groznica vecernjeg muvanja

Ja bih otvorio temu sa klasicnim ispalama, ali sa jednom od njih mogu da pocnem i ovde!

"Nisi ti problem ja sam, vidim da si ti jako fin mladic (posle cirka 15 min. razgovora) ali znas ja sam takva, ja sam losa osoba , ti treba da nadjes nekog boljeg......."

Tacno da se ispovracas... Hehehe!
 
Moja najgora je bila kad mi je riba posle solidne spike i pitanja da mi da broj rekla ok,ajde pisi.A ja se capio za mob koji je istina bio ajkula ericson r310s,i kad sam ga izvadio cujes ribu:"e aj bolje nemoj",i okrenula se i otisla,umro sam od smeha!!!
P.S.Bilo je to u la chanse ili kako se vec pise....
 
frizerns:
Moja najgora je bila kad mi je riba posle solidne spike i pitanja da mi da broj rekla ok,ajde pisi.A ja se capio za mob koji je istina bio ajkula ericson r310s,i kad sam ga izvadio cujes ribu:"e aj bolje nemoj",i okrenula se i otisla,umro sam od smeha!!!
P.S.Bilo je to u la chanse ili kako se vec pise....


Joj ovo cu morati da zapamtim!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Imao sam i ja dozivljaje da sam tek kasnije skontao da nisam tebao da vadim mob, a cak nisam imao i neku ciglu nego nesto pristojno,ali...
 
Seljanka !!! :idea:

Taj ajkula telefon je jedini ERICSSON koji sam zadržao (uvek ide prethodni +doplata za najnoviji model).:!:

To je extremno dobar telefon. Uvek ga nosim kada idem na skijanje ili kakvo drugo divljanje po prirodi. Preživeo je takve udarce i padove i vodu i sneg i svašta nešto...ali yebeš ga kako to da zna "klinka poleguša" iz L.Chance-a :evil:
 
DOKONI UM:
Seljanka !!! :idea:

Taj ajkula telefon je jedini ERICSSON koji sam zadržao (uvek ide prethodni +doplata za najnoviji model).:!:

To je extremno dobar telefon. Uvek ga nosim kada idem na skijanje ili kakvo drugo divljanje po prirodi. Preživeo je takve udarce i padove i vodu i sneg i svašta nešto...ali yebeš ga kako to da zna "klinka poleguša" iz L.Chance-a :evil:
O, Bože, pa ovde je EKONOMIČNIJE boldovati ono što nije glupo, prepotentno, isfolirano ....
 
krvolok:
O, Bože, pa ovde je EKONOMIČNIJE boldovati ono što nije glupo, prepotentno, isfolirano ....

Sta je isfolirano u tome sto se gomila tipova"hvale"ispalama?????????
A u ostalom niko te netera da ucestvujes u necem glupom,isfoliranom i prepotentnom!!!!!!!!!!!Tema je otvorena iz ciste zabave i zdravog muskog humora,pa prema tome gari-PALI!!
 
frizerns:
Sta je isfolirano u tome sto se gomila tipova"hvale"ispalama?????????
A u ostalom niko te netera da ucestvujes u necem glupom,isfoliranom i prepotentnom!!!!!!!!!!!Tema je otvorena iz ciste zabave i zdravog muskog humora,pa prema tome gari-PALI!!
Nije to isfolirano, Frizeru, to je samo GLUPO, a malo je " nategnuto " menjati + doplata za NAJNOVIJI MODEL, skijanje, sneg, St. Moric, voda, plaže, surfing, pinja - kolada, ovo - ono, ali ako moraš da braniš svog BRATA PO MOBILNOM, onda OK !!!
Ali pošto su ti " narodnjaci zakon ", onda ostani, a ja PALIM, brateeee !!!
 
Zenske su cudo !
Znaju da te zavedu ( pogledom , telom , pricom , . . . ), mi muskarci se pomamimo , a onda ona pocne da manipulise ( obicno one pametnije ) , kad primeti da joj se svidjas spusta te na nize nivoe ega , . . . .
a mi : . . . . sledimo igru , dodjemo do negde , i onda . . . .ili joj se svidis ( onda ona nastavlja za zaj*bancijom ) , ili ne svidis ( gde najcesce koriste najgluplje razloge ) !
Ako primetimo da ona ( ne daj Boze nece ) ili pocne da odbija dalji tok "igre" , to pomami jos vise nas muskarce ( pa pocnemo da se seljacimo jos vise ) , dok joj ne bude muka , a onda kad vidi da smo preterali , onda ONA prelazi na grube metode , i ISPALJUJE najzesce !
TaD muskarcina odustaje ( najcesce ) i konstatuje : . . . ma DRO*A ( i slicno ):|

( tako nekako )
 
Mom dobrom drugaru se ove godine dogodila ispala kao retko kad. Nasao on ribu, furali i sve sto treba. I resi on da je vodi u Grcku. Uzeo covek aranzmane, uplatio, dosao na Surcin, nje nema, covek cekao, cekao i stize mu sms : "Dragi izvini, jedan decko mi obecao Ibizu. Nema ljutnje" :lol:
Da prica ima lep kraj, taj moj drugar na Simiju nadje finu devojku, zavole se i evo samo sto se nisu vencali. Sta je bilo sa onom ribom sa Ibize niko ne zna. :lol:
 
krvolok:
Nije to isfolirano, Frizeru, to je samo GLUPO, a malo je " nategnuto " menjati + doplata za NAJNOVIJI MODEL, skijanje, sneg, St. Moric, voda, plaže, surfing, pinja - kolada, ovo - ono, ali ako moraš da braniš svog BRATA PO MOBILNOM, onda OK !!!
Ali pošto su ti " narodnjaci zakon ", onda ostani, a ja PALIM, brateeee !!!
sto manje ovakvih "diznilend" likova to bolje!!!!
 
A garant se riba okrenula i otisla kad je videla mob.Mislim kontam ja sta rade neke cure,al da neko ima obraza da bude bas tako ocigledan.I ova za Ibizu.I posle se ja cudim sto se muski rod razocarao u danasnje cure.Ako je to sto ste rekli istina onda stvarno imate pravo.
 

Back
Top