Da li vas iritira

Georgio

Obećava
Poruka
99
kako se zove naš deo foruma zbog namernog predznaka Savremen?
Što u ženskom delu ne piše Emancipovana žena ili Otuđene žene ili Izgubljene žene ili Isfrustrirane žene ili Zalutale želje novih savremenih žena????!!!!
Isključivo pitanje za muškarce!!!!!!!!!
 
Betty:
savremen je samim tim što je pismen (manje - više, kako ko) i koristi komp. :mrgreen:
a ženski ćošak je...naprosto ženski :P

Pa šta to znači?!, da mi onda treba da se osećamo k'o sirovi mužjaci......a ne, možda se ovde stiče pogrešan utisak o muškarcima........ima nas i sirovih i nežnih i jako emotivnih i grubih, zato nije u redu da stereotip uvek bude savremen muškarac....ma mrzi me da pišem...
 
supertajni, pa ne kapiram čemu tolika frka... zar nije savremeni muškarac svaki onaj koji je trenutno živ? :shock:
sa vremenom. ovim.
ne možeš da ne budeš.
mislim, ne samo ti.
svi vi...
 
Supertajni:
Ma skroz si u pravu malo me ponelo............mada ja sam nekako više old fashion.......pozdrav!
Pa okej, ti si onda old fashion tip savremenog muškarca. Ima i drugih tipova (oni što prate trendove, pa trendseteri, pa razni...), ali svi ste vi savremeni.
Ili ja bukvalno ne razumem taj pridev. :roll:
Pozdrav.

----------------------------------------------------
Dadadada, SM inicijal. Najbolji na planeti. 8-)
 
CaLiMeRo:
Pa okej, ti si onda old fashion tip savremenog muškarca. Ima i drugih tipova (oni što prate trendove, pa trendseteri, pa razni...), ali svi ste vi savremeni.
Ili ja bukvalno ne razumem taj pridev. :roll:
Pozdrav.

----------------------------------------------------
Dadadada, SM inicijal. Najbolji na planeti. 8-)

Volim ženu sa kojom mogu da se razumem.......
 
Ja predlazem naziv Zlotvor United Team,sa obzirom da zene vole da vriste na sav glas da smo svi ipak samo muske svinje.

Ne,ozbiljno,ovo savremeno me malo iritira samim tim sto se ne vidim u tom klasicnom savremenom tipu muskarca.
Bolje da se jednostavno zove muski kutak.
 
ma da, muski kutak.......pa nismo zene, glb...whatever:?
umesto SM/mada ko sto rece gore i nije losa skracenica, predlazem nekoliko alternativnih naziva> baya do yaya, sawrsen srbin ili mocni ljubawnik:shock::lol::lol::shock:
 
odlični su predlozi i g-rokov i ostali :mrgreen:
nego, mislimda je to politika rukovodstva
možda oni žele tako da koncipiraju i anticipiraju ko će se ovde javljati? Možda je ovo samo z a
NORMALNE? :P
U praksi je drugačije, ali Božo moj :roll:
 
Ja ti se silno izvinjavam što upadam, kao žensko, ali nisi ni prvi ni poslednji koji ima tu primedbu. Meni je mnogo ljigaviji naziv "Ženski kutak", kao da tamo sede neke matore usedelice, štrikaju, piju kafu i ogovaraju po ceo dan... :roll:
A mogao bi bar ti, za promenu, da to "Savremen" ne shvatiš kao pridev već kao činjenicu.
Kako god okreneš . ti si savremen, osim ako nisi doputovao iz prošlosti, ili možda budućnosti...
 
Nije valjda da imaš takvo mišljenje o prisutnoj muškoj populaciji?

Inventivnije nešto...nebitan je naziv u svakom sl.
Ionako, ovde više postuju Džirlo devojke, na naše veliko zadovoljstvo, a mi samo prepisujemo teme sa Ćoška. Zamisli temu "Čiji je ovaj?" na SM :]
 
Gazdarica:
A, drkaliste???
Jbt, koj' vam je? Zar je naziv toliko bitan???
Znak savremen je asocijacija uputne prirode. Zato što niko nije objasnio savremen muškarac kao pojam, sem toga, onda znači i diskriminaciju. Sve sam lepo napisao s početka. Zašto se onda vaš ne zove Sponzoruša ili Muškarača.

Može da se zove muški kafić, stadion ili ćošak.
 

Back
Top