Zensko rivalstvo

anakin:
samo bih rekla da jako znaci kakva si osoba...mozes da izgledas kao boginja a da si takva licnost da ce zene da te vole umesto sto stalno dobijas podle i podsmesljive poglede....
btw, ja se time bas ne bih hvalila...

ajde da zapatis jednu drugaricu idiota ali bas da te svi mrze i da su ljubomorni na tebe i da svakodnevno dozivljavas neprijatnosti....tu vec preterujes i sumnjam da te sve zene shvataju kao rivala pa te mrze...
mozda im prosto ides na okolini na nerve...

aha, bitno je sve... i kakva si osoba i kako se ponašaš ...
 
ne znam za podsetnik, dajte link
meni jee ovo malo tugaljivo - prvo, biraš valjda s kim se družiš?
drugo, to sitno peckanje....pa to je normalno, drugarski je, važno ej da ste sutštinski prijatelji (pokušala sam da se setim, al ne ide, pa sam se setila kako me kad ej bila neka proslava u firmi pa se ja obukla kao teen bich, sekretarica, u šoku od mog ulaska lavovskog, dočekala rečima: " eee...nj...nj...e, NE SLAŽU TI SE TE MINĐUŠE ":P
Ali dobro, to je smešno, nije ozbiljno....
menjaj sredinu i biraj reči, pa sve dođe na svoje :wink:
pametne forumašice kažu - najbolje je da si uvej TU da ne bi bila ogovarana....
 
zaključata.
neki su se ljubakali tamo...:p
ja znam da si u aus ali me naziv u profilu zbuniooo
daj bože da se popravi vreme ovako mi svi raodovi u kući duže traju zbog vlage...
uh.
 
littlefoot:
Stavrno ne mogu da verujem da je ovo postala normalna pojava. Ne mozes da maknes a da te konkurentkinja nije osmotrila 100%.
A tek kad jedna skonta da je ova druga "ugrozava"...kuku lele.....


Zao mi je sto ja kao zena tesko komuniciram sa ovim danasnjim zenama (cast vrlo retkim izuzecima).

Ajde nam malo blize pojasni iz koje oblasti zivota se konkurencija pojavila?<islim na koji te nacin ugrozava i slicno?
Ako su u pitanju muskarci bilo bi interesantno cuti...
Ovako si napisala nesto a u stvari nista...
 
littlefoot:
Blago tebi:)
Daj uputstvo kako ih zaobilazis?!;)

Немам појма. Вероватно оне мене заобилазе!:lol:
А можда их само не примећујем....
Никада ни једну жену нисам доживљављала као ривалку, вероватно то и оне осете...
 
littlefoot:
Stavrno ne mogu da verujem da je ovo postala normalna pojava. Ne mozes da maknes a da te konkurentkinja nije osmotrila 100%.
A tek kad jedna skonta da je ova druga "ugrozava"...kuku lele.....


Zao mi je sto ja kao zena tesko komuniciram sa ovim danasnjim zenama (cast vrlo retkim izuzecima).

Teško tebi kad ti je većina žena konkurencija.
Ali dobro,možda imaš keš,pa će te manje ugrožavati
 
Betty će se, sigurna sam, setiti šta sam joj nedavno rekla. Struja i ja se poznajemo godinama. U jednom periodu smo bile nerazdvojne. Da li mi je smetala njena lepota? Nikad. Družim se sa njom, volim je takvu kakva je. Nikad nisam osećala da sam u njenoj senci, jer njenu fizičku lepotu nadmašuje duhovna.
 
nije da nema rivalstva ali ga ne treba negovati i bit glup
sev je to normalno u nekim periodima
ali ne zauvek
jer se ondaK postavlja pitanje što se uopšte družite
da..i moje drugarice su visoke, vitke i izuzetno lepe a tri od četiri (!!!) NEMAJU celulita! :D
to niej loše, jer ondaK mislim da fa nemam ni ja :wink:


microwave.gif
vidi ovog :P
 

Back
Top