Najveci ANTItalenti...

Bari'91

Poznat
Poruka
7.855
Vojvodina - Crvena zvezda 0-1 (0-0)
Jelen Superliga 2009/10.
6. kolo
27.09.2009. Karađorđe
Novi Sad, Srbija
sudija: Dragomir Stanković
0-1 Slavko Perović 67'
VOJVODINA
Aleksandar Kesić, Darko Lovrić, Marcelo Pletsch, Joseph Kizito, Miroslav Vulićević, Slobodan Medojević (Boban Maksimović 65'), Janko Tumbasević, Mario Đurovski, Dušan Tadić (Danijel Aleksić 46'), Dragan Mrđa, Slaven Stjepanović (Risto Lakić 75')
trener: Dragoslav Stepanović
CRVENA ZVEZDA
Saša Stamenković, Slavoljub Đorđević, Milan Vilotić, Nikola Ignjatijević (Nikola Vasiljević 65'), Pavle Ninkov, Mohammed-Awal Issah, Sávio, Marko Blažić (Darko Lazović 62'), Vladimir Bogdanović, Aleksandar Jevtić (Nemanja Nikolić 72'), Slavko Perović
trener: Vladimir Petrović Pižon

Pre neki dan naletih na ovu utakmicu reko aj da pogledam...

Pogledajte sastav Zvezde sunce ti ***** samo im fali Milanko Raskovic!

Milanko Raskovic kad se setim Kosanovic protiv rendzersa na Marakani uvodi Raskovica :eek::evil:a na klupi Salas i Molina...:dash:

Jel se seca neko Joksimovica stopera sto je igro u Zvezdi stvarno je bilo svakakvih idiota ali njemu svaka cast taj je **** majku svim idiotima...ovaj sastav Zvezde nezna se ko je gori od koga...Blazic ignjatijevic guma Bogdanovic...sunce ti zarko...
Spomenuo bih i Milana Purovica kao defniciju antitalenta a i Dejana Milovanovica(novi Stankovic :hahaha:) od ovih trenutno u Zvezdi Gavric prednjaci...
Aj nabrojte neke bisere stvarno ih je bilo da se malo nasmijem...
 
Da da to je najjace a pogledaj sastav Vojvodine ovo je jedan od najboljih sastava koji se pojavio u nasoj ligi u zadnjih 5 godina...i opet nista ****** "mali klub sindrom"...bas u ovoj utakmici su nas trebali razbucat stvorili su i previse sansi...
 
Danas,kada beda kuca na nasa vrata,kada je buducnost crnja no ikada,samo budale i ljudi kratke pameti,mogu da se zanose fudbalom i laziranim rezultatima
utakmica.U nasoj zemlji,sport i sportski rezultati,zauzimaju najveci deo stampanih tabloida.Sport je nazalost,postao opijum za mase,za mase koje nemaju
posao ili rade za mizerne zarade.Da ne bi pali u ocajanje,nudi im se fudbal.Fudbal i sve ono sto se oko njega radi,pretstavlja cuclu bez mleka,koja nam se nudi
da cuclamo i zamisljamo,kako pijemo mleko,direktno iz dojki,nekih zamisljenih svetskih starleta.
 
Danas,kada beda kuca na nasa vrata,kada je buducnost crnja no ikada,samo budale i ljudi kratke pameti,mogu da se zanose fudbalom i laziranim rezultatima
utakmica.U nasoj zemlji,sport i sportski rezultati,zauzimaju najveci deo stampanih tabloida.Sport je nazalost,postao opijum za mase,za mase koje nemaju
posao ili rade za mizerne zarade.Da ne bi pali u ocajanje,nudi im se fudbal.Fudbal i sve ono sto se oko njega radi,pretstavlja cuclu bez mleka,koja nam se nudi
da cuclamo i zamisljamo,kako pijemo mleko,direktno iz dojki,nekih zamisljenih svetskih starleta.

