Hvalio se da ste super u krevetu

Nekim devojkama se desila nimalo lepa situacija: budu sa nekim momkom, on im se stvarno jako sviđa, vode ljubav, a onda on to „rastrubi“ svima unaokolo, priča šta su sve radili i kako, možda nešto i preuveliča… Takav postupak ume jako da zaboli, i da navede devojku da pomisli da njemu nije stalo do nje.
Možda njemu i jeste, onako uopšteno govoreći, stalo do nje, ali kad je prepričavao delove njihove intime svakako da nije razmišljao kako će se ona osećati. Samo je želeo da se pohvali pred prijateljima, da ga oni smatraju super tipom, eto, odveo je devojku u krevet, ona ga je svašta pustila da joj radi, svašta je prihvatila i ona njemu da uradi, baš je on frajer.

"Vesti Krstarice"

________________________________________________________________________________________

Ja milsim da devojke treba da budu srecne ako se momak hvali kako su dobre u krevetu! :aha2:

Sta u tome ima lose? :think:
Ima i gori slučaj od toga:lol:
Ne ekipi nego se meni jedan tip hvalio kako je bio sa dobrim pitcićem, kako su imali tu neku sexualnu magiju, radili stvari do nekog ludila i bezumlja savršenstva, bla bla...a pazi, sve to pre nego što smo uopšte imali sex.
Naravno, posle takve priče, sex nikad nismo ni imali jer iskreno, kako sad ja da nadmašim tu neku extra mega giga fakericu..ono, žešća me frka spopala:lol:
em što je tip totalni kreten em što očigledno funkcioniše po nekom meni potpuno nerazumljivom principu.
Čuj ženi koju misliš osvojiti pričaš o tamo nekoj savršenoj yebačici. Ima li šta gluplje od toga?
A ko zna, možda sam trebala da oćutim, poyebem budalu i ostavim mu razlog da sledećoj kandidatkinji priča o meni:zper: :lol:
 
Ima i gori slučaj od toga:lol:
Ne ekipi nego se meni jedan tip hvalio kako je bio sa dobrim pitcićem, kako su imali tu neku sexualnu magiju, radili stvari do nekog ludila i bezumlja savršenstva, bla bla...a pazi, sve to pre nego što smo uopšte imali sex.
Naravno, posle takve priče, sex nikad nismo ni imali jer iskreno, kako sad ja da nadmašim tu neku extra mega giga fakericu..ono, žešća me frka spopala:lol:
em što je tip totalni kreten em što očigledno funkcioniše po nekom meni potpuno nerazumljivom principu.
Čuj ženi koju misliš osvojiti pričaš o tamo nekoj savršenoj yebačici. Ima li šta gluplje od toga?
A ko zna, možda sam trebala da oćutim, poyebem budalu i ostavim mu razlog da sledećoj kandidatkinji priča o meni:zper: :lol:
Trebala si..izgleda da je vidovoite prirode..:per:
 
Ima i gori slučaj od toga:lol:
Ne ekipi nego se meni jedan tip hvalio kako je bio sa dobrim pitcićem, kako su imali tu neku sexualnu magiju, radili stvari do nekog ludila i bezumlja savršenstva, bla bla...a pazi, sve to pre nego što smo uopšte imali sex.
Naravno, posle takve priče, sex nikad nismo ni imali jer iskreno, kako sad ja da nadmašim tu neku extra mega giga fakericu..ono, žešća me frka spopala:lol:
em što je tip totalni kreten em što očigledno funkcioniše po nekom meni potpuno nerazumljivom principu.
Čuj ženi koju misliš osvojiti pričaš o tamo nekoj savršenoj yebačici. Ima li šta gluplje od toga?
A ko zna, možda sam trebala da oćutim, poyebem budalu i ostavim mu razlog da sledećoj kandidatkinji priča o meni:zper: :lol:

a si pomislila zasto ti je pricao?
 
Nekim devojkama se desila nimalo lepa situacija: budu sa nekim momkom, on im se stvarno jako sviđa, vode ljubav, a onda on to „rastrubi“ svima unaokolo, priča šta su sve radili i kako, možda nešto i preuveliča… Takav postupak ume jako da zaboli, i da navede devojku da pomisli da njemu nije stalo do nje.
Možda njemu i jeste, onako uopšteno govoreći, stalo do nje, ali kad je prepričavao delove njihove intime svakako da nije razmišljao kako će se ona osećati. Samo je želeo da se pohvali pred prijateljima, da ga oni smatraju super tipom, eto, odveo je devojku u krevet, ona ga je svašta pustila da joj radi, svašta je prihvatila i ona njemu da uradi, baš je on frajer.

