NAJ SMESNIJE PARTIZANOVE IZJAVE

Sasa_Huligan

Obećava
Poruka
90
znate sta je najavio Vermez posle poraza od makabija: "nema zamerki na igru Igraca" mislim da je covek na drugoj planeti !!

i ova nije losa izjava ilica posle poraza od zvezde kad je rekao da su izgubili jer je trava bila Visoka !! kao da nema veze sa mozgom

Ako neko od vas zna jos koju smesnu izjavu IZVOLITE
 
Vermez je očigledno prolupao, ali ova izjava, "Nas u klubu nervira što neki kažu da je Makabi bolji od Partizana!", je na mestu jer je očigledno da je utakmica prodata. Nema tu ni trunke egoizma nego ima punih džepova i to je činjenica. BAGRU NAPOLJE!!! Samo ipak da vas podsetim da je najveći komičar na ovim prostorima bio Marko Pantelić i vi mu to ne možete uskratiti. :) :) :)
 
FLUID:
... jer je očigledno da je utakmica prodata...

...кад добију петарду...изјаве овог типа су најсмешније...:lol: :lol: :lol:

Али нема везе...објаснићу ти зашто текма није продана. Зато што би кинта која је добијена морала бити много већа од кинте која се губи (а губи се укупан приход (маркетинг, улазнице...) од лиге купа УЕФА, а што је још битније губи се вредност играча на тржишту тако да сад нико неће желети да купи пацовчиће из Хумске). А ниједан клуб из Израела сигурно неће дати милионче или пар милиона Е због тога.
 
^ljuba je u pravu, ovakva tekme ne moze biti prodata...
to se vi grobari smao tesite da vam je za sve kriv zeka, bjeka ili nije bitno ko, samo da vas velicanstveni partizan nije!

btw, jedna od najsmesnijih(citaj najglupljih) izjava bila je od cika crnog vermeza, kad ste izvukli makabi, rekao je: "nikad nisam cuo, ko je to???"
e moj vermeze, mnogo si opasan...
 
Ljuba82:
...кад добију петарду...изјаве овог типа су најсмешније...:lol: :lol: :lol:

Али нема везе...објаснићу ти зашто текма није продана. Зато што би кинта која је добијена морала бити много већа од кинте која се губи (а губи се укупан приход (маркетинг, улазнице...) од лиге купа УЕФА, а што је још битније губи се вредност играча на тржишту тако да сад нико неће желети да купи пацовчиће из Хумске). А ниједан клуб из Израела сигурно неће дати милионче или пар милиона Е због тога.

Šta? Hoćeš da kažeš da je Makabi bolji od Partizana??? :D :D :D Stvarno neverovatno mišljenje. Pa svi zvezdaši koje znam smatraju isto da je utakmica prodata. Pa zar veruješ da neko može da pobedi 2:0 u gostima, a kod kuće izgubi 5:2, a da nije namešteno. Partizan nije izgubio na svom terenu u evro utakmicama od onog poraza protiv Njukasla pa na ovamo (a ko je sve gostovao da ne nabajam), a gol nije primio 500 i nešto minuta. Ne razumem tu želju da Partizan bude slabiji od nekih Izraelaca!!! To je samo pusta želja. Iskreno, ja to Zvezdi ne bih želeo da bude kao što i nije.
A sad ću ukratko da ti objasnim zašto nisi u pravu, da ne bi pričao u prazno. Te pare koje pominješ bi morale da završe većim delom u klupskoj kasi. Ovako su sve završile samo i samo u njihovim džepovima, uz određenu crkavicu Vermezu i dvojici-trojici igrača. Već se nagađa ko je uzeo pare, a i vidi se na snimku. Ne bih da imenujem, ali jedan od njih nije bio ni na klupi protiv Hajduka u nedelju.
P.S.
Ovde smehu nema mesta jer isti takvi lopovi su i Zvezdu opljačkali. Koliko beše ono duguje?
 
