Odrasli-DA ili NE?

mrgudkost

Početnik
Poruka
17
E ovako.Iz dosade nemam pojma sta da radim,pa mi je palo na pamet da postavim novu temu!Radi se o razlicitim shvatanjima-da li mislite da ste odrasli ili ne?Deo mog drustva,posebno drugarice('91-'92)ponasaju se kao odrasle!NPR. jedna .:",, je vec imala odnose, pusi,pije,ima izlazak do 3:00,promenila je bar do sad 20 momaka :!: ,i na to zamalo sto nije ponavljala razred!Ja sam joj cista suprotnost,smatram da nisam ni mala,a ni velika.Detinjstvo treba zadrzati sto se duze moze!!!Ako vam je zanimljiva tema,ODGOVORITE,a ako ne, samo nastavite dalje!!! :D
 
:shock:
Klinka ladno izlazi duze od mene imala je 10x vise decaka od mene :shock: mislim,ne kazem da sam ja starija,ali opet :shock:
Hm,sebe ne smatram odraslom.Kazu mi da sam devojka,a ja i dalje ne znam da li sam prestala da budem devojcica.Smatram sebe dovoljno zrelom za svoje god.E sad,da li sam odrasla... to tesko...
 
91,92?AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
Ona ima nekih 13?
Ja sam tad imala prvog decka!Poljubio me je na blic!
Mene svi smatraju odraslom.Ne samo po izgledu,nego po razmisljanju.
Detinjstvo mi je bilo u teskim uslovima,i puno obaveza je padalo na mene,a sa tim je isla odgovornost.Sem toga,imam divnu majku,sa kojom sam delila misljenja,i naucila dosta o zivotu,mozda pre nego sto neki drugi ljudi to otkriju.
Po izgledu,narucito dak sam imala dugacku kosu,pustenu u loknicama su tripovali da sam starija.Visoka sam,odradial svoj rast i sve to,i jos kad se obucem,onako meni standardno,u rolku,farmerice,svi istripuju.
Ali ja moram priznati da,iasko nisam sigurna da li je to dete u meni,ili moja zelja da ono postoji,pozelim da se ponekad ponasam neozbiljno.
Zato volim mladjud ecu,i lako se prihvata poslova sa njim.
Moja maldja sestra sad ima 13 i prava je mala smizla.
Zalim je.
Nije iskusila cari igranja sa barbikama i igranja policaja i lopova ipa cak i lozinke,do zadnjeg moguceg trenutka.
Ona vapi za tim da to pre odraste.
Posle ce zaliti.
 
@mrgudkost
Ne mogu sebe da smatram odraslom zato sto nemam razloga,ni sa cim nisam dokazala da sam odrasla.Onog dana kada budem zadovoljna time,moci cu da kazem da sam odrasla...

@AlyonA
Mislim da u zivotu treba biti i dete,i odrasao,i baba...
A tvoja sestra je mnogo izgubila.Ja se secam kada sam uzela barbike da se igram na prelazu iz 6og u 7mi razred,kada mi je to postalo vec smesno.Cisto da se podsetim kako mi je lepo bilo...
 
Ne znam,...ja sam dete koje je pocelo da formira svoje poglede u svet za vreme bombardovanja.
To je bilo neko slobodnije vreme.Sve je bilo dozvoljeno,i ljudi su se snalazili da najbolje iskoriste svoje vreme na najlepse moguce nacine.
Posle bombardovanja sam prvi put sa drugaricama otisla do Kneza.Onako do 9 sati.U deset smo morale da budemo u kraju.I tada,sa trinaest,smo prvi put videle likove,devojke po kaficima,i tu stranu zenske osobe,kojoj srce jace kuca ako je neko slucajno primeti u gomili.
 
mrgudkost:
E ovako.Iz dosade nemam pojma sta da radim,pa mi je palo na pamet da postavim novu temu!Radi se o razlicitim shvatanjima-da li mislite da ste odrasli ili ne?Deo mog drustva,posebno drugarice('91-'92)ponasaju se kao odrasle!NPR. jedna .:",, je vec imala odnose, pusi,pije,ima izlazak do 3:00,promenila je bar do sad 20 momaka :!: ,i na to zamalo sto nije ponavljala razdred!

Da,zbog ovog je bas odrasla :roll:
Ja sam jos uvek dete i uvek cu to ostati ...ZIVELA DECAAA!! :mrgreen:
 
smatram sebe za odraslog choveka,sa detinjstvom je gotovo iako mi to nedostaje,sad sam odgovoran za sve moje postupke.U svakom sluchaju osetjam u sebi da sam postao ozbiljan,nerviraju me detinjaste stvari,i neka druga sranja.
 
mrgudkost:
E ovako.Iz dosade nemam pojma sta da radim,pa mi je palo na pamet da postavim novu temu!Radi se o razlicitim shvatanjima-da li mislite da ste odrasli ili ne?Deo mog drustva,posebno drugarice('91-'92)ponasaju se kao odrasle!NPR. jedna .:",, je vec imala odnose, pusi,pije,ima izlazak do 3:00,promenila je bar do sad 20 momaka :!: ,i na to zamalo sto nije ponavljala razred!Ja sam joj cista suprotnost,smatram da nisam ni mala,a ni velika.Detinjstvo treba zadrzati sto se duze moze!!!Ako vam je zanimljiva tema,ODGOVORITE,a ako ne, samo nastavite dalje!!! :D
Svaka njoj cast... Odrasla je u delikventa i to jos pre vremena...
Ako vec neko hoce da odraste najbitnija je stvar da zna u sta hoce da izraste... Hocu reci da nije bitno odrasti to dolazi vremenom, cak je i bolje malo odloziti to, nego je bitno u sta ce ta neka osoba da postane
 

Back
Top