metraza na kg

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
kupovina materijala, a onda cimanje sa šnajderkama je previše za mene
one nikad ne obave posao kako treba... i skupe su
najbolje je kupiti gotovo

a ne ovako... kupiš neki skup i dobar materijal, a onda ti ga uništi šnajderka :roll:
 
mislite na italtess - ove radnje. Nisu losi sa ponudom ali tek s vremena na vreme kad im stigne neka veca isporuka, znam jer cesto uzimam posto sijem. Dobra stvar je sto pored tkanina za garderobu imaju i za namestaj, zavese, posteljinu, vatiranu postavu ili jorgane, stofove, svasta zaista mada cest moras da kopas pola sata ne bi li iskopao nesto. Italtess imas i:
-na cosku golsvortijeve i krunske odmah pored kalenic pijace
-na banovom brdu kod bioskopa roda u podrumu
-na autokomandi tacno ispod petlje kad dolazis od hrama sa iste strane ulice i jos negde ali ja ne znam gde tacno

-takodje u podzemnom prolazu ispod nusiceve i tunela ima jedna super radnja sa materijalima kad iz prolaza krenes ka izlazu kod cumica sa desne strane. i njihova druga radnja na vrhu skadarske tj u njenom prvom delu gore kod "do jaja" (pre 29 nov) zove se "mademoisselle" a tacno preko puta njih jos jedna ali druga firma je u pitanju oni opet dobijaju s vremena na vreme sve one materijale (ili bar fantasticne kopije ) koriscene os strane vih trendi kreatora(versace, burberry, chanel, gucci) cene su fijuuuuuuu (1 700 do 3000 din metar) neisplativo po meni ali ti vidi.....

ovo su one koje su prisptupacne sa cenama ili cak jako jeftine (sem poslednje)

-ako trazis neke stvarno fantasticne ( doduse i prilicno skuplje, za specijalne prilike) postoji radnja u cumicu gde meni vecito zastane dah od ponude ali i cena, sve ono sto nigde nema kod njih ima....

sto se tice nekih detalja slobodno se javi na priv rado cu odgovoriti jer mnogo volim kad naletim na istomisljenike po pitanju kreiranja i sivenja garderobe...

pozzzz
 
to sve imas (satenske i plisane trake, cipke svih oblika i boja, ambleme nike, puma, harley dvidson i sl, koncane rese, svakakve dugmice, konce svih boja, stras koji se nasiva ili lepi u kamencicima ili gotovim oblicima, shljoke svih oblika) u toj radnji mademoisselle, u onoj u prolazu, takodje jedna radnja na terazijama izm. mone i bn bossa na strani "moskve", u piramidi imaju dve, jedna je u bulevaru ispred depoa javi sta ti odgovara po lokaciju pa cu ti dati detalje...

pozzzz
 
sobziro da se bnavim kreiranjem pokusacu da organizujem modnu reviju pa bih me interesovalo kupovina materijala bila sam u merkatoru dali znate jos negde da ima kao i dali imate neku ideju oko organizacije....
 
aaaaaaaaaaaa... ova tema je neaktivna vec 2 god, a meni hitno treba pomoc, poshto sam obishla ceo kg i nigde nema crno-belog zebrastog trikoa (ako se tako zove) ili svile sa elastinom.. Jel video neko negde po bg-u ili gde ima basssssssssssh velik` izbor materijla.. Matura mi je za 20 dana, a ja cu da poludim ako ne nadjem taj materijal :((((
 
aaaaaaaaaaaa... ova tema je neaktivna vec 2 god, a meni hitno treba pomoc, poshto sam obishla ceo kg i nigde nema crno-belog zebrastog trikoa (ako se tako zove) ili svile sa elastinom.. Jel video neko negde po bg-u ili gde ima basssssssssssh velik` izbor materijla.. Matura mi je za 20 dana, a ja cu da poludim ako ne nadjem taj materijal :((((
wtf je svila sa elastinom?
ima uzas mnogo materijala na uglu pozeske i blagoja parovica
 
Sto se tice "Mercatora" i metraze...

Ima tamo svasta nesto,
ali u glavnom su stari dezeni ,(pod starim smatram ,stari,oni koji trenutno nisu bas "in")
ja sam bas pre neki dan trazila tamo nesto zebrasto,
kaze devojcica (jako fina,za pohvalu ) "Imamo svasta ovde,ali zebrasto ne",
u to zebrasto se ukljucuje i tigrasto,i sl.

Ali ako odete dve stanice od "starog Mercatora" na samoj stanici postoji mala radnjica sa metrazom,
imaju jako veliki izbor stvari (ali u glavnom za namestaj)...I pristupacne cene...

Sto se tice devojke koja kaze da se vise isplati da odes i kupis gotovu stvar,
gresis bar po mom misljenju i iskustvu.

Svaka snajderka ce (bar vecina) da ti prepravi i ako nesto pogresi,
ili u krajnjem slucaju ako bas ne moze da se ispravi,vratice ti novac...
Ali ako odes recimo u "Zaru",
ili "Njuroker" ili slicne radnje "na glasu" kojima su cene dignute do besvesti,
obuces je 3 puta ,pri tom je pazeci,
i sledeci put kada primetis da postoje tu neku "izvuceni konci" i slicne situacije niko ne moze da ti pomogne,
`em si bacila novac,
`em i dalje nemas stvar koju zelis...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top