Gluvi (i ludi) telefoni

Pera_Zdera

Domaćin
Poruka
3.555
Elem primeri:
Ja sam se o sebi naslusao takvh gluposti da se stvarno ponekad slatko nasmejem.
1. Dogovorim se sa jednom devojkom za kres semu, a sutradan ona ode i svima isprica kako je ona meni devojka...i to bogzna kakva...3 dana pred svadbu.
2. Pocne mene neki tip da zeza zato sto ja slusam narodnjake??!!?? :shock: A s obzirom da mi je samo jedna jedina osoba u zivotu rekla da ja slusam narodnjake...nije tesko sabrati 2+2. Inace ova tvrdi da ne poznaje onoga.
3. Tako dodje meni neki tip i prica mi o nekoj mojoj toboz devojci....a ja tu devojku nisam posteno ni video jedno 6 meseci...
4. Dodje meni neki lik i kaze cuo sam da se bavis bodiboldingom. :shock: Ja reko pa jest jednom pre 10-ak godina sam se bavio...citavih 2 nedelje.
5. Rece mi naravno opet "neka" osoba da su 2 nika ustvari jedna osoba...a eto saznah da nisu....
6. Rece meni jedna od tih osoba da je jedna devojka debela...kad ona poslala sliku...a uopste nije debela...cak nije ni losa uopste...

Koliko ste igrali ovu igru kad ste bili deca? Igrate li je jos uvek? Da li ste svesni da je igrate? :wink:
 
Pera_Zdera:
1. Dogovorim se sa jednom devojkom za kres semu, a sutradan ona ode i svima isprica kako je ona meni devojka... :wink:
života ti...kao ste se dogovorili?
možda nisi dobro ugovorio posao?
eh...početnici,početnici.
zato ja volim da se mazim sa ženama.
one nemaju glupih pitanja.
negooooo
prodaću ti ugodor za dogovor 8-)
 
haha.gif
 
ja odem u prodavnicu da kupim mleko, naidjem na prodavnicu kola (to je usput bilo) i umesto da lupim mleko kao sto je trebalo ja lepo kupim kola, toliko je bio sladak prodavac da sam morala da ih kupim........ali nikada se nismo vise sreli........:)))
 
xpajamacax:
života ti...kao ste se dogovorili?
možda nisi dobro ugovorio posao?
eh...početnici,početnici.
zato ja volim da se mazim sa ženama.
one nemaju glupih pitanja.
negooooo
prodaću ti ugodor za dogovor 8-)
Pa lepo, ono kao hoces hocu, a ti, hocu ali tako i tako, jel se slazes, slazem se, "e a daj mi ruku", i ja lepo pruzim ruku da se pogodimo kao ljudi. a ona mi promasila moju ruku i stavila na.... :roll: :lol:
 
uuu bre pa ja sam prvo otkrila ovde da sam "promisVitetna", posle sam saznala od iste osobe da ni ***** nikad nisam videla, to je naravno sve logichno jer sam ruzhne i imam 150 kg a pri tom i lezbejka :lol:

ovaj forum shto je koristan....a tek peraaaa, on mi je u mnogome pomogao u svim tim otkricima
 
raindog:
uuu bre pa ja sam prvo otkrila ovde da sam "promisVitetna", posle sam saznala od iste osobe da ni ***** nikad nisam videla, to je naravno sve logichno jer sam ruzhne i imam 150 kg a pri tom i lezbejka :lol:

ovaj forum shto je koristan....a tek peraaaa, on mi je u mnogome pomogao u svim tim otkricima
Najvece je otkrice je kad sam ti otkrio imas hormonalni poremecaj. :lol: Nezahvalnice, cccc. :lol:
Jos uvek imam istu dijagnozu "poremecena". :lol:
Ej a i nepismena si ...fali ti K.
A ono da se nedo-khm khm... :lol: Jel sam i to ja rekao? :lol:

E da cuo sam i da sam drvoseca po profesiji. :lol:
 
storm cloud:
Ја сам на форуму сазнала да радим као шалтеруша на железничкој станици.
9.gif
:lol: to objasnjava kako smo ti i ja postale najbolje drugarice...jer kruzi i ta fora po forumu:roll: mislim,ja "ordiniram" po medjugradskom prevozu...:-?

nego,sto se teme tice:
za krvoloka sam,recimo, iz jednog izvora cula da je mator,mali,celav,ima copor dece i zenu rospiju koja mu ne da da mrdne pa frustracije leci po forumu,dok mi se drugi laufer izjasnio o istom da je strashan baya,single i sa svakom dlakom na mestu...nisam proverila koja od ove dve price je tacna,ali........:confused: toliko o "forumskim istinama"...necu ni da razmisljam kakvi tracevi kruze o meni:mrgreen:
 

Back
Top