Eye MAKE-UP

pa zar nisi tako neshto napisala...zakljucila sam iz poruka..ali me sad mrzi da proveravam

jao kao riba si kao samo da se udam.. aj smrdi tamo u coshku

e ovo zvuci ruzhno :( ali mozhe mi se a

aj aj, sad me ispravljaj....ono zna se da si riba. pardon nisi riba prirodna si intelektualka *sad svi navijate za mene dok shutiram u blatu etotako!!! *

e pitanje> ima neka fora sa kesicama chaja zelenog na ochi i onda oci budu ok. je l to tako. kao tople kesice. to ja juce uradila ali poshto sam odvratna skoro ko etotako
jeste dosadno mi je sad se ulepshavam...mada zar ima lepsheg od najlepsheg
 
E ne mogu da verujeeeem
da sam tek sada videla ovu temu...
i da niko od vas ne zna da SEVENTEEN kolekcija danas kod nas ima najlepshu, najvecu i najbolju paletu boja za senke..
kvalitet extra...
cena povoljna....ali zaista....
(imaju i liniju Trendy)
senke kakve hoces...najpopularnije su u roll on-u..i stvarno su na ocima ceo dan...
karmini i sjajevi isto extra...i boja i volumen i sjaj i zastita u jednom....i povoljni...
a lakovi....
htela sam da se onesvestim....namazala...i posle 1 min..i krace ...se osushio...e hvala Bogu da , poshto sam nervcik, ima laka i za mene...a dovoljno je samo jednom da ga namazesh....isto jeftino...za taj kvalitet....po meni bolji i od MF
Nije ni cudo shto je bio najposeceniji shtand sada na sajmu kozmetike....;-)
E da..ima ga u svim..koliko znam..bolje opremljenim parfimerijama....u Liliju ne....nece tamo..ne znam zashto.....;-)
 
Još malo pa ću potrošiti svoju braon maskaru,od avona, koja mi je bila osrednje dobra. Znate li neku dobru, kvalitetnu, braon. MF maskare jako slepljuju, znaci neku drugu marku.
 
Bourjoix - Coup the theatre....imas je kod Grineta, ona nasa radnja sto na prvom spratu ima DM a Bourjoix ti je u prizemlju...
imaju braon i odlicna je...
a ima i njihova radnja u prolazu ispod Doma Omladine, ako je nisu preselili u medjuvremenu
 
apache:
Pa sve sto je roze, zeleno, ljubicasto i slicno meni je drecavo, odnosno da se preciznije izrazim ja ne volim te boje.
apache...ima..i tamno plava, tamno zelena, tamno braon....bordo...ma ima .....koliko znam najshiru paletu...i po meni ubedljivo najkvalitetnija kozmatika.....kod nas....za najpristojnije pare....;-)...
potvrdjujem da je i od MF bolja...jer to je samo scenska sminka...a ne vodi se racuna o kvalitetu, kozi.....
ma ja ne menjam...ni u ludilu....
i maskara mi prija..lakovi luuudi....senke isto...olovke...ma.....OVOZAVAM SEVENTEEN....;-)
 
Suzy:
apache...ima..i tamno plava, tamno zelena, tamno braon....bordo...ma ima .....koliko znam najshiru paletu...i po meni ubedljivo najkvalitetnija kozmatika.....kod nas....za najpristojnije pare....;-)...
potvrdjujem da je i od MF bolja...jer to je samo scenska sminka...a ne vodi se racuna o kvalitetu, kozi.....
ma ja ne menjam...ni u ludilu....
i maskara mi prija..lakovi luuudi....senke isto...olovke...ma.....OVOZAVAM SEVENTEEN....;-)
Da li imaju neki homepage gde mogu da im se vide proizvodi, posto za njih jos nikad nisam cula, a bas me interesuje??!
 
Za stedljive. :)
Kad smo vec kod sminke za oci, L'oreal sredstvo za skidanje sminke kupujte u Merkatoru ili Rodic megamarketu, dosta je povoljnija cena nego u parfimerijama, .
Mislim da navedeno vazi i za ostale L'oreal proizvode za negu.
 
Da se vratim malo na temu maskara. Ne volim crne maskare,koje su po meni previše napadne na ženama koje imaju svetlu kožu, i kosu. Kupila sam L`orealovu braon," panoramic curl". Fantastična je!
 
Pa, zavisi. Ja sam prirodno svetlo smedja i imam svetao ten, a kada sam bila mala bila sam skroz plava, i oduvek imam potpuno crne trepavice, tako da mi braon maskara ne odgovara. Mada u pravu si, ljudima koji imaju svetle trepavice i svetle su puti, bolje stoji braon ili nesto slicno
 
Ja sam uzela onu najnoviju max factor lift&curl i nije nesto ni i ona ni rumenilo istog proizvodjaca(njega sam dobila skoro)...
Isti efekat ko 2000 kalorija samo sto je jos skuplja, a i 2000 je precenjena...
Rumenilo krupno, mrvi se mnogo...ma taj MF je precenjen skroz po mom misljenju...ja ga vise uglavnom kupovati necu...
I nisu to jedini proizvodi MF-a za koje mislim da je nerealan odnos cena-kvalitet.
 

Back
Top