Lepotica i zver

Kiss_me

Aktivan član
Poruka
1.516
Sta mislite o pomenutoj bajci u tom smislu da se jedna prelepa devojka zaljubila u jako ruznog muskarca, ili recimo da je obrnuta situacija (prelep princ u jako ruznu devojku)?
Da li je vama i koliko vazna ta spoljasnjost ili slika koju nam drugi stvaraju o nekome? Da li bi usli u vezu sa nekim o kome vase drustvo misli da je izrazito ruzna pojava?
 
Kiss_me:
Sta mislite o pomenutoj bajci u tom smislu da se jedna prelepa devojka zaljubila u jako ruznog muskarca, ili recimo da je obrnuta situacija (prelep princ u jako ruznu devojku)?
Da li je vama i koliko vazna ta spoljasnjost ili slika koju nam drugi stvaraju o nekome? Da li bi usli u vezu sa nekim o kome vase drustvo misli da je izrazito ruzna pojava?
Bole me uvo sta moje drustvo misli, bitno je sta ja mislim, a i moje drustvo ce da uvazi ono sto ja mislim.

Sad bas ne znam koliko bi me erotski privlacila neka bas ruzna, verovatno bi mi bila samo dobra drugarica. Lepota je zbir fizickog i psihickog. Verovatno svako po sebi i trazi i procenjuje svog partnera.

Jel to ti pitas zato sto si ti ruzna? :lol:
 
pa mislim da je ta ruznija osoba verovatno mnogo zanimljiv lik

meni licno neciji izgled, odnosno koliko neciji izgled meni prija, predstavlja jedan od osnovnih uslova da uopste pomislim na nekakvu intimniju vezu... sta neko drugi misli o osobi koju poznajem ili koju zelim da upoznam me gotovo uopste ne zanima...
 
Pera_Zdera:
Bole me uvo sta moje drustvo misli, bitno je sta ja mislim, a i moje drustvo ce da uvazi ono sto ja mislim.

Sad bas ne znam koliko bi me erotski privlacila neka bas ruzna, verovatno bi mi bila samo dobra drugarica. Lepota je zbir fizickog i psihickog. Verovatno svako po sebi i trazi i procenjuje svog partnera.

Jel to ti pitas zato sto si ti ruzna? :lol:

hehe, pa iskreno, nisam bas lepotica iz bajke, ali ne mislim ni da sam ruzna, bar gledajuci facu ;)
I naravno ovde mislim samo na fizicki deo, a za duh prosudi sam ;)

A tema mi pala na pamet kao neko osvezenje pored ovoliko "napaljenih" ( u svakom pogledu) tema a i nesto sam danas diskutovala sa nekim drustvom ono lepa zena-sex, ruzna zena - sex itd...
 
Drustvo mama tata i ostali se odmah upzore i zna se koje je njihovo mesto.
Ko ne igra po pravilima je out of the game.
Inace ako mi se zensko ne svidja djaba bilo dobre volje i kite cvrste.
 
Pera_Zdera:
Odredjeni minimum i fizickog i psihickog mora postojati.
Taj minimum je svakom umetniku prelomljen kroz njegovu licnu prizmu. Te prizme nisu jednake.

Ne bih volela da zvucim prozaicno, ali stvarno mislim da o ukusima ne treba raspravljati i da recimo decko koji je mojoj drugarici "vauu lik" meni moze biti tek neko iz mase ili obrnuto. Sto ti rece, svako ima svoju prizmu posmatranja.
 
Kiss_me:
Sta mislite o pomenutoj bajci u tom smislu da se jedna prelepa devojka zaljubila u jako ruznog muskarca, ili recimo da je obrnuta situacija (prelep princ u jako ruznu devojku)?
Da li je vama i koliko vazna ta spoljasnjost ili slika koju nam drugi stvaraju o nekome? Da li bi usli u vezu sa nekim o kome vase drustvo misli da je izrazito ruzna pojava?


svasta bre zeno ...po meni je naj vaznija njegova licnost a ne njegov veliku i ruzni nos ili bilo sta ...........:)))

nikada nisam gledala prvo ljepotu.......:))
 
a joj gde me nadje!!!!!
moj poslednji je bio duplo stariji od mene,samim tim i nije mogao da bude bog zna sta,nisam imala sve ni lepotane ali definitivno stojim iza toga da ako se ljudi nadju na istim talasnim duzinama to moze da funkcijonise jako dobro bez obzira na sve
 

Back
Top