NOVA POJAVA-METROSEXUALAC

Kakvo je to nakazno drzanje do sebe?
Ta pojava je u najmanju ruku bolesna jer oduzima svaki epitet muskosti i pravi neke nove muskarce koji gube na svojoj originalnosti.
To sto ce neko da ide u solarijum,kod manikira i ostalo nimalo ga ne cini vise pristojnim i harizmaticnijim od mene koji imam kosu do ispod struka i dugacke zulufe kakvi se vise ne nose.
I pre bi obratio paznju na lice,oci,pogled,ruke,pokrete,sta ga to odaje da je poseban,a ne fancy.
Kao da se iza tog fancy izgleda zapravo prikriva svaka muskost i istice njegovu nesigurnost.
 
lako je mene opruzhit da sam banalan i dosadan.....shto opet ne znachi da onaj ko se shminka poznaje svoju zhensq stranu.....ili sam opeta banalan.....izivini na banalnosti i dosadnosti......ubutje su se truditi da ne budem tako banalan i dosadan.....heh
 
AntunTun:
lako je mene opruzhit da sam banalan i dosadan.....shto opet ne znachi da onaj ko se shminka poznaje svoju zhensq stranu.....ili sam opeta banalan.....izivini na banalnosti i dosadnosti......ubutje su se truditi da ne budem tako banalan i dosadan.....heh
u al si se uvredio :lol:
sta da ti ja radim
ako ti nije jasno sta sam htela da kazem mozes lepo da me pitas a ne da se pravis pametan
 
jelena38:
STA MISLITE O METROSEXUALCIMA?DA LI GOTIVITE KAD SE FRAJER DEPILIRA,IDE U SOLARIJUM I KOD KOZMETICARA?OBLACI SE FANCY I MAZE KRAMICE?JA SAM ZA A DA CUJEM OSTALE.......... ;)
ja sam apsolutno protiv ... musko treba da je musko i da ostane musko ... postoji razlika izmedju muskaraca i zena ... prirodna ... ne treba izjednacavati ono gde ne postoji znak jednakosti ...
 
Kako je Isidora Bjelica odgovorila na pitanje voditelja, u nekom Talk-Show-u (ubite me ali ne mogu da se sjetim), u kojem je gostovala zajedno sa "eminentnim" zenskim imenima, a prica se vrtila oko muske populacije:
"Sta vi mislite o metroseksualcima?!!"
Ona onako, poluiznenadjeno: "Ko?!! Taj metro? Taj mi ne bi metn'o!!!" :lol: :lol:
 
cucla:
Kako je Isidora Bjelica odgovorila na pitanje voditelja, u nekom Talk-Show-u (ubite me ali ne mogu da se sjetim), u kojem je gostovala zajedno sa "eminentnim" zenskim imenima, a prica se vrtila oko muske populacije:
"Sta vi mislite o metroseksualcima?!!"
Ona onako, poluiznenadjeno: "Ko?!! Taj metro? Taj mi ne bi metn'o!!!" :lol: :lol:
Mmmda. Isidori Bjelici ne bi "metn'o" ni bolestan pelikan.
 
cucla:
Kako je Isidora Bjelica odgovorila na pitanje voditelja, u nekom Talk-Show-u (ubite me ali ne mogu da se sjetim), u kojem je gostovala zajedno sa "eminentnim" zenskim imenima, a prica se vrtila oko muske populacije:
"Sta vi mislite o metroseksualcima?!!"
Ona onako, poluiznenadjeno: "Ko?!! Taj metro? Taj mi ne bi metn'o!!!" :lol: :lol:


hehehe...ali nekom drugom prilikom NAPISALA je
"Shvatila sam da sam supruga pretvorila u metroseksualca kada više nisam mogla da uđem u đakuzi i kada je počeo da troši moja spa ulja i pomadice brže i češće od mene " :P

moj dragi koristi kremu za ruke, pa šta je on? Mislim...osokolite se malo, na šta ćete ličiti za deceniju dve :lol:
Ne mora depilacija ako nemaš baš džemper na leđima
ali BASIC nega lica i tela (koja ne podrazumeva mackanje mlekom, da se razumemo!)
neće nikom škoditi...
e...kakvo je ovo kaursko pitanje u zemlji Srbalja koji se kupaju samo nedeljom uveče :mrgreen:
 
Jadna ova zemlja kad 90 % zenske populacije cita Isidoru Bjelicu. Ali neki put ima i duha ne mogu da kazem. Trebala Nebojsi (njenom muzu) kosulja sa kratkim rukavima i naravno posto je spisateljica pisala 985 roman prosle godine nije stigla da stavi masinu za ves. Kada je doticni popizdeo sto nema cistu kosulju, spisateljica uze jednu sa dugackim rukavima i otfikari rukave i rece mu : "Evo ti sad imas sa kratkim ..." Uze covek onu krdzu od kosulje i ode na sastanak, sta je mogao... :lol:
 

Back
Top