Depilacija...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

love_girl

Ističe se
Poruka
2.786
...intimnih delova...
Ja sam jos uvek mlada za to,ali znam da cu jednom morati to da radim.
Zanima me da li vi mozete da mi kazete kako vi trpite bolove,i uopste,sta radite po tom pitanju?
 
pa znas kako, muskarci vole da od dlaka na sebi imas samo trepavice, obrve i kosu... ali i to da je sredjeno.... boli, nije da ne boli... ali osecaj je fantastican....
ako odaberes jednu tehniku drzi se nje inace izlaze krateri po nezgodnim delovima pa onda sate provodis u vadjenju uraslih dlaka...
najlepse je depilirati se.... ako te je sramota mozes to uraditi u kucnim uslovima...
 
pa boli, ali neka ti to radi neko struchno lice, tih par sekundi bola za svaku trakicu je zanemarivo naspram osecaja koji imash posle :)
ja sam prvi put mislila da cu umreti, sad vec dugo sama radim, i jeste da mi nekad otprilike dodje da pozovem komshiju da mi povuche tu traku (jer ja nemam vishe snage za to), ali saberesh se , povuchesh
i voila :D budesh divan i nezhan kao dechija guza :D
 
"Moraces" da radis intimnu depilaciju? Ne kapiram. Valjda nije isto depilacija prepona (sto toplo pozdravljam, i smatram manje vise obaveznim) i totalna depilacija, sto je vec stvar ukusa. Ako nesto ne zelis, zasto bi morala? Ja ne volim tu totalnu varijantu.
 
Ja sam jednom probala sama... i nikada vise! Ako ti odgovara lokacija imas na nbg kod prve petlje salon aura profi. Ekstra su dobri, prosla sam kroz dosta salona i nigde me nije tako malo bolelo kao ovde. Cene su jako pristupacne, 260din
 
naravno... ja sam vristala prvi put
onako... nije toliko bolelo koliko sam ja bila sokirana
i smejala sam se
bilo mi je neprijatno, neka zena mi pomera gacice i tako... bilo je skroz cudno
bolje da muskarci rade ove depilacije
:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top