Reinkarnacija

Obersturmfuehrer:
kim, jel ti stvarno vodis toliko bedan zivot da moras da miniras sve i svakoga, kao neki vid terapije?
Па није минирање, већ моје мишљење.
Молим те душа напушта тело и сели се у друго, као има ограничен број душа. Мислим СТРАШНО ГЛУПО.
"Ако небудеш добар бићеш кукац" :???: ОЗБИЉНО МЕ ЗАБРИЊАВАТЕ
 
КиМ:
Па није минирање, већ моје мишљење.
Молим те душа напушта тело и сели се у друго, као има ограничен број душа. Мислим СТРАШНО ГЛУПО.
"Ако небудеш добар бићеш кукац" :???: ОЗБИЉНО МЕ ЗАБРИЊАВАТЕ

!!!
e svasta
po cemu je to pametnije ili gluplje od onoga "ako ne budes bio dobar, odgovaraces pred bogom/gereces u paklu"???

inace da, i ja verujem u reinkarnaciju kao neki vid evolucije duse.
 
KiM stvarno se brinem za tebe!!! Oprosti mu Boze ne zna sta lupeta!!!
Kazes satansko ucenje, dragi moj KiM satanisti su oni ljudi koji veruju u njega a ti ga stalno pominjes sto znaci da verujes u njegovo postojanje samim tim ti si satanista. Posto mi je odavno poznato tvoje ne-znanje o svemu onome sto se kosi sa necim sto je tamo neko rekao jer nemas nikada svoje misljenje ni svoje stavove jer uvek iznosis tudje, evo onda da naucis nesto i o svojoj religiji jer ocigledno da ne poznajes ni ono u sta navodno verujes:
Do drugog Vaseljenskog sabora u Carigradu i sami hriscani su verovali u reinkarnaciju sto i u Bibliji pise, samo sto su se tada Crkveni Velikodostojnici saglasili da deo Biblije koji govori o reinkarnaciji, koji ocigledno govori o vracanju u novi zivot, vise ne tumace tako.

Citat iz Biblije za "Nevernog Tomu":
"12.Ali vam kazem:Ilija je vec dosao i ne poznase ga, nego ucinise s njim sto su hteli. Tako ce i Sin Coveciji postradati od njih.13.Tada razumese ucenici da im je rekao za Jovana Krstitelja. (Mt 17)"
 
Misha :.:
Do drugog Vaseljenskog sabora u Carigradu i sami hriscani su verovali u reinkarnaciju sto i u Bibliji pise, samo sto su se tada Crkveni Velikodostojnici saglasili da deo Biblije koji govori o reinkarnaciji, koji ocigledno govori o vracanju u novi zivot, vise ne tumace tako.

НЕОПИСИВА ЛАЖ И ГЛУПОСТ.ДОКЛЕ ИДЕ ТВОЈА ДРСКОСТ КАДА ЛАЖЕШ О ВАСЕЉЕНСКИМ САБОРИМА СТРАШНО
 
evo BL tj KiM opet pada u vatru, pa ce opet da ga banuju :)))
inace, stvarno, kao sto je neko primetio, ko uzima djavola i satane najvise u usta? pa KiM....niko od ostalih nije to pominjao...pa kojoj li onda to crkvi pripada Bl...mislim KiM
 
nemam ja potrebu sebe da tesim zbog bilo cega :) ali cinjenica je da ti vise spominjes Djavola i Satanu od svih nas....i cinjenica je da ti pokazujes najvise mrznje od svih nas.....
 
КиМ:
ТО СИ У ПРАВУ
НИЈЕ ГРЕХ МРЗИТИ ГРЕХ
И понављам ја НЕ МРЗИМ ЉУДЕ ЈЕРЕТИКЕ
ВЕЋ ЊИХОВУ ЈЕРЕС или СЕКТАШТВО

a zasto uopste mrzis? verovatno pripadas nekoj sekti koja obozava djavola

@svi
da li se neko nekad (ili da li bi se) podvrgao hipnozi da bi saznao sta ste bili ranije? ili mozda da saznate da ste 'svezi' da je ovo prvo vase pojavljivanje na zemlji?
 

Back
Top