Sunday Afternoons

neznam što ne vidiš ja vidim...
evo još jedna sličica..

a-larry-crowne-12.jpg


Larry Crowne- sa Tom Hanks, Julia Roberts

ju sto je ovo smorno
jednom sam se od srca nasmejala,inace je naucna fantastika
 
Odgledala sam film Good sa Vigom Mortensenom. Po mom misljenju odlican film. Radi se o "dobrom" coveku koji pod izgovorom dobrote, ispravnog postupanja, povlacenja, linije manjeg otpora, zatvaranja ociju izgubi sve sto ima iako se trudi da postupi kako valja.

Radnja filma je smestena u tridesete godine XX veka po dolasku Hitlera na vlast. Glavni junak je rastrzan izmedju bolesne majke, supruge, ljubavnice, prijatelja Jevreja i dolazeceg nacizma koji ne moze da obuhvati i sagleda kao celinu vec laze i izdaje sebe a potom i sve oko sebe.
 
heheh da da da :)
skinula rome,ali nisam nesto odusevljena
pogledacu jos jednu epizodu pre nego sto je potpuno otpisem
sto bih volela da ove zime budem domacica :)

Cekaj da krenu spletke i intrige, bice jako zanimljivo...
Ja skinula Mentalista, odgledala prvu sezonu i svidja mi se.

Dajte predloge za jos neke serije?

p.s. Jel gledao neko Tjudorove?
 
Nema na cemu:)
Trojo meni se svidja Lie to me to gledam ovih dana, Tim Rot je genijalan. A mislim se da skidam Mildred Pierce deluje zanimljivo. I Kalifornikacija je zabavna, ***** presretac romantik u dusi i to
Moj dragi je gledao Tjudorove i nije treptao, a inace ne voli Engleze :roll: tako da je serija verovatno odlicna
 
Podrzavam lie to me
Ako volite pandurske predlazem NCIS
Sve su n'a slican fazon te csi serije Ali meni je ova bila omiljena dok je isla redovno
Duhovito i simpa
Pokusacu da skinem seriju javna kuca (maison close) i ako uspem javicu vam za impresije
Ako slucajno neko gleda nek se javi
 
I ja nisam treptala kada sam gledala Tjudorove.
Rezija, fotografija, kostimi, gluma - sjajna serija. :)

Kalifornikacija je kul, Dejvid je zablistao u ulozi ekstrovertnog, posrnulog pisca zenskarosa. Obozavam njegovu harizmu u toj seriji. :)


Je l' gledao neko Secret Diary of a Call Girl? :zper: http://www.imdb.com/title/tt1000734/

Serija bazirana na dnevniku londonske devojke koja se bavila prostitucijom.
Vodila je blog na kome je opisivala cari poziva, doduse pod pseudonimom Belle de Jour.
Na osnovu njega, snimljena je pomenuta serija. Uz mnogo pompe.

Kasnije je otkriven pravi identitet devojke - Brooke Magnanti. Doktor Brooke Magnanti. :) http://en.wikipedia.org/wiki/Belle_de_Jour_(writer)
 
citav film je nekako cist, muzika je uklopljena a kirsten dunst i charlotte gainsbourg imaju senzibilitet koji odgovara ... lagan, elegantan, neizbezan kraj. krhke zene, kao blans u tramvaju; bez nervoze, bez panike... lepo :)
 
contagion - milion puta ispricana prica ali ostavlja isti utisak mira, kao da je neko prepricao dogadjaje iz proslosti sa emocionalne distance. nema katastrofe, akcije, trke, preteranog nasilja, borbe gde super zgodni lepi i misicavi glavni junaci moraju svi da pobede... nema ni pravog hepienda. pogresna svinja je srela pogresnog sismisa i to je to, bez smisla - samo organizam, geni pa ko prezivi - do sledece prilike.
ok, to je holivud, ima malo nade u neku buducu generaciju na kraju.
nije kao melanholija ali ok je za odgledati.
 
I ja sam obozavala tu seriju. :heart: I mislila sam kako je Felisiti odrasla i kako cu ja da budem kul kad budem kao ona i onda je skoro bila repriza i ukapirala sam da sam starija nego njen lik i nisam uopste bila kul u njenim godinama :lol: bar ne koliko sam mislila da cu biti
 
Poslednja izmena:

Back
Top