FLUID:
Šta? Hoćeš da kažeš da je Makabi bolji od Partizana??? :D :D :D Stvarno neverovatno mišljenje. Pa svi zvezdaši koje znam smatraju isto da je utakmica prodata. Pa zar veruješ da neko može da pobedi 2:0 u gostima, a kod kuće izgubi 5:2, a da nije namešteno. Partizan nije izgubio na svom terenu u evro utakmicama od onog poraza protiv Njukasla pa na ovamo (a ko je sve gostovao da ne nabajam), a gol nije primio 500 i nešto minuta. Ne razumem tu želju da Partizan bude slabiji od nekih Izraelaca!!! To je samo pusta želja. Iskreno, ja to Zvezdi ne bih želeo da bude kao što i nije.
A sad ću ukratko da ti objasnim zašto nisi u pravu, da ne bi pričao u prazno. Te pare koje pominješ bi morale da završe većim delom u klupskoj kasi. Ovako su sve završile samo i samo u njihovim džepovima, uz određenu crkavicu Vermezu i dvojici-trojici igrača. Već se nagađa ko je uzeo pare, a i vidi se na snimku. Ne bih da imenujem, ali jedan od njih nije bio ni na klupi protiv Hajduka u nedelju.
P.S.
Ovde smehu nema mesta jer isti takvi lopovi su i Zvezdu opljačkali. Koliko beše ono duguje?

Па нисам то хтео да кажем, али примити 5 комада на свом терену...то могу само гробарки пацови. Немој да мислиш да вређам, заиста не вређам, ја сам Звездаш, али нам обострано користе међусобни успеси у Европи. Само сам бесан на гробарске пацовчине који годинама брукају целу земљу.

...а то што причаш нема везе са везом. Тај лопина Зека...зна да много веће паре може да намакне кад прода играче (а како кад после овога нећете моћи да продате ни најбоље за пола милиона?)...тако да сумњам да Израелци могу да искеширају толико да би компензовали све Партизанове губитке. А да имају вероватно би за те паре узели 3 добра играча и избацили Партизан без подмазивања. И стварно доста више са тим причама о проданој текми...смешно је. Најбоље је да ћутите и смрдите и пустите да прашина легне.

...једино се слажем да су и у Звезди и у Партизану лопина до лопине...и сви само чекају да намакну што више до приватизације, а и држе позиције да би имали одређене привилегије после приватизације (акције и др.), али се надам да су се у Звезди сад ствари промениле мало.

А веруј ми...и Партизан дугује доста.
 
genio_ms:
I u Zagrebu je bilo prodato...i protiv fljamurtarija je bilo prodato i protiv makabija je bilo prodato e grobari grobari...da ste toliko prodavali imali bi vise love od reala i milana zajedno

Ne znam ko je pričao o tim utakmicama da su prodate??? E, stvarno ovde neki ljudi su suviše zadojeni mržnjom prema Partizanu. Najgore je kad čovek više mrzi rivala nego što navija za svoj klub. I posle su Grobari iskompleksirani, kako to neko napisa ovde na forumu. Pa vidi samo teme i komentare koji se ovde okreću. Iz njih se ovde može zaključiti izgleda baš suprotno!!!
 
Ljuba82:
...а то што причаш нема везе са везом. Тај лопина Зека...зна да много веће паре може да намакне кад прода играче (а како кад после овога нећете моћи да продате ни најбоље за пола милиона?)...тако да сумњам да Израелци могу да искеширају толико да би компензовали све Партизанове губитке. А да имају вероватно би за те паре узели 3 добра играча и избацили Партизан без подмазивања. И стварно доста више са тим причама о проданој текми...смешно је. Најбоље је да ћутите и смрдите и пустите да прашина легне.

А веруј ми...и Партизан дугује доста.

Tvoje je da veruješ ili ne. To je istina koja će se tek otkriti kao što je otkriveno za utakmicu Porto-Artmedia 2-3. Je l* tebi deluje kao da je Artmedia dobila to na kvalietet? O čemu ti uopšte pričaš i kako razmišljaš stvarno mi tek sad nije jasno... Kešovina + kladionice! Zaboravljaš na smrdljive kladionice i njihove kvote, npr. iz 2 u 2, +7 ili kako već, itd. Mrzim bre kladionice!!! To je najveće zlo koje je zadesilo prvenstveno fudbal!!! Vrati se u realan svet. Nemoj, molim te, da maštaš da je pobedila pravda na planeti.

Verovatno da duguje.

Nego je l* video neko najsmešniju Zvezdinu pobedu koju sam u životu video, u Podgorici. Kakav autogol!!! Ono je brate sumnjivo kao Avala pa još toliko, i to u 93. minutu. Čovek sam zakucao u svoju mrežu u poziciji u kojoj bi i najveći fudbalski pacer izbio loptu najmanje u korner, ejjjjjj!!!!
 
