Doc Holliday ponovo jaše

Grandfather

Primećen član
Poruka
772
Samo malo da sačekamo da se pojave braća Dalton a onda je tu i Vajat Erp. :D :D
Blic objavio nešto o floridi (ne yugo floridi)

"U američkoj državi Florida danas stupa na snagu novi zakon o vatrenom oružju, koji daje za pravo svakom građaninu te države da puca u osobu koja, po njihovoj proceni, predstavlja pretnju na javnom mestu."

Kako ovo čudno zvuči za nekog ko kaže ne gledajte prošlost nego budućnost :-D :-D
koji bolesnici,Novi vesterni direktno na CNN
 
А што не предложимо овим нашим парламентарцима који се утркују да униђу у Јевропу и Свет... ДА ШТО ПРЕ ОВАКАВ ЗАКОН УСВОЈЕ И КОД НАС... па... мислим... да идемо у корак са развијенијим земљама света...
 
marlon:
Eremita brate, jel znas da li je neko odglavio vispakovoj buli? :lol:

Ма, брате, марлоне, све су покушали али нису успели... уплашили се па се слепили ко керови... поливали их врућом водом... али не вреди... у питању је обрезана патка... :confused:
 
Grandfather:
marlone
jesi li siguran da bi stigli da se medjusobno porokaju :D

Jok i ne bi. Svaki bi skenjo drugog iz zasede. Nema deda vise stila kao ranije, izadju oci u oci...Danas i kad bi izasli tako, svaki od njih bi roknuo po dvojicu snajperista da ga cuvaju. Sa njima nema neizvesnosti , rekli propali socijalisti, a i ovi nisu nista bolji.
 
Grandfather:
marlone
jesi li siguran da bi stigli da se medjusobno porokaju :D

eremita
pa iz ovog gore razloga verovatno bi odustali od doslednog postovanja demokratskih principa :) pa crta negde mora da se povuce :D

Колико се ја разумем у "ситувацију"... неће се битанге смирити док неко не припуца... ништа не вреди лепим... ништа не вреди стрпљењем... не вреди, брате... једино нас вади 3.српски устанак... па ко жив - ко мртав... ово више
ничему не води... :wink: :wink: :wink:
 
eremita:
Ма, брате, марлоне, све су покушали али нису успели... уплашили се па се слепили ко керови... поливали их врућом водом... али не вреди... у питању је обрезана патка... :confused:

I koji cemo moj sad. Sta ce da kaze vispak kad dodje nocas i vidi zaglavljenu forumasku magarecu patku, koju ne moze da odglavi? Da'l bi onaj Perica sa FPN mozda mogao da je odglavi sa onom desnom patikom i levom riflom? :lol:
 
Grandfather:
Pazi zakon se odnosi na "pretnju na javnom mestu" znaci i ako bi stigli do toga da se sretnu ipak bi bilo na ulici face 2 face,samo ne znam gde bi bio OK Koral.Mozda na onoj cuvenoj zebri,lepo mesto,siroko a i klinicki nije daleko :)

**** ti njihov face 2 face. A i znas kad bi stigli do klinickog...Doduse mozda kad bi onaj Seki dosao iz Haga...e to bi bajo bio serif....sa pistoljima prokleto nisko, pa kad bi krenuo kroz Srpskih vladara, mamuze zveckaju, ovi bi se razbezali kao u onoj reklami za Pezo... :lol:
 
Grandfather:
Pazi zakon se odnosi na "pretnju na javnom mestu" znaci i ako bi stigli do toga da se sretnu ipak bi bilo na ulici face 2 face,samo ne znam gde bi bio OK Koral.Mozda na onoj cuvenoj zebri,lepo mesto,siroko a i klinicki nije daleko :)

е... али пази флоскулу молим Те... имају право да пуцају "АКО ПО ЊИХОВОЈ ПРОЦЕНИ НЕКО ПРЕДСТАВЉА ПРЕТЊУ НА ЈАВНОМ МЕСТУ"... не могу да
верујем... деда... да ли си Ти ово измислио зезања ради...
 
Kako god da ga uzmes taj bi imao muda da izadje bogu na istinu, ovi drugi bi slali svoje savetnike, analiticare, sekretare...e onda kad bi Seki istrosio municiju, onda bi se oni pojavili u belom odelu sa Hecklerom i zavrsili stvar. Kazem ti ja nema neizvesnosti. :lol:
 
Grandfather:
Ocemo ovde peticiju :D :D :D

Може... петиција са предлогом Закона... ја тражим да се убаци један члан који би регулисао када је најпогодније вршити "процену сумњивих"... мислим да је
најбоље у време када овдашњи џукци на власти нешто славе... а то је бар једном недељно и како су се докопали лове - СТАЛНО ИСПАЉУЈУ ВАТРОМЕТЕ... и ја се брате увек штрецам... мислим.... ево, почело је... па мислим најбоља провера сумњивих је у време испаљивања ракета за ватромет... :confused:
 
Deda, da nisi ti iz BIE kad me ovako vuces za ....Nego jel ti znas sta je sa vispakovom bulom? Kad sam mu danas rekao sta se desilo, ode covek da je trazi nema ga jos. Veksla kaze da joj se zaglavila *******, ali ja nesto ne znam....znas primarijusa vekslu. :lol:
 
marlon:
Deda, da nisi ti iz BIE kad me ovako vuces za ....Nego jel ti znas sta je sa vispakovom bulom? Kad sam mu danas rekao sta se desilo, ode covek da je trazi nema ga jos. Veksla kaze da joj se zaglavila *******, ali ja nesto ne znam....znas primarijusa vekslu. :lol:
biu sam vido samo iz satelita-cia snajka cia ili bese google earth :-D a za zelenog pojma nemam,nisam bas aktivan ovde pa i nemam pojma o toj qrcini.Doduse cuo sam pre nekoliko godina za jedan slucaj al je to bilo sa dzukcem :-D :-D :-D
Sta je ovde posredi?
 

Back
Top