke dignes jednu nogu I pocnes da vozis biciklo(oseti vetar u kosi) samo nemoj mnogo da se cimas!angazovali smo kolegijum vrsnih lekara kako bi smo ti dali najbolji savet.zelimo ti mnogo uspeha.sa tom terapijom procistices telo I duh.mali isus se tako probio na scenu(samo sto je on mahao kandilom) I vidi dokle je dogurao,ima ga u svakoj crkvi I jos mu se ljudi klanjaju I daju mu pare(pun je ko oko,sto on sto devica marija koja je sela na kamen I zatrudnela>magic stone full pack tamjan studenica I reponjin zar<. Smiluj mu se tri azdaje.

Dal nas razumes???(mislimo zbilja)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top