FLUID:
Tvoje je da veruješ ili ne. To je istina koja će se tek otkriti kao što je otkriveno za utakmicu Porto-Artmedia 2-3. Je l* tebi deluje kao da je Artmedia dobila to na kvalietet? O čemu ti uopšte pričaš i kako razmišljaš stvarno mi tek sad nije jasno... Kešovina + kladionice! Zaboravljaš na smrdljive kladionice i njihove kvote, npr. iz 2 u 2, +7 ili kako već, itd. Mrzim bre kladionice!!! To je najveće zlo koje je zadesilo prvenstveno fudbal!!! Vrati se u realan svet. Nemoj, molim te, da maštaš da je pobedila pravda na planeti.

Verovatno da duguje.

Nego je l* video neko najsmešniju Zvezdinu pobedu koju sam u životu video, u Podgorici. Kakav autogol!!! Ono je brate sumnjivo kao Avala pa još toliko, i to u 93. minutu. Čovek sam zakucao u svoju mrežu u poziciji u kojoj bi i najveći fudbalski pacer izbio loptu najmanje u korner, ejjjjjj!!!!

PARANOJA sad i zvezdina utakmica je namestena mozda? ah ah ah prestani malo, los je partizan i tacka nema sta drugo da se kaze!! MNOGO LOSI !! ravni su mom kurc.u
 
Параноја флуид, параноја...:lol:

Ја ти дајем логичне аргументе, побијам твоје, наравно ту се онда ниоткуда појављују кладионице...кривци за све.:lol:

...стварно слабо пратим фудбал флуид (али на Рому идем :grin: )...али сећам се...из новина да сте давали голове у 98. минутима. Имам и комшију који игра за Раднички НБ...каже да је прошле године утакмица продана Партизану.

Али убедљиво ми је најсмешнија гробарска изјава она данашња од ових ваших лопина у управи...нећемо да одемо, зато што не можемо да препустимо Партизан улици и било коме...а то не можемо да дозволимо.

ееееее...они који треба да оду се постављају као да они треба да бирају наследнике хахахахххахах :lol:
 
Sasa_Huligan:
ali dobro gledaj pozitivno tu situaciju, naj gore je iza vas, sad moze samo biti bolje partizanu

Vidiš, dobro si to rekao. Ne znam da li si video autogol, ali ono je toliko smešna situacija da je prosto nemoguća. Uopšte nije bilo razloga da šutira prema svom golu. :) Verovali ili ne. Ako nisi video gol glupo je da pričaš o tome.
A što se tiče Partizana sem vas nekolicine ovde na forumu kažu da je čista nameštaljka jer je utakmica skinuta sa nekih kladionica tri sata pred početak. Znači skinuli su je onako, neko slučajno iz njihove baze podataka izbrisao baš tu utakmicu. Ta vest o kladionicama je bila i na TV-u i sad ispade da ti i još poneko bolje znaju od većine. Ljudi bre nemojte da me zasmejavate!!! :D :D :D :D :D Znači i Artmedia pobedila Porto na kvalitet sa tri poštena gola, i to je verovatno paranoja. hahahahahahahahahaha
 
Ljuba82:
Параноја флуид, параноја...:lol:

Ја ти дајем логичне аргументе, побијам твоје, наравно ту се онда ниоткуда појављују кладионице...кривци за све.:lol:

...стварно слабо пратим фудбал флуид (али на Рому идем :grin: )...али сећам се...из новина да сте давали голове у 98. минутима. Имам и комшију који игра за Раднички НБ...каже да је прошле године утакмица продана Партизану.

Али убедљиво ми је најсмешнија гробарска изјава она данашња од ових ваших лопина у управи...нећемо да одемо, зато што не можемо да препустимо Партизан улици и било коме...а то не можемо да дозволимо.

ееееее...они који треба да оду се постављају као да они треба да бирају наследнике хахахахххахах :lol:

Kad ti Ljubo kažeš da je paranoja onda da ti verujem. :D :D :D
Bilo je uvek nameštanja. I sa jedne i sa druge strane. Ja samo kažem o najsvežijem nameštanju. Pogledaj gol pa možemo da polemišemo oko toga, ako budeš imao prilike. Meni je ličila na nameštenu i poslednja Partizanova utakmica u Novom Sadu protiv Vojvodine, a i Zvezdine pretprošle godine protiv OFK Beograda i Borca u Čačku (golovi u produžecima produžetaka). To ti je današnji fudbal, a posebno naš. Realnost.
Izjava da je glupa to ne treba da se komentariše. Samo ne znam da li da počenem da se smejem ili da plačem. Pitanje je sad. :confused: :confused: :confused:
 
