gmail

Meni radi normalno, malo se sporije ucitava, a mozda vam je i veza ka netu malo slabija, pa browser "nema vremena" da ceka...
 
Boze sto se svi odamh ljutite na Gmail.. Imaju pravo da zataje, zar ne vidite da jos uvijek pise BETA, s toga da je normalno da su odredjeni problemi moguci,, no ipak sjetite se nekadasnjih P1 racunara gdje je HDD bio manje nego li sada vas nalog na Gmail..

Prema tome desi se pa i goole-u da ima problema, s obzirom na broj korisnika istog i naravno da se mogu i predpostaviti neki problemi..

Ako nece sad odmah, moci ce sa sat vremena..

Ja sam samo jednom imao problem,, ali trajao je pola sata i kasnije sve OK...

Ne vjerujem i da su vasi provajderi tako usluzni kao google pa znaju da zastekaju nekad i cio dan..

Ako uvijek nece da otvori stranicu i odmah, ne treba ga koristiti..

Nekima i ne treba nekad dati nesto free..

Nista licno, ne branim google, samo malo strpljenja i sve ce biti kako treba.. zasto toliko napada..

Pozdrav...
 
chika_doktor:
Spor si malisha.. :D
36_7_17.gif
 
slazem se sa gz-om da je gmail sasvim ok i da ne treba praviti guzvu sto par sati nije radio.
Realno pre par godina yahoo je bio totalno oboren i kompletna baza mu je bila izbrisana a i hotmail je "bolovao" od takvih i slicnih problema.

2 loop
kako ne treba pozivnica?
Mislim ja ih imam mali milon tako da mi nisu ni potrebne ali sam bas otisao na sajt i nigde nisam video link za kreiranje naloga.
Mislim da si ti nesto pobrkao.
 
zaboravih samo da kazem da gmail po mom misljenju ima jednu veliku manu i ja sam im vec pisao pa ne bi bilo lose da jos neko pise da omoguce primanje i slanje exe (i slicnih) fajlova a ne da moram da menjam ekstenziju. Jasno je meni da oni to ne omogucavaju zato sto nemaju potpisam ugovor sa nekom antivirus kompanijom ali neka to urae kao i svi ostali normalni mail serveri. Dokle god je to onemoguceno gmail nece biti dobar koliko moze da bued.
 
GZ:
E.. pa vidite ja sam putem Gmail-a slao i exe datoteke ali zapakovane u RAR.. Nekako mi je proslo..

Sad kako mogu da procitam koje kuda ne uspijeva uvijek.. Poz.

ne smem da tvrdim ali mislim da je to mogle pre odnosno oni su proveravali samo zip arhive a posle su to prosirili i na ostale tipove arhiviranja podataka
 
tab503:
2 loop
kako ne treba pozivnica?
Mislim ja ih imam mali milon tako da mi nisu ni potrebne ali sam bas otisao na sajt i nigde nisam video link za kreiranje naloga.
Mislim da si ti nesto pobrkao.

Vidi majku im opet vratili na BETA.
A mogu da ti se zakunem da kad sam ja napisao onaj post da nije bio beta nego je pisalo Google Account, i imao je jedina link gde je pisalo create new account.
Zasto su opet vratili meni nije jasno. :?
 
Ne dirajte gmail...dok njega nije bilo patili smo se raznoraznim ruskim besplatnim serverima i provodili dane objasnjavajuci ljudima kako mi u stvari nismo zaista Rusi :(

...trenutno najbolje sto dzaba moze da kupi :)
 
sad i meni. to je verovatno bilo neko zagusenje od par sati kad sam naleteo, ali realno gmail jeste dobar ali dokle god nema antivirus zastitu a zastitu vrsi rtako sto ne dozvoljava exe i slicnim ekstenzijama da se prenose preko njega nije dovoljno dobar i to je cinjenica.
a zasto ste koristili ruske kad je yahoo sasvim dobro obavljao posao?
 

Back
Top