Koliko vam svekrva ide na zivce?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
naj creepy iskustvo je bilo kada sam jednom cekala bus i slucajno se okrenula i videla nju kako me jede ocima
usla sam u prvi autobus
jezivooo

i sada me gleda cudno kada me sretne, ali vise nije onako neprijateljski raspolozena... valjda se vise ne plasi da ce joj se sin pre vremena ozeniti... sada mi se cini da joj se i dopadam
ali kasno :D
 
meni je moja svekrva desna ruka u svakom smislu i ogromna pomoc i podrska.Naravno ne zivimo zajedno,ali uvek i bas uvek mi uskace u cuvanje deteta,pranje prozora,peglanje...o kuvanju da ne govorim.
Vodi racuna o mojim praznicima,i kad god je potrebno na mojoj je strani..
Imala sam srece verovatno mada ako bi i nju pitali nadam se da bi i ona za mene rekla nesto slicno...
 
MOJA:
To se nemoze recima opisati!!!!!!!
Misliš da tvoja svekrva nije imala svekrvu, misliš da ti nećeš biti svekrva. Stara mora, ali zapamtite da starije ljude je teško menjati, a i vi starite. Jedino su svi teški kada su nenormalni i bolesni patolozi. IMa strašno posesivnih roditelja, e oni su umor i mogu načiniti katastrofalne posledice za jednu vezu. Ali ako od svekrva, svekra, tašte, tasta pokušate da napravite drugove i nekog sa kim se šalite i sve obrćete na šalu, vremenom će se sve promeniti u obostranu korist. Jer će matorci odustati.
 
e ljudi moja je ----- ako je gledam sa duhovite strane onda i mogu da provedem dan pored nje ,,, dakle žena nema smisao za život .....

uzele nas dve juče da čistimo papriku za ajvar ,,, kad ona žena onako sa prljavim rukama okrene se za trijes stepeni istrese žena nos obriše ruke u kecelju i nastavi da ljušti paprike ,,, eto takve nedostatke ima ,,,

ili recimo kada dodjem tamo ,,, normalno kažem "" dobar dan""" ---a ona stane pa me gleda ni da bekne ,,,,, hahaha ,,,
 
avesic:
e ljudi moja je ----- ako je gledam sa duhovite strane onda i mogu da provedem dan pored nje ,,, dakle žena nema smisao za život .....

uzele nas dve juče da čistimo papriku za ajvar ,,, kad ona žena onako sa prljavim rukama okrene se za trijes stepeni istrese žena nos obriše ruke u kecelju i nastavi da ljušti paprike ,,, eto takve nedostatke ima ,,,

ili recimo kada dodjem tamo ,,, normalno kažem "" dobar dan""" ---a ona stane pa me gleda ni da bekne ,,,,, hahaha ,,,
Za sline joj kaži, mama ja bih pre stavila so, a za dobar dan, bih rekao sada već glasnije, mama pa ja moram da vas vodim kod ušnog lekara, da li ste dobro, od kada ne čujete, digao paniku, okrenuo "muža" da saopštim kako mora mamu da vodi kod ušnog, jer sam čuo da to zanči da su popustili zglobovi, zamolio je da sedne, i počeo glasnije da pričam od tada sa njom. Ako se naljutiš i postaneš hladna zbog njenog bezobrazluka, samo se stvara vrzino kolo.
 
Mislim se sta da kazem za moju. U pocetku je bila prava vestica, sedela mi je na glavi i pravila se da nista ne zna i ne ume. Onda smo dovele odnos u red cini mi se, sada je prilicno OK mada ima svojih momenata. Samo me uzasno nervira jer je ponekad aljkava, i voli da zabada nos u sve, i sve da zna. Ovako sada nije losa, valjda je i sama uvidela da kako se ona bude ophodila prema meni tako cu i ja prema njoj. Ni bolje ni gore. Ali vise bih volela da zivimo sami, za sada nemoguce, mozda uskoro nadam se...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top