Ako ćemo filozofirati na temu sporta onda je on oduvek bio "opijum za mase", odnosno daj stoki hleba i igara i ćutaće. A što se tiče teme onog idiota Slavoljuba Đorđevića sam hteo da išutiram u glavu koliko sam bio ljut na onoj utakmici protiv Slovana kada je dao autogol i onda još dobio crveni karton kasnie kada se retard unosio sudiji u lice i ljubio dres ***** materine. Koji je to retard od igrača ljudi moji. A Vojvodina je bila i ostala ***** od kluba, nisu bili u stanju sa KanKanom da osvoje titulu, sada neće nikada.
 
Poslednja izmena:
Tutora Psiholjub kultni stoperski par...Imo je i Partizan svoje bisere ja kad se setim Miodraga Jesica "nikada necu priznati poraz od OFK Beograda" sa sve onim njegovim imidzom i pojacanjima tipa Bugarski bebeto celu nedelju ga najavljuje hvali i posle prve utakmice kaze ovaj vise nikad nece igrati za Partizan dok sam ja trener...hahahaha snjim je bilo provala svake nedelje ko ce sve zapamtiti...Bas bi volio da ga opet dovedete za trenera...I da moram spomenuti Rnic koji okruzuje stameni vodja Partizanove odbrane...I 'ljubimac grobara' Miljkovic
 
Jao sećam se kad je Zvezda igrala kvalifikacije protiv Leverkuzena, onaj tupan Pjanović je uspeo da se posvađa sa trenerom i ovaj umesto njega ubacuje nekakvog Spalevića :eek: Jao kolko mi je živaca za jednu utakmicu taj lik iskidao!
 
Jao sećam se kad je Zvezda igrala kvalifikacije protiv Leverkuzena, onaj tupan Pjanović je uspeo da se posvađa sa trenerom i ovaj umesto njega ubacuje nekakvog Spalevića :eek: Jao kolko mi je živaca za jednu utakmicu taj lik iskidao!

Taj Spalevic sada igra u D. Sremu. Ako je rec o istom Spalevicu a verovatno jeste jer je ovaj veteran sada.

- - - - - - - - - -

Setio sam se teske budaletine. Smuci Randjelovic golman Zvezde. Kakav je psiho bio. Secam se kad je igrao za Jastrebac iz Nisa kada se posle jedne pobede od srece bacio u ogromnu baru koja je bila na sred terena. Ne secam se kad me je bilo toliko sramota zbog nekog drugog.
 
Jao sećam se kad je Zvezda igrala kvalifikacije protiv Leverkuzena, onaj tupan Pjanović je uspeo da se posvađa sa trenerom i ovaj umesto njega ubacuje nekakvog Spalevića :eek: Jao kolko mi je živaca za jednu utakmicu taj lik iskidao!

Spale nije bio nimalo lošiji igrač od Pjane tad... Spale je imao najveću šansu protiv Leverkuzena kad je pogodio prečku pred kraj tekme... on je legenda, čitav život je pušio 2 paklice cigara dnevno i pio svaki vikend... ;)

- - - - - - - - - -

Taj Spalevic sada igra u D. Sremu. Ako je rec o istom Spalevicu a verovatno jeste jer je ovaj veteran sada.

- - - - - - - - - -

Setio sam se teske budaletine. Smuci Randjelovic golman Zvezde. Kakav je psiho bio. Secam se kad je igrao za Jastrebac iz Nisa kada se posle jedne pobede od srece bacio u ogromnu baru koja je bila na sred terena. Ne secam se kad me je bilo toliko sramota zbog nekog drugog.
Sjećaš li se ti ubitačnog tria Čakar-Beširević-Duljaj?

Znam da smo se mi zezali:
Dugo nisam imao društvo za džamiju, a onda sam na pričaonici upoznao gore pomenute (neka reklama na pinku što je išla)...

