Umetnost skidanja

Pera_Zdera

Domaćin
Poruka
3.555
Cinjenica je da ljudi vole golo telo, ali je takodje i cinjenica i da mnogi/e ne znaju za erotski osecaj koji daju drugom prilikom skidanja.
Na primer ima "Merlin" devjaka koje skinu sve sa sebe u roku od 3 sekunde i ono kao "eve me spremna sam", sa rukama prekrivajuci svoje stidne delove. Kazem Merlin jer me sve to asocira kao da je neko zabacio magicnim stapicem i ono PUF u delicu sekunde i oblacicu dima ona stoji...bela...
Nasuprot drugom slucaju kad na primer ona lezi na stomaku skroz opustena, pa se ti igras sa njom i polako milimetar po milimetar joj skidas pantalone, pa se onda na primer pojave hulahopke (one debele pamucne) pa onda i to krenes da mazis, da skidas milimetar po milimetar, pa onda prosto dobijes neku zivotinjsku zelju da to malo stisnes, da poljubis, da zagrizes...pa onda gacice...milimetar po milimetar...pa onda...ijaoj... :roll: :wink:
Ima devojaka koje se na primer stide sto obukle hulahopke...Da li one treba da se stide toga...mislim bezveze...
Naravno da je golo telo ono sto pali ali i znati skidati se i doziveti erotski stimulans pri tome....je cista umetnost...

Da li se vi stidite sto ste obukle hulahopke? :lol:
 
Pera_Zdera:
Cinjenica je da ljudi vole golo telo, ali je takodje i cinjenica i da mnogi/e ne znaju za erotski osecaj koji daju drugom prilikom skidanja.
Na primer ima "Merlin" devjaka koje skinu sve sa sebe u roku od 3 sekunde i ono kao "eve me spremna sam", sa rukama prekrivajuci svoje stidne delove. Kazem Merlin jer me sve to asocira kao da je neko zabacio magicnim stapicem i ono PUF u delicu sekunde i oblacicu dima ona stoji...bela...
Nasuprot drugom slucaju kad na primer ona lezi na stomaku skroz opustena, pa se ti igras sa njom i polako milimetar po milimetar joj skidas pantalone, pa se onda na primer pojave hulahopke (one debele pamucne) pa onda i to krenes da mazis, da skidas milimetar po milimetar, pa onda prosto dobijes neku zivotinjsku zelju da to malo stisnes, da poljubis, da zagrizes...pa onda gacice...milimetar po milimetar...pa onda...ijaoj... :roll: :wink:
Ima devojaka koje se na primer stide sto obukle hulahopke...Da li one treba da se stide toga...mislim bezveze...
Naravno da je golo telo ono sto pali ali i znati skidati se i doziveti erotski stimulans pri tome....je cista umetnost...

Da li se vi stidite sto ste obukle hulahopke? :lol:

Ti bas volis sekirati muda.
 
pssssst prijatelji moji,molim vas.
Najlepse je skidati deo po deo nje dok je sasvim priljubljena uz telo.A onda polako prelazim svojom dugom kosom preko njenih grudi i stomaka dok ona lezi.A onda spustiti poljubac na levo rame i pogledati je ovim plavim ocima i reci da je volis.

The Oath.
 
Skidalje mu dodje kao neka pred predigra.Ja volim da je skidam,ali nikad sve.Uvek ostavim ponesto na njoj. I nikad mi nije smetalo ako devojka nosi hulahopke ili 2-3 majce,potkosulje i sl.
Ionako se najezim kad ih vidim golog stomaka po ovako hladnom vremenu.
Uglavnom skidanje treba da bude kao neki ritual.
 
ne,je l' treba da se stidimo?
hm...ali, ni ne secam se da sam debele hulahopke obukla od osnovne skole...
doduse,stidim se najlon-dokolenica,jooooj sto to ruzno izgleda kad se skinu pantalone,a tako je prakticno za nosenje... :-(
doduse,ja sam "merlinka" :lol:
 
Dont_Break_The_Oath:
pssssst prijatelji moji,molim vas.
Najlepse je skidati deo po deo nje dok je sasvim priljubljena uz telo.A onda polako prelazim svojom dugom kosom preko njenih grudi i stomaka dok ona lezi.A onda spustiti poljubac na levo rame i pogledati je ovim plavim ocima i reci da je volis.

The Oath.
A sta ako je ne volis?
....yebacu te dok ti se ne vrati tetka iz Nemacke.
 
Ne razum devojke koje svuku sve sa sebe!Ali cemu prebacivanje direktno na zenski rod?
Mnogi muski isto to rade!Zgrozim se kad lik prosto skoci sa strane ikao da hoce da mi kaze TA-DA!
Skidanje je uzajamno zadovoljstvo.To je suptilan deo predigre.
Kad nekoga svlacis,i istovremeno miluje i grickas i lizes mu oslobodjenu kozu,to je kao da pazljivo biras korake na plesnom podijumu.
To je umetnost svoje vrste.
A umetnost se ne moze zbrzati.
Sto se hulahopki tice,ne stidim ih se,ali ih retko i nosim.
 
Hulahopke,bunda,irvasovo krzno,,,,,,ma sta god imala nista ne moze da prodje bez izvesne suptilnosti koja prati rad ruku dok se sa nje skida bilo koji deo odece,ali mora biti pracen nemilosrdnim divljenjem i onim slatkim poljupcima sto ljubis zenu koju volis i cije telo vec znas.Ali ona se svaki put drugacije izvija,drugacije ponasa,sve je lepsa i lepsa,a samim tim i privlacnija.
Jer tu stoji ono veliko: VOLIM TE,koje nikada ne moze da prodje.
Zena je nesto savrseno,fantasticni imperativ uzvisenosti.
 
Ovog coveka(dont break the oath)sa svakom novom porukom koju procitam,pod uslovnom da se ne folira,sve vise postujem i divim mu se.Malo je takvih muskaraca danas.
Btw ne nosim hulahopke,ali mi se desi da obucem dokolenice kad je bas hladno,pa izgledam ko fudbaler,u svakom slucaju je smesno do bola i nimalo sexy.
 
latica:
Ovog coveka(dont break the oath)sa svakom novom porukom koju procitam,pod uslovnom da se ne folira,sve vise postujem i divim mu se.Malo je takvih muskaraca danas.
Btw ne nosim hulahopke,ali mi se desi da obucem dokolenice kad je bas hladno,pa izgledam ko fudbaler,u svakom slucaju je smesno do bola i nimalo sexy.

Never will i break The Oath that i gave! A to je za ljubav,muziku i knjizevnost.

Kakve veze ima da li su te fudbalske dokolenice sexy ili ne? Bitno je subjekitvno misljenje da si sexy u cemu god da si upravo svojoj voljenoj osobi.I neka bude smesno,,,uostalom sta te briga kako to izgleda drugima.
 

Back
Top