Žene, idete ulicom

Georgio:
i vidite kakvog tipa, kojeg odmah poželite u krevetu, ili za vezu?


Pravo sam zensko, meni izgled nije dovoljan. Moze da mi se svidi tek kad vidim kako razmislja. Znaci, ona fora sto je znacajna za zene a to je da 'volimo usima' :-D
Inace kad idem ulicom ne vidim ni prijatelje pored kojih mnogo puta prodjem a da se ne javim jer ne zveram okolo a kamoli neke druge muskarce. Obracam paznju jedino na saobracaj :D
 
Nina2:
Pravo sam zensko, meni izgled nije dovoljan. Moze da mi se svidi tek kad vidim kako razmislja. Znaci, ona fora sto je znacajna za zene a to je da 'volimo usima' :-D
Inace kad idem ulicom ne vidim ni prijatelje pored kojih mnogo puta prodjem a da se ne javim jer ne zveram okolo a kamoli neke druge muskarce. Obracam paznju jedino na saobracaj :D
Primi moje iskreno sažaljenje!
Da li je moguće da niko ne može da opiše tipa koji joj se odmah svidi onako krijući u sebi?
nisam mislio da mu se odmah sa burmama i kurtonom bacate za vrat!
 
Gotovo svako jutro Knez Mihailovom prodje takav lik da ja kad ga ugledam na 30 m duboko uzdahnem. On izgleda nenormalno dobro. Samo znate ja sam u nazovimo to brakom (nismo jos registrovani sto kaze moja baba), tako da mogu samo da gledam. A i inace nisam neki liberalan tip sto se tice muvanja , prevare i sl. :razz: :oops: Visok, zgodan, crn, na njemu odela besprekorna, manekenski tip... mislim da radi u nekoj banci. Neodoljiv je...
 
Georgio:
Pa čime te impresionira? Opiši ženo!
pa izgledom valjda
sve što u to ulazi
dimenzije... mora da bude pregledan :D
lice... treba da bude intresantno i privlačno

odeća treba da bude očigledno njegova, tj. da odražava njegovu ličnost... a ne da bude trendi i isforsirana
ne volim one modne žrtve, sviđaju mi se muškarci koji su obučeni u lepu, kvalitetnu odeću, ništa plastika i slično
uredan... relativno... nekim muškarcima prolazi i mala neurednost, ali nikako ne sme biti prljav i slično
feminizirani i gay likovi mi smrde na kilometar... oni me uopšte ne privlače
 
Georgio:
Nisam vređao, samo sam shvatio da si preopterećena obavezama!

Ma ne, samo jednostavno ne zveram naokolo dok hodam ulicom.
E kad se sedne recimo u basti nekog kafica to je vec druga prica. Mogu da mi upadnu u oko markantni, crni, visoki likovi, lepog lica, fino gradjeni, obavezno lepo obuceni (ne mislim sad 'markirani' vec dobra kombinacija majice i pantalona) sa opasnim pogledom. :cool: Eto, jesam li bila dovoljno jasna?
 
Razočarale ste me, pa gde je ono vaše žensko, detalje koje snimate, pa šta je to, koliko je, koje boje, miriše, pogled, pa bar vi znate to naširoko i nadugačko da opišete. I mani te se ulice, bilo gde!
 
jesi ljut na to što nismo opisale tebe?
ili ti stvarno nedostaje detalja... pa mi smo prilagodljive, prepoznajemo kvalitet u raznim formama

nema konkretne stvari koja jedina može da me zaintrigira
individualnost je ono što je ključ kod mene
 
izabelala:
jesi ljut na to što nismo opisale tebe?
ili ti stvarno nedostaje detalja... pa mi smo prilagodljive, prepoznajemo kvalitet u raznim formama

nema konkretne stvari koja jedina može da me zaintrigira
individualnost je ono što je ključ kod mene
Mene ne možete da opišete, mada bih voleo, obzirom da se na neki način poznajemo!
Misli sam kada pričate međusobno, pa ste mu snimile šaku, pa prsti, kosa i sl.
 

Back
Top