Fizicki izgled ozenjenog muskarca:)

Gost118

Elita
Poruka
22.445
Bio je tako lijep... Dok me je grlio, trepcuci okicama zadivljeno sam ga gledala...
"Boze, kako je lijep", svako malo bi mi prostrujalo kroz glavu...
Bio je vrlo lijep i vrlo moj...

Nakon rastanka, vidjali smo se tu i tamo u prolazu...
I dalje mi je ista misao prolazila kroz glavu...
"Kako je samo lijep"...
A, onda se ozenio...

Sretoh ga nedavno, nakon nekoliko godina... Ostadoh zapanjena...
"Boze, na sta to lici, sav se deformisao... Udebljao se kao svinja, dupe mu se oteglo, stomacinu je izbacio, lice kao da je izujedalo 1000 bumbara, zubi propali, srecom nisu jos poceli da ispadaju... Gdje je onaj lijepi muskarac, kojeg sam nekad znala...?"

Ne, nije ovo skica za portret jednog muskarca, nego tek primjer za ilustraciju...
Mnogo je takvih u mojoj okolini... Neki su moji bivsi (logicno, vecina mojih bivsih odavno je u (ne)srecnim brakovima), neki su bivsi mojih prijateljica, neki su prijatelji, komsije, poznanici, radne kolege... Neki su intelektualci, neki zanatlije, neki visoki, neki niski, neki lijepi (bili), neki ruzni, ali svima je zajednicko da su se strasno fizicki zapustili u braku...
I svi imaju stomacine...

Ima li takvih oko vas? Mozda vasi partneri? Sta se to desi u covjeku, pa da toliko izgubi volju da radi na sebi...?
Drage udate zene, cime to hranite svoje muskarce, kad im stomak toliko raste...? :lol: :lol: :lol:
 
e,g-rock...
ma nisam ja looda,
ako si ti onaj cliff hanger...tvoja sam, vodi me kući:p
negooo
moj muž se uljudio od kada se oženio.
malo se ugojio,ali je o super,jer je on u stvari bio jako mršav.
ne nosi više samo farmerke,tačnije ima jedva jedan par..
bakini dzemperi su završili u crvenom krstu...
šala, ali poradila sam muški na njemu, i od lepog i zgodnog
dobla fantastičnu smesu za oca moje dece:p
ko ono reče kompjuteraši u kariranim košuljama?
imam ih oć neko?
poklanjam...:p
 
xpajamacax:
..
bakini dzemperi su završili u crvenom krstu...
šala, ali poradila sam muški na njemu, i od lepog i zgodnog
dobla fantastičnu smesu za oca moje dece:p
ko ono reče kompjuteraši u kariranim košuljama? JA, i potpisujem:razz:

Hahhahaah, nemoj da s... da je nosio i bakine džempere.
E, pajamaco, kako to misliš SMESA za decu?
:lol: Aj, vodim te u Cvetić da vidiđ drugare iz škole....
 
Gazdarica:
Neki su intelektualci, neki zanatlije, neki visoki, neki niski, neki lijepi (bili), neki ruzni, ali svima je zajednicko da su se strasno fizicki zapustili u braku...
I svi imaju stomacine...
I svima je zajedničko da su tvoji bivši.
Šta da ti kažem, Gazdinski - bolje nemoj se udaješ.
Ili se udaj za tuđeg dečka.
Ovi tvoji vremenom... ma vidiš i sama. :lol:

P.S. Ne razumem taj fenomen. Možda im se uspori metabolizam oko 30-te a oni ne primete pa žderu kao i pre...:wink:
 
Pa to je sa godinama.
U mom okruzenju su se malko vise i zene zapustile. Imam jednu drugaricu i kad sam joj rekla da je poprilicno ugojila u trudnoci ona ladno "Nije samo 4 kg", a iz aviona se vidi bar 10.
Ne znam, valjda osecaj sigurnosti i onda te kao boli uvo. Bezveze u svakom slucaju.
Nisam opterecena izgledom i krpicama, ali malo da se poradi moze.
 
dakle poznajes Slobu ,,,, a zubi mu se deformisali ko da zvakao srafciger ,,,,

ma jok bre ,,,, muskarci kao i gomila zena koje ne brinu o sebi nakon udaje ... jednostavno se zapuste ,,,, dzaba je lepota ------ nakon neke tamo trideset pete vidi se ko brine o sebi ,,, lepotu prevazidje kultura drzanja i negovanja tela
 
Hm, ma isto je i sa zenama. Jednu znam da vodi racuna o sebi ... ali zato sto ima svalera... i to dugo... cak je rekla da ce da se razvede... ali idalje se ne razvodi, a radi ekstra na sebi.
Ali nema nista ruznije kad je baja super a ona svinja, izvinjavam se sto tako kazem, ali stvarno ne mozete da zamislite na sta ona lici, jes da sam joj kuma al' sto jeste stvarno je ogromna... i sve je veca i veca. On totalno ok. A na svu tu njenju debljinu i zapustenost samo zvoca i nesto ga maltretira.... ma ustvari kad bolje razmislim nije on normalan....moram da priznam da mi on lici na one tipove koji odu da bace djubre ili kupe pljuge i vise se nikad ne vrate kuci...... jos mi se ona zali da nemaju sex......
 
Malo zapušteniji muškarci su verni, tako?
Pa da, i to je suprugama i bitno - samo da je ne vara.
Onda i ona može da se tovi, i tako postaju ravnopravni supružnici.
Evo, takođe (osim kariranih košulja), potpisujem da su, lepe, zgodne, pametne i udate žene uzrasta 35 - 40 godina u najvećem broju neverne, feeeeeeeeeeenomenalne u krevetu i NEVIĐENI skotovi van njega.
 
Izgleda da je to neko pravilo. Pre par godina drugar se ozenio sa svojom dugogodisnjom devojkom. Dok su jos bili samo momak i devojka bili su strasno slatki, mrsavi, bilo ih je milina videti onako zajedno. Sada, nakon par godina braka...blagi uzas. On sa ogromnim stomakom, podbradak naravno ne izostaje...ona sa kosom koja nije videla frizera meni se cini sve te godine od vencanja, ogromnih kukova, salce samo pliva. Ne znam, ne kapiram. Sta tera ljude na to da se toliko zapuste nakon braka ili nakon pocetka zivota u dvoje. Licno ne mogu da budem zadovoljna sama sa sobom ako ne izgledam ok, kako da bude zadovoljan taj koji je samnom?
 
HeBePoBaTaH_:
Malo zapušteniji muškarci su verni, tako?
Pa da, i to je suprugama i bitno - samo da je ne vara.
Onda i ona može da se tovi, i tako postaju ravnopravni supružnici.
Evo, takođe (osim kariranih košulja), potpisujem da su, lepe, zgodne, pametne i udate žene uzrasta 35 - 40 godina u najvećem broju neverne, feeeeeeeeeeenomenalne u krevetu i NEVIĐENI skotovi van njega.

Ma da to je to sto sam i ja napisala... I na kraju dodjes do strasnog zakljucka....
 

Back
Top