Najveci ANTItalenti...

Dobra tema, tesko mozes da pogresis jer u ovu kategoriju spada bar 90% onih koji su trcali na nasim pasnjacima...

Ajde da se prisetim nekih pojedinaca za koje mi je kao klincu i navijacu Partizana devedesetih bilo veoma drago sto su nosili komsijski dres
Nenad Sakic, Nenad Vanic, Nenad Maslovar, Bozidar Bandovic, Konstantin Ognjanovic...

Mada ni mi nismo zaostajali u proizvodnji drvne gradje tih godina:
Miroslav Cermelj, Milanko Djedovic, Sinisa Mulina, Ljubisa Rankovic, Darko Ljubanovic, kasnije Ajazdin Nuhi...
 
Dobra tema, tesko mozes da pogresis jer u ovu kategoriju spada bar 90% onih koji su trcali na nasim pasnjacima...

Ajde da se prisetim nekih pojedinaca za koje mi je kao klincu i navijacu Partizana devedesetih bilo veoma drago sto su nosili komsijski dres
Nenad Sakic, Nenad Vanic, Nenad Maslovar, Bozidar Bandovic, Konstantin Ognjanovic...

Mada ni mi nismo zaostajali u proizvodnji drvne gradje tih godina:
Miroslav Cermelj, Milanko Djedovic, Sinisa Mulina, Ljubisa Rankovic, Darko Ljubanovic, kasnije Ajazdin Nuhi...

Ne bih se složio za Ljubišu Rankovića. U odnosu na Luku, Bogunovića ili mlađeg Marinkovića on je ipak bio klasa.
 
Bojan Djordjic? Nije on antitalenat decko je bio sta vise veliki talenat to sto nije napravio karijeru je druga prica... kasnije igro u Rendzersu nesto...Za Zvezdu zabio je onu golcinu onaj lob Odenzeu tad mu je u Zvezdi bio konkurencija Marko Perovic koji je mozda u tom trenutku vazio za Zvezdinog najtalentvanijeg igraca ispred Baste i Jankovica, Marko Perovic Muslinov ljubimac koji je mnogo obecavo...i tad na pocetku karijere je igro odlican fudbal...

- - - - - - - - - -

Adrijan Đokaj
Stevo Glogovac
Marko Mugoša
Guma Bogdanović

Stevo Glogovac kako te nije sramota brate? Stevo je ljudina!!!
Djokaj je igro odlicno kod Zenge i nikako nemoze biti antitalenat...
 
Aleksandar Kocic...cenim svaku loptu...kakve sam imo traume od njega covek je imo reflexe ko mrtav konj svaku loptu samo ceni isprati ostrim pogledom.. kao ma pored gola ce onako samouveremeno...a sto je najgore onom svojom kabastom pojavom i autoritetom je ulivao neko samopuzidanje...Mozda nije antitalenat ali najcudniji golman kojeg pamtim...
 
Grobari gde vam je Bugarski Bebeto? hahahah? Miodrag Jesic i pola tadasnjeg Partizana secam se Jesiceva svaka konferencija za stampu je bila show! prica za sebe "Nikada necu priznat poraz od OFK Beograda!", "Necemo o imenima, ali kriv je Bajic" bilo je jos mnogo toga zaboravio sam uglavnom ceko da se pojavi nesto kao vi danas Lalatovica...uz sve to nenadjebiv 'styling' pa ako moze neko od grobara sta vise da napise o toj ekipi Partizana i biserima Miodragu Jesicu...
 
Grobari gde vam je Bugarski Bebeto? hahahah? Miodrag Jesic i pola tadasnjeg Partizana secam se Jesiceva svaka konferencija za stampu je bila show! prica za sebe "Nikada necu priznat poraz od OFK Beograda!", "Necemo o imenima, ali kriv je Bajic" bilo je jos mnogo toga zaboravio sam uglavnom ceko da se pojavi nesto kao vi danas Lalatovica...uz sve to nenadjebiv 'styling' pa ako moze neko od grobara sta vise da napise o toj ekipi Partizana i biserima Miodragu Jesicu...



Bugarin je otkrio i kako je dobio nadimak. - Bebeto su me prozvali navijači Marice. Ceo tim je tada dobio nadimke po brazilskim igračima, pa smo imali u ekipi i Romarija, Bebeta i ostale - zaključio je Nikolov.

Pročitajte više: http://www.sportal.rs/news.php?news=61214

:mrgreen:
 

Back
Top