SAMO za kućne tipove - homemade flavour

Betty

Elita
Poruka
21.481
curlers.gif

Ovo je tema gde ćemo da ogovaramo, prepričavamo, izmišljamo i vodimo britanski elegantne razgovore o vremenu diljem Zemljinog šara :D
dakle, šta vas nervira
šta vas raduje
šta vas zanima
sve!

director.gif
:arrow: ako na svaštari može da postiji "za noćne ptice" i "ko je na liniji", može i ovde :D
Složićete se sa mnom, nadam se, vi ste sve sami darlinzi puni razumevanja, solidarnosti i istrajnosti :wink:
Dakle - ogovaranje, tračanje, trice i sitnice, zaplitanje i rasplitanje - OVDE!
 
Betty duso ja mrzim ogovaranje, jednostavno nisam taj tip. pichim svoj fazon, neokrecem se ni za kim niti me je briga, volim svoju voznju, veruj mi na rec.........znaci daj mi neki drugi razlog da sam ovde...........da zaboravih da ti kazem, volim da sedim u svom dvoristu da slusam svoju muziku i da mastam, masta me odrzava u zivotu.....mozemo o tome da pricamo...sta koja masta ovde i kako ............:)))))
 
Betty:
dakle zayebo se ko je pomislio da će biti reči o zimnici i želeu :lol:
trač, bato!
sweatingbullets.gif
...hodnik udovica ( pu pu, daleko de bilo ), i sala za ručavanje. Sve, kao veštačko a pravo.
Nemoj da bi se ko potpisiv'o svojim šrakopisom po nosu usnule, yebetykaste, Venere i njenom Bregu! ( nije yebeni Bregović u pitanjcu, al' Goran je...zajednička, vlastita i muškorodna imenica...muškorodna, ha :-) )
Ni teško pijanstvo se ne prihvata kao opravdanje! Ne gine mu višegodišnji oporavak u društvu dijabetičara i blondikastih srpskih Slovenki! :roll:
Aj, samo nek proba! Čik...
 
Betty:
curlers.gif

dakle, šta vas nervira
šta vas raduje
šta vas zanima
sve!
Raduje me sok od jagode. Al nemam. I ovaj tvoj roza vikler smajli.
Bet, pominjala si onomad feng shui... Jel to može da pomogne u krčenju prostora u mojoj majušnoj sobi? Jbt zidovi mi na glavu padaju...:shock: Kako god da rasporedim nameštaj, fali mi bar 3 metra kvadratna... Sve sredila sada... zbogom odećo koju ne nosim... zbogom čarape, zbogom kese... E, pisma sam ostavila. Sva. :D

Hm. Možda sam promašila temu? Ogovaranje... Niko me danas dovoljno ne zanima da bih ga ogovarala. But, the day is still young. 8-)
 
ovo nove ne znaju da o(d)govaraju (i ne moraju što se mene tiče i nemamo zajedničkih tema :mrgreen: )
a ovi stari jedva dočekali part II :P
mali hint: ne dirati HeBe-a dok je Bet tu! :twisted:
Jbg, Hebe, dok ti šmucaš po USA (tu li beše) forumaši capaju i ulepljuju tipkaturu iz sve snage :lol:

Kojot :? Kao i obično, pojma nemam o čemu on priča. Meni je rekao (ako me sećanje ne vara, moraću da gutnem tri ginka :D ) da se zove Goran, pa sad ne znam...:roll:

eh, kak je krasni dan ...:P :P :P
 
CaLiMeRo:
Raduje me sok od jagode. Al nemam. I ovaj tvoj roza vikler smajli.
Bet, pominjala si onomad feng shui... Jel to može da pomogne u krčenju prostora u mojoj majušnoj sobi? Jbt zidovi mi na glavu padaju...:shock: Kako god da rasporedim nameštaj, fali mi bar 3 metra kvadratna... Sve sredila sada... zbogom odećo koju ne nosim... zbogom čarape, zbogom kese... E, pisma sam ostavila. Sva. :D

Hm. Možda sam promašila temu? Ogovaranje... Niko me danas dovoljno ne zanima da bih ga ogovarala. But, the day is still young. 8-)


aaaaa.....dan za sovu i ševu :P
rain.gif


vidi ovako, darlingu, PRVO što ti treba ako ćeš da dobijaš feng šui napade naveliko
su tri zgodna frajera :P
Znači - da tačno znaš šta želiš i koji ej obim posla, da bi uključila "alatljike" :D
(da ti nose nameštaj po kući)
možeš nešto da POPNEŠ na nešto, pa da dobiješ tri kvadrata možda? Neku poilčicu d aizbaciš ili zameniš zidnom? Pa iznad komode.



a posle toga
judge.gif
da ih napiješ i otuđiš
(osim ako nisu uz NAZZI CORP dovedeni)
moš jednoga da ustupiš Amfibiji npr :lol:

e, nešto ću da stavim u profil :wink:
 
...Boopy, slatka & the rest of the forum bugs - a zasto covek zenskog spola ne moze da caprazdivani o, za vecinu naseljenog dela planete sasvim bezazlenim, a tipicno zenskim trla-baba-lan tematikama, a da to odmah ne isprovocira pitanje politicke (ne)korektnosti...?...Eto, bas me naspelo da oslusnem glas javnosti na temu, pa ako neko ima frisku, domacu meditaciju - izvolt'e...Pravicemo se da ne znamo odgovor, da bidne interesantnije...
 
"Venerin breg" je kamen koji govori, i ima ga svaka riba u G. Betypavici. :roll:
( tvoj bi plakao, samo da može :razz: )
To ti je, ustvari, greda preko koje mogu preći samo trezni...Vrh savršenstva, kraj sveta...na koji, kad se popneš, možeš da spustiš noge samo u prazno. Odatle nadalje, ne postoji ništa. Tu još nije kročila ljudska..noga :-) Penjanje na ličnu odgovornost i uz čvrsto le karsko uverenje, ne starije od ________ ( upiši dan, datum i godinu penjanja na k khhm...)
Predeo je ovijen velom tajne i istočnjačkih mirisa. :D
 

Back
Top