Sve sto je potrebno da znate o stock fotografiji (pitanja problemi saveti)

Za nas je prihvatljiva jedino isplata preko ceka.Posalju ti cek na kucu pa onda ti cek odneses u banku (recimo delta ili jubanka) i oni ti isplate iznos minus provizija (1,5 % - 3% od iznosa).
Ja sam tek juce ispunio iznos za slanje ceka, ali ima mnogo zadovoljnih ljudi na njihovom forumu iz celog sveta koji su isplaceni, tako da nije prevara.Nadam da cu potvrdu imati u licnom iskustvu sledeceg meseca..
Link ka mojoj skromnoj galeriji je OVAJ.Samo napred, prikljuci se celoj stvari.Jos je u relativnom zacetku, biznis cveta a kasnije ce biti uzasno tesko uci.Jos je bilo lakse kada sam ja ulazio.Sada na pocetku saljes 10 slika i ako imas 7 dobrih ulazis, ako ne cekas par meseci.
 
Koristim skromni samsung digimax 370.Jos samo da ti obratim paznju da ne trpe mnogo noise na slikama, koga uvek ima i nekad ne smeta toliko.Svaku sliku iz prvog slanja pogledaj na 100% i ako ima negde suma, provuci kroz Neat Image ili Noise Ninja program , recimo.
Objekte slikaj na beloj podlozi sa dosta osvetljenja ( ili na podlozi one boje koja tebi odgovara).Pozdrav i srecno Sloba
 
linabg:
Jel ti nije problem da postavis ovde bar neku sliku cisto da znamo sta se trazi.
Ja pogledala i najviše mi se sviđa baš ova:
4080,1128976512,2.jpg
 

Back
Top