FLUID utakmica sa Makabijem nije prodata i to je sigurno. Ne kazem da je Makabi bolja ekipa, vec da je imao ozbiljniji pristup igri, a vasi pacovi su izasli na teren i vec sebe videli u Ligi Kupa UEFA i kad su kola krenula nizbrdo onda je kasno ;) Lepo je Feler rekao pred finale svetskog prvenstva u japanu kad su ga pitali kakve su sanse Nemacke "da bolji uvek pobedi Brazil bi svake godine uzeo titulu prvaka sveta" ;) Bolji tim samo ima dosta vece sanse za pobedom, ali nije sve u brojkama na papiru, to se mora dokazati i na terenu. Evo ako hoces primer, pogledaj finale LS od prosle godine, kad bi ti neko rekao Milan ce u finalu voditi sa 3:0 na poluvremenu i onda izgubiti na penale svako bi rekao da to je moguce samo ako se utakmica namesti, medjutim tuznog srca moram reci da to nije tako, Liverpul je finale dobio na srce.

To oko namestanja u domacem prvenstvu je smesno komentarisati, pa pogledaj samo koliko utakmica samo ove sezone je Partizan dobio iz sumnjivih situacija i nepostojecih penala. Nisam video autogol u Podgorici, tako da ne mogu to da komentarisem, ali sasvim je moguce da je utakmica prodata. Medjutim mora se priznati da kad je kupovina utakmica u domacem prvenstvu u pitanju niko nije expert kao vas Zeka, covek je tolko utakmica vec kupio da to nije normalno.
 
how_yes_no:
FLUID utakmica sa Makabijem nije prodata i to je sigurno. Ne kazem da je Makabi bolja ekipa, vec da je imao ozbiljniji pristup igri, a vasi pacovi su izasli na teren i vec sebe videli u Ligi Kupa UEFA i kad su kola krenula nizbrdo onda je kasno ;) Lepo je Feler rekao pred finale svetskog prvenstva u japanu kad su ga pitali kakve su sanse Nemacke "da bolji uvek pobedi Brazil bi svake godine uzeo titulu prvaka sveta" ;) Bolji tim samo ima dosta vece sanse za pobedom, ali nije sve u brojkama na papiru, to se mora dokazati i na terenu. Evo ako hoces primer, pogledaj finale LS od prosle godine, kad bi ti neko rekao Milan ce u finalu voditi sa 3:0 na poluvremenu i onda izgubiti na penale svako bi rekao da to je moguce samo ako se utakmica namesti, medjutim tuznog srca moram reci da to nije tako, Liverpul je finale dobio na srce.

To oko namestanja u domacem prvenstvu je smesno komentarisati, pa pogledaj samo koliko utakmica samo ove sezone je Partizan dobio iz sumnjivih situacija i nepostojecih penala. Nisam video autogol u Podgorici, tako da ne mogu to da komentarisem, ali sasvim je moguce da je utakmica prodata. Medjutim mora se priznati da kad je kupovina utakmica u domacem prvenstvu u pitanju niko nije expert kao vas Zeka, covek je tolko utakmica vec kupio da to nije normalno.

OK. Svako ima svoje mišljenje. U suštini je tako, ali me na sumnju navode sve te okolnosti u i oko utakmice.
Svi kupuju i svi prodaju, to je činjenica. Tu smo da komentarišemo baš takve situacije. Ja sam samo naveo najsvežiji primer i prihvatiću svaki primer koji se tiče Partizana, ako je na mestu. Ali što je najgore to ovde na forumu neće mnogi da vide. Samo se komentariše bez ikakvog smisla.
P.S.
Odosmo predaleko s obzirom na naslov teme. Možda je potrebna nova tema na primer pod nazivom Sve kupljene i prodate utakmice od sad pa na dalje? :D :D :D
 
hehe neka, naziv teme mi se bas svidja :)

pa evo naveo sam ti primere iz ove sezone, pogledaj sve penale koji su se Partizanu svirali od pocetka sezone, pa reci iskreno dal je i kolko je tu penala stvarno trebalo da se svira ;) ostale situacije da nekomentarisem (kap npr. konstantno kupljenog linijskog koji ofsajd nikad ne vidi) ;)
 

Back
Top