Žene i sex

Ma svako voli posle sexa da drema...

P.S. Riba te ocigledno vara... Znaci istrosi se pre tebe, pa kad ti dodjes to je dokusuri, pa padne mrtav od umora... Sledeci put kad je vidis i odma samarcinu, i kazes:

"Priznaj qrvo sa kom se kreses, kad si tako umorana posle sexa samnom pa samo dremas?!"

I da visdis kako ce da "peva!"
 
Sve zavisi od devojke.Mada se meni cini da devojke retko kada spavaju posle sex-a.Uvek su za pricu, nekada cak i previse.Ali jedini odgovor na tvoje pitanje je da je ta cura umorna, da li od tebe ili nekoga drugog to ti treba da znas.
 
inspirion:
Zanima me zašto žene posle sexa ne žele da pričaju već samo dremaju? Jednostavno se isključe.

Ili je to slučaj samo kod mene?

Zanimaju me mišljenja i iskustva

Individualno ali nije generalizovano i :wink: bice da je to slucaj/i... kod tebe:lol:
Spavanje posle sex je pre odlika muskih potomaka. Dobar sex inspirise na sve drugo osim na spavanje.;-)
 
latica:
Tja a ja bas volim posle toga da pricam,ubila bih se kad bi on zaspao.
Neznam inspirion mozda je Aleksej upravu sto se tebe tice. :) ;)


STa ja znam ja se toliko izmorim posle 4-5 puta ako imama vremena da mi je onda samo do dremanja. A mahom sam yebao ujutru tako da... zzzzzzzzz! :wink:
 
girl in love:
A meni se baš odmah posle sexa ne priča, ali mi se ni ne spava, samo se šćušurim uz njega i mazim. Pa živnem posle 5-10 minuta i onda brbljam

A pričate li u toku sexa???

Jel dobro to kad se mazis, jer ja to jos nisam probao, jesam improvizirao ali nisam probao.
 
Ne verujem da su me varale. Dajesu, onda bi samo pričale i skretale na neke glupe teme.

Nekad kad naglo ustanem posle sexa,one pitaj: " odakle ti energija" i " zar posle sexa možeš da misliš na nešto drugo?" . Mislim da one jednostavno nemaju šta da kažu posle sexa.Možda da sledeći put više radim na emocijama? Meni se nikad ne maze posle sexa
 
zene puno senzitivnije i prepustenije dozivljavaju sex od muskaraca.pr.:kada je devojka uska to je zato sto se nije dovoljno opustila,kada se opusti otvorena je da te primi.kod muskaraca je drugacije.
i zbog toga ne mozemo da razumemo neke zenske postupke(razliciti smo).isto to se desava i sa spavanjem posle odnosa(zena produzava svoju opustenost).ali ima i toga da je partner sklon spavanju zbog nedovoljne zelje za drugim partnerom.mi ne mozemo da osetimo tvoj odnos sa partnerkama,zato je na tebi da sagledas istinu.
 

Back
Top