Contra viento y marea

Ru_bi_tch

Zainteresovan član
Poruka
461
Kako vam se cini ? Ja mislim da nije losa, ali kazu da ce posle postati bezveze. Uglavnom, za sada moze da se gleda. Glavni glumci su mi tu i tamo ... Sebastian Rulli je ruzniji sa crnom kosom. A glavna glumica se malo popravila, glumi bolje nego u pretodnim njenim serijama, ali i dalje nije gran cosa. Najveci kvalitet joj je sto lici na Adelu Norijegu.
Prica nije losa ... uglavnom, moram da vidim jos da bih imala neki konkretan komentar
 
Meni je Sebastian Rulli mnogo lepsi sa svetlijom kosom. Cini mi se da su ga ofarbali za ovu seriju. Ova glumica je slatka, po meni lepsa od Adele Noriege. Videcemo kakva ce serija kasnije da bude. Verovatno ce da smara kao i sve ostale.
 
Pa i nije bas toliko popularna tamo ... nasi stalno hvale po novinama serije koje oni uvezu a niko nece da kaze da im rejting u Meksiku bas i nije neki ... naime, u poslednjih 5 godina samo 3 novele su u Meksiku imale stvarno dobar rejting (Amor real, Rui, La madrastra). Ostale su bile manje-vise prosecne.
Da bi se serija smatrala jako popularnom i uspesnom treba da nadmasi rejting od 28 (u normalnim epizodama) a da u zadnjim epizodama rejting skoci i do 35. To vec dugo ne uspeva ni jedna telenovela tamo (izuzev tri gore navedene) i zato Meksikanci tvrde da im je industrija telenovela u krizi. Medjutim, jasno je da ce se sve popraviti ovog oktobra kada pocninje nova telenovela Alborada, za koju je sigurno da ce dostici, ako ne i nadmasiti uspeh Rubi, Amor real i La madrastre.

Ako nekoga zanima, ovo je rejting telenovela u Meksiku 29.9 : (http://foro.univision.com/univision/board/message?board.id=telenovelas&message.id=224953)
LA DUENA - 10.7%
SALOME - 9.0%
ROSALINDA - 5.3%
PABLO Y ANDREA - 10.5%
EL AMOR NO TIENE PRECIO - 11.0%
REBELDE - 16.8%
CONTRA VIENTO Y MAREA - 22.8%
LA ESPOSA VIRGEN - 23.2% ULTIMAS SEMANAS
LA HORA PICO - 26.0%
AMOR EN CUSTODIA - 15.0%
LOS SANCHEZ - 10.3%
LA OTRA MITAD DEL SOL - 11.1%

Kao sot vidite, Contra viento y marea je prvi vrhu, ali ni njoj ne ide sjajno. Daleko od toga ...
 
www.telemundo.com

Nevinoj nije islo lose, ali se nije ni proslavila. Nekih 23-24, ali i to je OK posto su je davali u 20, a tamo je glavni termin u 21 h. Ali kazu da su zadnje epizode imale super rejting.
Ono sto mogu da ti kazem iz iskustva je da je u SAD-u bila mnogo gledana. Letos kad sam bila tamo ljudi su bili zaludjeni, sto Nevinom sto Macehom. Isto kao i ovde :)
 

Back
Top