"Vesti Krstarice"

________________________________________________________________________________________

Ja milsim da devojke treba da budu srecne ako se momak hvali kako su dobre u krevetu! :aha2:

Sta u tome ima lose? :think:
ne radi se o tome dal je njemu stalo do nje il nije, verovatno nije čim trubi unaokolo, nego što je čovek kreten jer se hvali takvim stvarima prvo i jer pominje nju drugo
 
a si pomislila zasto ti je pricao?
Veruj mi da ne znam. Meni se takvo nešto od strane muškarca prvi put u životu desilo. Ok je kad pričaš o svojim prethodnim vezama, spomeneš uzgred ovo ili ono, ali reći to na način na koji je on rekao, meni je bilo toliko odbojno da sam tek nakon te priče shvatila sa kakvim čovekom (bih imala) posla.
Znaš ono, kao muvamo se, on mene fakat tada kao nešto želeo, mamio, ja se zagrejala za njega.... tek će kao da sam mu ortak: au, kakav je pičić bila xy..mislim, wtf??? :confused: :bljuc:
 
Poslednja izmena:
Ima i gori slučaj od toga:lol:
Ne ekipi nego se meni jedan tip hvalio kako je bio sa dobrim pitcićem, kako su imali tu neku sexualnu magiju, radili stvari do nekog ludila i bezumlja savršenstva, bla bla...a pazi, sve to pre nego što smo uopšte imali sex.
Naravno, posle takve priče, sex nikad nismo ni imali jer iskreno, kako sad ja da nadmašim tu neku extra mega giga fakericu..ono, žešća me frka spopala:lol:
em što je tip totalni kreten em što očigledno funkcioniše po nekom meni potpuno nerazumljivom principu.
Čuj ženi koju misliš osvojiti pričaš o tamo nekoj savršenoj yebačici. Ima li šta gluplje od toga?
A ko zna, možda sam trebala da oćutim, poyebem budalu i ostavim mu razlog da sledećoj kandidatkinji priča o meni:zper: :lol:

Znaci, kod tebe je povecao sansu. Previse je tu neodlucnosti. Verovatno ste slicne emotivne kategorije, pa je morao da pritisne tas izazovom. :)
 
Veruj mi da ne znam. Meni se takvo nešto od strane muškarca prvi put u životu desilo. Ok je kad pričaš o svojim prethodnim vezama, spomeneš uzgred ovo ili ono, ali reći to na način na koji je on rekao, meni je bilo toliko odbojno da sam tek nakon te priče shvatila sa kakvim čovekom (bih imala) posla.
Znaš ono, kao muvamo se, on mene fakat tada kao nešto želeo, mamio, ja se zagrejala za njega.... tek će kao da sam mu ortak: au, kakav je pičić bila xy..mislim, wtf??? :confused: :bljuc:

hm, ako smislim pametan odgovor odgovoricu ti sad ne mogu
 
koliki malogradjanin i geakčina moraš da budeš, da ne poštuješ ni svoju ni tudju privatnost, pa da tako nešto kažeš...!?
naravno, od postavljača teme me ništa ne iznenadjuje...
pokazao je "zavidan" stepen kulture...i mozga...

Kakva je razlika ako zweni kazes: "Jao sto je ona zene lepa i ima zgodno telo" od toga da kazes: " I divno se yebe!"

Ili: "Kako ova zena divno kuva!"

Sve joj to samo ide u prilog....
 
Zene su stidne kada ih neko pohvali da se dobro torbaju, a nisu stidne da u ovakvom kupacem idu na plazu...:Pljuc....

jrp-0.jpg
 
Nekim devojkama se desila nimalo lepa situacija: budu sa nekim momkom, on im se stvarno jako sviđa, vode ljubav, a onda on to „rastrubi“ svima unaokolo, priča šta su sve radili i kako, možda nešto i preuveliča… Takav postupak ume jako da zaboli, i da navede devojku da pomisli da njemu nije stalo do nje.
Možda njemu i jeste, onako uopšteno govoreći, stalo do nje, ali kad je prepričavao delove njihove intime svakako da nije razmišljao kako će se ona osećati. Samo je želeo da se pohvali pred prijateljima, da ga oni smatraju super tipom, eto, odveo je devojku u krevet, ona ga je svašta pustila da joj radi, svašta je prihvatila i ona njemu da uradi, baš je on frajer.

