Evo vec treci put (rapidshare)

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.128
Skidam jedan fajl sa rapidshare i on ima 14.7Mb
Meni dodje do 5.7Mb i tu stane i nece dalje.
I tako vec treci put.
Naravno nemam premium account, ali zna li neko u cemu bi mogao da bude problem?

E sadjedno drugo pitanje da nema ovde neko da je iz neke od ovih zemalja

at.gif
ch.gif
uk.gif
nl.gif
es.gif
es.gif
be.gif
gr.gif
pt.gif
hu.gif
lu.gif


Zasto to pitam, zato sto iz tih zemalja moze da se preko telefona plati premium account.Ako ima neko da je odatle on moze da mi meni telefonom plati to clansto koje kosta 1.84evra a ja bih nekom od njegove familije koga ima ovde poslao 3evra za tu uslugu, ili bih mu poslao 2evra preko onog bankovnog sistema da mu stigne na kucnu adresu u inostranstvu.
Ako ima iko ko moze da mi pomogne bio bih mu jako zahvalan.
 
loop:
Skidam jedan fajl sa rapidshare i on ima 14.7Mb
Meni dodje do 5.7Mb i tu stane i nece dalje.
I tako vec treci put.
Naravno nemam premium account, ali zna li neko u cemu bi mogao da bude problem?

E sadjedno drugo pitanje da nema ovde neko da je iz neke od ovih zemalja

at.gif
ch.gif
uk.gif
nl.gif
es.gif
es.gif
be.gif
gr.gif
pt.gif
hu.gif
lu.gif


Zasto to pitam, zato sto iz tih zemalja moze da se preko telefona plati premium account.Ako ima neko da je odatle on moze da mi meni telefonom plati to clansto koje kosta 1.84evra a ja bih nekom od njegove familije koga ima ovde poslao 3evra za tu uslugu, ili bih mu poslao 2evra preko onog bankovnog sistema da mu stigne na kucnu adresu u inostranstvu.
Ako ima iko ko moze da mi pomogne bio bih mu jako zahvalan.
Ja imam premium accoutn i vazi mi do aprila 2006. Ne secam se koliko sam platio (mislim da nije bas bilo 1.84 evra, malo vise), ali sam platio Visa Virtuon (raifhasen banka - yebes naziv banke, nikad da potrefim)... Nadji nekoga odavde ko to ima, neka plati za tebe i teraj...
 
loop:
Ispravka 1.86 je na dva dana a toliko mi i treba da skinem neke vazne fajlove?
Koliko si ti plati to clanstvo za godinu dana i jel mozes ti da mi upaltish ovo za dva dana a ja tebi da posaljem pare preko raifhasen banke?
Ma daj, ko ce se zezati za 2 evra....
Posalji link sta te zanima, skinucu pa cu nakaciti na svoj server i dati ti 48 sati da skines. Ne znam kojom brzinom radis, ali imam upload 1MB, pa skidaj. Posle zatvaram FTP nalog i mirna backa....
 
E pa moze i tako, ali onda ces da imamsh pristup svim fajlovima koje ja nadnjem :mad:
Salim se naravno da to nije nikakav broblem.
Imam ISDN vezu i uvek sam na 64Kb i nikad ne skidam fajlove vece od 20Mb.
a i necu te previshe cimati, a i ti fajlovi sto meni trebaju mogu biti i tebi od koristi.
Saljem ti link na pp.
pozz
 
Ovo ne moguce, evo i sa njegovog servera opet isto stigne to 5.834Kb i nece dalje.
Znaci da je nesto do mene, ali ne znam sta.
Pre 10 dana sam formatirao G (meni je sad win na G ne na C) ali nesto opasno zeza.
Jesam posetio par puta warez sajtove ali ne verujem da je nesto do toga.
Sta je bre ovo u pitanju?
 
E ljudi ovo je neverovatno.
Ponovo sam reinstalirao sistem i opet je stalo bash na onom mestu gde uvek stane.
Onda sam iskljucio Firewall i opet stane (uvek na istom mestu)
Onda sam promenio provajdera i onda sam je skinuo bez problema.

Zasto kod tog provajdera stane uvek bash na tom mestu tesko da ce ikad ikome biti jasno, ali doro je jer sam ja pomislio da imam neku ozbiljnu gresku na hardveru a ono je ipak do provajdera.

toliko o bug.co.yu
 
Da, primetio sam da se u poseldenje vreme provajderi mnogo zayebavaju sa nama...
Vec par dana nisam odjednom, bez razloga mogao da saljem postu na neke odredjene e-mail adrese. Napisem poruku provajderu i oni mi "ladno" odgovore, da su mi sad omogucili da na te adrese saljem postu!!
Cus, omogucili, pa kojim pravom su mi uopste zabranili!!!!!
I ko zna koliko su mi adresa blokirali, sto za odlazne, sto za dolazne poruke? Ta govna bi trebalo razjuriti,, ponasaju se kao da im je dedovina! Konkretno u mom slucaju se radi o PTT.YU
najsmesnije je sto nisu nasli za shodno da blokiraju da mi ne mogu slati poruke neki sajtovi koji mi predlazu povecanje penisa i uzimanje vijagre kao i tucanje mladih azijki, a drugare sa kojim saradjujem godinama - blokiraju iz samo njima znanih idiotskih razloga!

Sta ces...
 
Pazi jeste da je ovaj bug najeftiniji (5,1din/sat) ali covece boziji kako to da mi non stop download stane na jednom te istom mestom.Krajnje neverovatno.
Ma da stane barem na 1byte vise nego uvek na tom jednom istom.
E tako na skoro svaki fajl veci od 3-4 Mb, nema veze dal je EXE ili RAR ili ZIP ili WMF.
Da im pisem ne verujem da bi znali da mi odgovore.
Sto je najgore ne verujem da bi iko znao da mi odgovori.
Sta tu moze da bude?
Da je taj fajl neispravan nebi mogao ni preko ostalih provajdera da ga skinem.
Evo opet na josh jednom fajlu mi se to isto desava.
A bash bih voleo da dam link nekom ko risti istog ovog provajdera da probao on taj isti fajl da skine i da mi kaze da li mu je stalo na istom mestu.Sad cu da otvorim novu temu sa takvim pitanjem
Ne vredi moram da se otvorim i dam pare nekom pravom provajderu.
A wireless u mom gradu nece biti josh 5 godina, sad uvode kablovsku ali posli od kraja grada pa dok stignu do centra ima da se nacekam ihaha.
ASDL isto nece stici josh jedno 5 godina.
Jedva sam i ISDN dobio, mada sam mozda trebao da uzmem jednosmerni sat. link ali sad sta je tu je, mucim muku sa ovim nasim dial-up provajderima.
 

Back
Top