- - - - - - - - - -

nemoj brisat', zezam se ;)
 
Cakar i cuvena izmena u 90-om minutu kada je usao da sutira slobodnjak sa 30 metara. Mislim da je Jesic bio trener tada sa tom genijalnom izmenom kao da je kosarka u pitanju pa mu treba sut za trojku. Naravno da je nezagrejan sutnuo u tribine.
Inace Duljaj je za mene odlican igrac oduvek bio. Nije bio efikasan ali kao zadnji vezni je znao da unistava igru protivnika gde god da je igrao. Borben iako tanke tehnike ali vrlo zahvalan igrac.
 
Cakar i cuvena izmena u 90-om minutu kada je usao da sutira slobodnjak sa 30 metara. Mislim da je Jesic bio trener tada sa tom genijalnom izmenom kao da je kosarka u pitanju pa mu treba sut za trojku. Naravno da je nezagrejan sutnuo u tribine.
Inace Duljaj je za mene odlican igrac oduvek bio. Nije bio efikasan ali kao zadnji vezni je znao da unistava igru protivnika gde god da je igrao. Borben iako tanke tehnike ali vrlo zahvalan igrac.

Slažem se, bio je k'o stvoren za Petkovu (da ne kažem Šestkovu) defanzivnu taktiku... sjećam se da je bilo utakmica gdje stavi Nađa i Duljaja na sredinu (protiv BiH u Bg mislim)...
 
Joj dje se sjetiste Spalevica i Leverkuzena :dash:...Mada Spale nije los igrac ali daleko Svarozicu da je bio na nivou Pjane nemoj zayebavat znam da je Spalevic nas iz RS...Ali pjana je Car idol trpo je nemilice da se sad takav pojavi u Srbiji vredeo bi 30 miliona...A Spalevic je preprosle sezone bio prvi strelac nase lige igro za Radnicki KG pa otkad je otiso raspadaju se...Randjelovic :dash: odmah se setim Bajerna ***** ti retarda...nije ova tekma tako zanimljiva kosto sam ocekivo previse dira u stare rane...Secate se asova iz Obiliceve sampionske sezone Kuzman Babeu, Predrag Ocokoljic onda onaj Viciknez kako se zvao...Ubojiti strelac Rankovic...Nenad Grozdic #10(on je u stvari bio jako dobar igrac)...Kad sam pocinjo da pratim fudbal od Partizanovih retarda pamtim Gorana Troboka i onoga Tasevskog bilo je dosta tih pacijenata kojima je Perica radio sta je hteo Grobari ih sigurno bolje pamte...Onaj Obradovic iz Partizana sto je sutiro na gol i pogodio aut...najjace moj drug imo njegov dres
 
Poslednja izmena:
Joj dje se sjetiste Spalevica i Leverkuzena :dash:...Mada Spale nije los igrac ali daleko Svarozicu da je bio na nivou Pjane nemoj zayebavat znam da je Spalevic nas iz RS...Ali pjana je Car idol trpo je nemilice da se sad takav pojavi u Srbiji vredeo bi 30 miliona...A Spalevic je preprosle sezone bio prvi strelac nase lige igro za Radnicki KG pa otkad je otiso raspadaju se...Randjelovic :dash: odmah se setim Bajerna ***** ti retarda...nije ova tekma tako zanimljiva kosto sam ocekivo previse dira u stare rane...Secate se asova iz Obiliceve sampionske sezone Kuzman Babeu, Predrag Ocokoljic onda onaj Viciknez kako se zvao...Ubojiti strelac Rankovic...Nenad Grozdic #10(on je u stvari bio jako dobar igrac)...Kad sam pocinjo da pratim fudbal od Partizanovih retarda pamtim Gorana Troboka i onoga Tasevskog bilo je dosta tih pacijenata kojima je Perica radio sta je hteo Grobari ih sigurno bolje pamte...Onaj Obradovic iz Partizana sto je sutiro na gol i pogodio aut...najjace moj drug imo njegov dres

hahahahaha gdje se toga sjeti, mislim da je to protiv Dinama (odnosno Kroacije) bilo... to je inače jedna od najlošijih ekipa Partizana bila svih vremena...jedino je Isailović nešto vrijedio kod njih.
 

Back
Top