turska je dobila

europe_2015.gif


mi smo zadovoljni i sa ovim
 
to mozda kada bih ja bio premmijer ili predsednik...i to samo mozda...licna osecanja ne treba da se mesaju u politiku...
ali, nisam ja jedini covek u Srbiji...

inace, zar tebi kao pravoslavcu ne smeta sto ces ziveti u sultanatu?
(pre nego sto ostali pocnu da se smeju, da potsetim da je covek izjavio da je pravoslavac)
 
Nexus 6:
to mozda kada bih ja bio premmijer ili predsednik...i to samo mozda...licna osecanja ne treba da se mesaju u politiku...
ali, nisam ja jedini covek u Srbiji...

inace, zar tebi kao pravoslavcu ne smeta sto ces ziveti u sultanatu?
(pre nego sto ostali pocnu da se smeju, da potsetim da je covek izjavio da je pravoslavac)
ja sam bosanski pravoslavac,daklem kud god moja brca Bosnjaci,muslimani i katolici tud i ja
 
vispak:
ja sam bosanski pravoslavac,daklem kud god moja brca Bosnjaci,muslimani i katolici tud i ja
. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ти си блесав, а не Православац, у коју ЦРКВУ ИДЕШ КОД КОГА СЕ ПРИЧЕШЋУЈЕШ :confused:
ВИ НЕ ПОСТОЈИТЕ

Христе Боже распети и свети,
Српска земља кроз облаке лети.

Лети преко небеских висина,
Крила су јој Морава и Дрина

На три свето и на три саставно,
Одлазимо на Косово равно.

Одлазимо на суђено место
Мила мајко, сестро и невесто.

Збогом лето, јесени и зимо.
Одлазимо да их победимо.

Збогом први нерођени сине,
Збогом ружо, збогом рузмарине.

Кад је драга да одлазим чула,
За ревер ми невен заденула.

Христе Боже распети и свети,
Сва Србија на Косово лети.

Христе драги распети и свети,
Сва Србија на Косово лети.
 
sve te crkve po Bosni su pravoslavne.one starije prije turskog vakta su crkve pravoslavnih Bosnjaka.jedna postoji u koju ja idem.u ove koje vi svojatate a one su kulturno nasljedje koje je ostalo poslije turskog povlacenja,ja ne idem.ali rascisticemo mi i ovo pitanje kao sto ja UNESKO rascistio pitanje manastira na Kosovu,i javno izjavio da je to Vizantijsko nasljedje a nikakvo srpsko nasljedje.
 
КиМ:
Па ти јеси турчин, рече у неком посту пре, само се издајеш за Србина
kako ti znas da sam ja turcin,kad mi Bosnjaci nijesmo imali 600.godisnje "Pravo brve bracne noci"..ne kaki kokuze jedan venama ti tece turska krv. pa osamdeset i pet posto vas je nalik na turke ko jaje jajetu.vidi sliku Batica,cisti Turcin,vidi sliku Vlade Divca,cisti Turcin,a gdje su plavi Srbi,za koje vi tvrdite da postoje,gdje su????vi ste potomci hakardasa pa crkajite.etnicki srbi vise ne postoje,mozda su ekad postojali,ali ih vise nejma
 
ВИСПАК

АЈОЈ ПА ТИ СИ ЦРНОГОРАЦ ПА САДА МИ ЈЕ ЈАСНО СВЕ. ПА ТИ СИ УСТАША ЦРНОГОРСКИ КОЈИ ЈЕ ОСТАО ДА РАТУЈЕ ЗА МУСЛИМАНЕ ,ЈЕР НИЈЕ УСПЕО ДА НАГУЛИ ЗА ВРЕМЕ РАТА.
 
КиМ:
ВИСПАК

АЈОЈ ПА ТИ СИ ЦРНОГОРАЦ ПА САДА МИ ЈЕ ЈАСНО СВЕ. ПА ТИ СИ УСТАША ЦРНОГОРСКИ КОЈИ ЈЕ ОСТАО ДА РАТУЈЕ ЗА МУСЛИМАНЕ ,ЈЕР НИЈЕ УСПЕО ДА НАГУЛИ ЗА ВРЕМЕ РАТА.[/QUOTE ]
ja nijesam vise Crnogorac,ja sam Bosnjak po naciji i pravoslavac po vijeroispovijesti i cesiti i uzorni gradjanin moje domovine Bosne..
 
vispak:
КиМ:
ВИСПАК

АЈОЈ ПА ТИ СИ ЦРНОГОРАЦ ПА САДА МИ ЈЕ ЈАСНО СВЕ. ПА ТИ СИ УСТАША ЦРНОГОРСКИ КОЈИ ЈЕ ОСТАО ДА РАТУЈЕ ЗА МУСЛИМАНЕ ,ЈЕР НИЈЕ УСПЕО ДА НАГУЛИ ЗА ВРЕМЕ РАТА.[/QUOTE ]
ja nijesam vise Crnogorac,ja sam Bosnjak po naciji i pravoslavac po vijeroispovijesti i cesiti i uzorni gradjanin moje domovine Bosne..
nijesam ja crnogorac vise,ja sam sada Bosnjak pravoslavne vijeroispovijesti.
 
vispak:
_40867594_8.jpg


cim je Tursaka dobila zeleno svjetlo za pocetak pregovora isti dan se na nebu evrope pokazao ovaj znak
upravo tako izgleda spolovilo brava
kada izadje iz buline rodnice
e pitanje je da li je zakrivljen
na levu ili desnu stranu to
ovisi sa koje strane je bulicu
nagnao i da li je imao
izbalansirana muda
 

Back
Top