"Vesti Krstarice"

________________________________________________________________________________________

Ja milsim da devojke treba da budu srecne ako se momak hvali kako su dobre u krevetu! :aha2:

Sta u tome ima lose? :think:

Blajbingeru,
ne mogu zamisliti da ovakve teme otvaraš. Šta ti je...?
 
Znaci, kod tebe je povecao sansu. Previse je tu neodlucnosti. Verovatno ste slicne emotivne kategorije, pa je morao da pritisne tas izazovom. :)
Kod mene je upravo tada ugasio svaku šansu.
Neke stvari, koliko god da se makar trudim biti slobodoumna jednostavno smatram neukusnim. Ako već svojom emotivnom kategorijom izazivam da se "pritisne tas izazova" onda to ne mora biti takav način.
Jedno je reći: imao sam puno žena, probao sam i video sve...ok, nemamo svi iste iskustvene polazne tačke kada stupimo sa nekim u vezu, ali šta dalje od toga naglašavati i spominjati uopšte?
Takav mi je čovek obična ljiga, ne umem pronaći umereniji izraz.
 
A zene ne pricaju o seksu nasiroko i naduboko sa drugaricama? Ajde molim vas.
Secam se da su moju devojku u to vreme ispitivale drugarice kakav sam u gacama, a onda otkrila kakvu frizuru nosim, pa mi nije bas bilo drago da znaju to, ali lepo je dok ih zanima :per:.

A sad ako im je pricala sta sam joj ja radio i kako, pa ok, hebo, lizao, jaka mustra, sta da joj radim drugo? Mozda mi ne bi bilo drago da imam neki skriveni fetish a ona to podeli sa svima pa krene prica, tipa da volim da obucem plavu suknjicu i plavu periku na glavu da stavim (ovo je naravno izmisljeni primer :mrgreen: ne moj pravi fetish), mada i da njene drugarice to znaju i da misle da sam perverznjak, pa nije me toliko briga. E sad ako krenu da napricavaju tu pricu, i onda svaka devojka koju probam da smuvam krene "a ti si onaj ludi sto voli da se obuce u plavu suknjicu kad krese" e onda bi mi smetalo.

I ja kad sam bio klinac hvalio sam se najboljim prijateljima u cetiri oka kada mi je prvi put dala da je uhvatim za sisu ili sta znam. Isto kao i oni meni, a vremenom smo to manje-vise prerasli. I sad se potegne retko doduse, ali to je manje-vise ozbiljno. Ako on hoce da se pohvali sto mu je zena / devojka dala da stavi u guzu ili kako guta ili sta vec, ili mu treba savet oko neceg (lupam, ona nece oralac da daje, pa nece nikako), ok, nije sad da cu da krenem da prepricavam i da se hvalim kako mu zena guta, prima otpozadi ili sta vec. Mada i ako se potegne takva prica, obicno se prica u globalu bez nekih socnih i masnih detalja. Vole se ljudi, neka se kresu kako god zele. Isto kao da mi kaze da je kupio novi mobilni ili sta vec, pa super, i to je to.

E kad bi svaki dan bilo to neko prepricavanje, onako socno u detalje, "ona 2h sata pusi, ja 6h kresem ne stajem" ili koja vec nebuloza onda bi krenulo da smeta. Kresi, radi sta hoces, pricaj nekad o tome ako bas hoces, ali sad da se svaki bozji dan, ili bas cesto hvalis kako kreses zenu i to sa sve socnim detaljima, pa mislim da je previse. Postuj malo tu intimu nekada. Jos gore kada se tako neko hvali, levima nekim tamo, ajde popricas o tome sa najboljim prijateljem u cetiri oka, ali vidjao sam takve, i imam takve poznanike, koji kada krenu svoje ribolovacke price i to u vecem muskom drustvu, i to cisto da se hvali samo, kao on je mega hebac, e to mi je skroz idiotski.
 

Back
Top