Sunday Afternoons

Betty

Elita
Poruka
21.481
POPODNEVNA NEDELJNA (TEMA) – must-see movies!


Volite li filmove?
Ja ne :P
Ali ovog vikenda odgledala sam dva SJAJNA filmića, pa bih želela da to podfelim s vama :D
Neka ovo zato bude mesto na kojima ćemo predlagati must–see filmove - ide zima i sumnjam da će biti preteranih akcija napolju. Sad se smkl, pam do juna...:?

PRVI je
WEDDING CRASHERS
Vince Vaughn i Owen Wilson
sa motom LIFE IS A PARTY, CRASH IT
Dva nadobudna brakorazvodna advokata (preslatrka naravno) na početku sezone venčanja bave se posebnim hobijem – osvajanjem srca ( i poprsja i odnekle-donekle epicentra) maldih djeva na venčanjima u NY – italijanskim, jevrejskim, ostalim...Sve do trenutka kada dođu na venčanje kćerke kancelara USA (koga glumi Cristofer Walken)..
eto takoc :D
ide slika -

weddingcrashers_bigposter.jpg



DRUGI je
BEND IT LIKE BECKHAM
"a briliant british comedy", naravno, još otkako je Dnevnik Bridžit Džouns punio sale 
Film koji je sigutno korak napred za ljudska i ženska prava: o ženskom fudbalu, Ircima, kriketu, Spice Girls i sa ciklama šeširima, sarijima, cipelama na mašnu i sotalom :lol:
U filmu gostuje PUNJABI MC trupa (mmmmm....) - a soundtrek je u najboljoj tradiciji Trainspottinga – pa i bolje!
evoc:
B00006681N.02._SCLZZZZZZZ_.jpg
 
e da setila sam se,ovog popodneva sam citala flavor i naveli recenicu od mariah carey
"kad vidim onu jadnu izgladnelu decu na tv bude mi uzasno tesko i sva se rasplacem.mislim,ja bih volela da budem mrsava kako oni ali ne sa tim muvama i prljavstinom"


mislim :shock:
 
Maraja je mozak. Treba to umeti. :lol:

Filmovi - gde? DivX? Ili...?
Meni se ide u bioskop. Ali baš.
Dugo nisam bila, od početka leta. Nikako da se svrtim u BG
... Jel se daje nešto dobro?
P.S. Mislim da bi mi se životni stav prema nedelji značajno popravio kada bismo počinjali da radimo u utorak.
 
A meni se tako dugo gleda neki dobar film, ali, ili nikako da nadjem vremena ili dobar film.
Ne znam sta se sad daje u Bgd. ali ovde se reklamira neki ruski horor Nocna straza. E to me zanima kako izgleda. Ruski, visokobudzetni horor. Jos samo da nije sinhronizovan. :roll:


 
Hej, izgleda se taj ruski horor daje u BG. prošle nedelje sam sa prijateljicom bila na ručku, i kukala joj da mi se ide u bioskop... i ona pomenula ruski horor... Znam da sam se smejala, pošto mrzim horore. Doduše američke horore.
Ovo ću da pogledam. U ponedeljak ili utorak. :wink:
 
Nina2:
To je (za mene, da se odmah ogradim jer ukusi su razliti) toliko shit movie da nisam ni mogla da ga odgledam do kraja...oci su mi se sklapale od dosade i 'vec vidjeno' sindroma.

A meni je u poslednje vreme sve vec vidjeno. Dosadno.
Evo, ne mogu da se setim kad sam poslednji put odgledala dobar film i da ga preporucim. :?
 
pa Afro...i meni je tako dugo bilo - grozna situacija :?
evo jednog koji nikog neće ostaviti ravnodušnim
logo-sm.gif


Marselus Valas iz Pulp Fiction ovde glumi jedno jako čudno stvorenje. Uz Toma Henksa :)
bigtom.gif


ali za ovo spremite paket maramica :cry:
dešava se u zatvoru - u onom u kome osuđenici idu na el. stolicu
poseban film o posebnom ljudima
niej strašan, ne brinite
više onako...dramatičan
 
Pa za mirno nedeljno popodne mogu da prodju i filmovi

REKA USPOMENA,
LEGENDA O STRASTI,
SIBIRSKI BERBERIN,
ATAME
VISOKE POTPETICE
BESANI U SIJETLU
jes da su to sve stariji filmovi al su potaman za uzivanje uz neke grickalice, picence i cebence.
 

Back
Top