Najbolji cafe u gradu??

ako uzmesh za poneti dobijesh za pola minuta, jer im stojish na glavi i josh plus se smeshkash...
mada ja i onako nikada nisam chekala duze od 5 minuta, ni u nushitjevoj ni u bulevaru... jel ima josh negde? kako bi bilo sjajno da se otvori na nbgd... :D
 
Nexus 6:
gde god, samo ne u Platou...tamo mozes sve da popijes, samo ne kafu...
mislim...mozes i kafu, samo nemoj da kazes da te nisam upozorio... ;-)
plato :roll:
ja mislim da su oni najskuplje mesto u gradu...usluga im je mnogo spora,ne vracaju kusur(da ne kazem sami sebi daju napojnice),ne daju racune....sve im je malo,samo cene velike...
bas me nerviraju...svaki put,ako nekim nesrecnim slucajem svratim na plato bankrotiram :roll:
 
Banshee:
plato :roll:
ja mislim da su oni najskuplje mesto u gradu...usluga im je mnogo spora,ne vracaju kusur(da ne kazem sami sebi daju napojnice),ne daju racune....sve im je malo,samo cene velike...
bas me nerviraju...svaki put,ako nekim nesrecnim slucajem svratim na plato bankrotiram :roll:

Slazem se, mrazim Plato! I Jazz me iritira!
 
U Platou bio pre nedelju dana posle dugog vremena. Da nije bilo prijatno drustvo, mislim da bi povracao od onoga sto nude. Kafa je *****, nema pravi tonic nego neko djubre, limunada sa kosticama mozes da igras vaterpolo, jednom recju zaobidji to mesto kad god mozes.
 
bigsister:
ako uzmesh za poneti dobijesh za pola minuta, jer im stojish na glavi i josh plus se smeshkash...
mada ja i onako nikada nisam chekala duze od 5 minuta, ni u nushitjevoj ni u bulevaru... jel ima josh negde? kako bi bilo sjajno da se otvori na nbgd... :D
Ma ima i na NBgd, kod Fontane, a imaš i na samom početku Nemanjine, ispod Slavije. E, slažem se s tobom što se usluge tiče, mada i kad samo zamoliš da žuriš, lepo se osmehneš i sedneš, kafa brzo stiže. Lepa reč... ;) Bar vredi za ta četiri mesta. Pardon, 5 - i sa Greenet-kafeom u Požeškoj je isti slučaj.
A stvarno imaju raznovrstan izbor i ubedljivo najbolje spremaju bilo koju vrstu kafu, što je inače čisti rulet po gradu. Popiti dobru kafu u kafiću. :mrgreen:
 
Plato je dupe najobičnije. Tamo ne idem odkako su namestili ležaljke umesto stolica. Pre tog vremena, a ima tome podosta, moglo je ČAK i prijatno da se večera.
Jednom sam seo u ligeštul i kasnije jedva ustao :lol:

Sad sam se setio, ima još par mesta na koja ne izlazim iz konformističkih razloga.
U Grinet u Nušićevoj npr., zato što je bašta na nizbrdici...
 
I mene zanima gde tačno kod Fontane, blizu mi je kad se vraćam sa posla! I mislim da im usluga nije toliko loša, samo sam jednom čekala malo duže i to u Beograđanki (E, ljudi kako je pravilno reći: Beograđanci ili Beograđanki?!),ali tamo mi ni atmosfera nije prijala,više je kao restoran nego kafić.
 

Back
Top