Gde za godišnjicu

Ako ste za klopu, u Zemunu ima sladak restorancic sa italijanskim jelima, cene su vrlo, vrlo povoljne, zove se Balkan ekspres, blizu reke. Mi ga zovemo vozic zato sto je deo restorana od lokomotive. Adresa Despota Djurdja 22, tel. 615-906
 
baki 75:
Ako ste za klopu, u Zemunu ima sladak restorancic sa italijanskim jelima, cene su vrlo, vrlo povoljne, zove se Balkan ekspres, blizu reke. Mi ga zovemo vozic zato sto je deo restorana od lokomotive. Adresa Despota Djurdja 22, tel. 615-906

Malo mi je daleko Zemun,ali pošto je to jedini predlog - prihvatiću.......
Šalim se,hvala na informaciji, zvuči primamljivo (i prihvatljivo).Javiću u ponedeljak kako je prošlo....
 
Vrlo je prijatno, nema onih nabudzenih, kakve su im palacinke i slane i slatke, pa pizze, njam njam. Da nije bas blizu, malo je i zavuceno, ali i mi idemo sa drugog kraja grada. Narocito je lepo leti, pogled na reku i tako to. Ja ih izreklamira, da bar dobijem porciju palacinki gratis... :wink:
 
Uglavnom italijanski specijaliteti, ima i neko jelo sa piletinom koje je vrlo ukusno. Mislim da nema rostilja, bifteka, cepanih polutki i tako toga. Ima raznih salata i tako ebem li ga ne znam ni ja, krenula mi vodica na usta.
 
Ne znam za taj Lipov lad...Tamo mi je nekako samo za klopu! Ne bih da mi se godišnjica pretvori u jelo.Može nešto da se klopne,ali nešto lagano,poenta je da provedemo veče sami i da se opustimo...Ipak glasam za Balkan Expres.
 
Ginja radi kao cranac pa ne stiže da se nakači na forum! Inače je godišnjica prošla baš super, iako nismo išli ni u Balkan ekspres ni u Lipov lad, krenuli smo do grada pa gde nam padne na pamet... Tako da smo se odlučili za palačinke u Amici u Mišarskoj (nisam dugo bila tamo, renovirali su),pa onda za moku u Grinetu, proveli smo veče sami, opušteno, što mi je bilo najvažnije.
Tako da Balkan Ekspres ostaje za neki drugi put.
 

Back
Top