Eye MAKE-UP

Inace, maskare uvek mf. Od kako je izasla more lashes koristim nju, do duse probala sam i 2000 kalorija, ali mi samo skuplja prasinu, posto inace imam guste trepavice, sa njom mi izgleda pretrpano, a i ne razdvaja trepavice kao more lashes
 
Ja isto koristim trenutno MF maskaru 2000 kalorija. senke i olovke kako kada koju. Trenutno najvise Oriflame zlatnu olovku (onu debelu).
Inace, imam duge trepavice i cesto za dnevnu sminku stavim samo maskaru koja mi toliko istakne oci da vise nista nije potrebno :)
 
Ne znam da li ima da se nadje u Yugi, ali ko bude imao mogucnost neka proba proizvode BeYu (Sparkling Eye Colors) nece se pokajati zagarantovano, a nisu ni preterano skupi, a dosta su kvalitetni.
 
Ranije sam imala gomilu raznih senki, olovki, maskara, ali pre nekih godinu dana su mi poceli problemi sa okom, pa sam sve to morala da batalim. Koji bedak! Ali sad sam ponovo u toku, trenutno koristim L'Orealovu Intensifique, ali senke i dalje izbegavam.

Inace su mi omiljene bile maskara Amplicils od Lancoma, Prescriptives i maskara i senke, Clinique senke (nijansa Like mink je super, prirodna), MF ne podnosim, MAC je strava, Avon i Maybelline isto ok. Chanel maskara je bila bacanje para, totalno bezveze.
 
Meni su mf senke super, skroz su met(earth spirit).
Da, osim tamno plave, volela bih da nadjem bordo senku,koju takodje ne mogu nigde da nadjem, sve su ili braon ili rozikaste
 
meni klijenti kazu da je za pocetnike super chanel,lako se nanosi...
meni se super dopada look od guerlain za zimu 2005-2006 jao sve nesto svetlucavo danas sam se nasminkala srebrno roze i stavila svetlucavu maskaru dodje mi da kupim
ko voli diskretno i prirodno mislim da clarins ima najdiskrentiju mogucu sminku,ja ne volim
volim dior-sljokice ,ma naj glamour!!!
 

Back
Top