FIAT

Zanima me dali je neko u Fiat Bravo 1.9 jtd ikada sipao D2 ili Loz ulje,pretpostavljam da nije preporucljivo,ali me zanima dali je neko sipao i kakva je iskustva imao? Hvala unapred!
 
Pa kad im je kvalitet upola slabiji nego kod italijanskog Punta. To se s vremenom pokazalo da je tako i zato ima dosta nizu cenu od italijana.
A za slicne pare pre bih uzeo 10 puta Sandero ili Logan koji su i ozbiljniji.Punto je ok ali samo originalni italijanski.
 
Slabo idu zato sto nema vise 1000eu popusta za reciklirani krsh, a i onda su bili prskupi, nego povoljan kredit, pa se ljudi zeznuli. Na primer, moj prijatelj kupio u prvoj turi benzinca sa klimom za 10.000eu!!!!! Pa, jel to normalna cena za takav auto? Nema ni ABS, ni vazdusne jastuke, ma klotara. Ali, posto je na kredit, niza kamata nego za druga vozila, pa, kao, isplati se. (Malo sutra)
 
Slabo idu zato sto nema vise 1000eu popusta za reciklirani krsh, a i onda su bili prskupi, nego povoljan kredit, pa se ljudi zeznuli. Na primer, moj prijatelj kupio u prvoj turi benzinca sa klimom za 10.000eu!!!!! Pa, jel to normalna cena za takav auto? Nema ni ABS, ni vazdusne jastuke, ma klotara. Ali, posto je na kredit, niza kamata nego za druga vozila, pa, kao, isplati se. (Malo sutra)

Daju ponovo subvenciju od 1.000 evra. Valjda da se otarase onoga sto su proizveli, a ne mogu da prodaju. Po meni, klot punto ne bi smeo da kosta vise od 5-5.5 k eura. Jugo je kostao oko 3, ajd da racunamo punto ima ecu, pa plasticne farove, itd. sve to ne moze da digne cenu za vise od 2k eura.
 
Slabo idu zato sto nema vise 1000eu popusta za reciklirani krsh, a i onda su bili prskupi, nego povoljan kredit, pa se ljudi zeznuli. Na primer, moj prijatelj kupio u prvoj turi benzinca sa klimom za 10.000eu!!!!! Pa, jel to normalna cena za takav auto? Nema ni ABS, ni vazdusne jastuke, ma klotara. Ali, posto je na kredit, niza kamata nego za druga vozila, pa, kao, isplati se. (Malo sutra)

a?
ima i abs i klima i airbagovi za vozaca i suvozaca ,zvucnici i antena samo da se dokupi radio, staro-za-novo jos uvek vazi ....najbolji auto u evropi.
 
Acivi, najskuplji Punto 1.3 Multijet Emotion ABS ne kosta 10.000 kada se uracuna reciklaza. Benzinac sa ABS-om kosta 7 i nesto hiljada (sa reciklazom), a inace ABS ide samo u taj najjaci Emoiton ABS paket.
Sto se vazdusnih jastuka tice, samo onaj najjeftiniji (13" felne bez ratkapni, crni branici, bez serva i bilo cega) koji kosta ispod 6000e ima jedan, a svi ostali dva airbaga, tako da prica "bez vazdusnih jastuka" ne pije vodu.
 
Za jastuke stvarno nisam siguran, ali znam da ga je u prvom naletu kostao Punto sa 1.2 benzinskim motorom i klimom, bez ABS-a oko 10.000eu. Posle su cene snizene. Ovo je bas u prvoj turi bilo. Da je sacekao jos malo, mogao je da kupi dizel za te pare.
 
kupio sam ovog fiata pre nekoliko dana, 2003 god, placen 7200e.. kako vam se cini

p1010014resize6ed.jpg

p1010015resize4oz.jpg

p1010016resize2ou.jpg

p1010017resize3tb.jpg

Da ozivim post iz daleke 2007.

Pa cini mi se oko 3.000 evra :mrgreen:
 

Back
Top