Na tanjiru

Pera_Zdera

Domaćin
Poruka
3.555
Dve totalno iste osobe. 2 Blizanca. (i sad nemoj da mi neko prica da nisu isti!) :lol:

Prva vam se ponudi na tanjiru.

Za drugu se morate potruditi i raditi da bi je dobili.

Za koju se osobu odlucujete? I sta mislite o ovom fenomenu uopste?
 
jaoo ja sam sa jednim parom poznatih blizanaca išla u školicu...(srednju)
i dok su oni razvijali u zdravom telu zdrav duh i vedzbali sport u kom su danas afirmisani obojica..
ja se ložila na jednog, a mene jurio drugi...
nemam pojma,bila sam mlada i glupa.
taj koji me jurio postao baja...onaj drugi...'nako.
de mi je bila pamet?
zato danas volim žene.
peach? hanibalka?
gde ste cakane:p
 
Pera_Zdera:
Dve totalno iste osobe. 2 Blizanca. (i sad nemoj da mi neko prica da nisu isti!) :lol:

Prva vam se ponudi na tanjiru.

Za drugu se morate potruditi i raditi da bi je dobili.

Za koju se osobu odlucujete? I sta mislite o ovom fenomenu uopste?

Najveca zabluda ...da su dvije osobe totalno iste,makar bili i blizanci...:razz:
Odlucujem se za onu koja mi se dopada,a ako imam srece dobijem je na tanjiru...:lol:
O kom fenomenu govoris ?:roll:
 
Maxy:
Koliko god prosto zborio,svaka ti je pametna:wink:

Tako je ma to je zato sto se drzim one narodne Nemo`s pilom ko sikirom, ljudi moji vec sam sto puta to ponovio daj je vec jednom primenite na sebi i videcete kako se super razmislja.
Svi bi s foruma postali prijatelji i ****** bi se do smrti, pravili grupnjake.
 
xpajamacax:
jeste...ali i ona oko koje se niste trudili,ubrzo postaje nezanimljiva.
jer,zapravo to i jeste.p

Ko ti je to rekao.
Meni se samo jedna osoba u mom zivotu svidjala i usla malo u moje srce a ta je mene startovala.
Ti koji vole te teske su isto kompleksasi to su ti tipovi koji bi se popeli na mont everest a da pri tome im zivot nije u opasnosti.
Neka se kompleksasi i kompleksasice spoje i lonac je nasao poklopac.
E opet one narodna ... kako ono ide
 
dvoje istih ljudi?....hah....ma to ni u teoriji ne treba da postoji....a shta i kretju se isto?.....i sede isto?....a svi detalji isti?....i pomeraju se isto?....mislim kako neshto mozhe biti toliko isto....recimo fizichki i mentalno da je isto....i navike....al svaki detalj registruje se u must....i kako drzhi zholjicu....i kako se nakashlje...ma sve to neki maleni organizmi u lobanji saqpljaju pa teraju na nekakvu preradu pa ti dobijesh shta volish a shta ne....aaaal recimo da je mogutje da su potpuno identichne....onu koja prva naleti....a ako nalete istovremeno....onda bi otisho kod doktora da se konsultujem oko halucinacija i tih stvari
 
Au ljudi al ste bukvalni, pa Pera je govorio u prenesenom smislu, lepo se salom ogradio na pocetku.
Pero pa verovatno bih ako mi se dopadaju izabrala onog koji mi se nudi ;)

P.S. U reallity slazem se sa limunadom :)
 
Samnom su u skolu isla dva blizanca.Bili su skoro identicni.Ja sam umela da ih razlikujem.Imali su drugacije karaktere.Jedan je sedeo iza mene i stalno me je cackao,dok je drugi bio povucen.Meni se svidjao onaj povuceniji.Sa ovim nestasnim sam stalno ratovala.Volim izazov,ali za trenutak - ali me ipak vise privlaci mirniji tip.
Hm,kad bi mi se desilo to u ovim godinama :roll: ne znam.Nije vise u pitanju dal je na tacni ili nije,nego da li ima hemije ili nema - leptirici su leptirici. ;)
 
@pajamaca
ne k@ki da si isla s grbicima u srednju!!!!???? :lol:

sto se teme tice: 2 osobe ne mogu biti iste,mora kod jedne nesto vise da ti se svidja-makar njeno ponasanje,razmisljanje,ako im je izgled vec identican. a verovatno ti se vise svidja ona koja ti nije na tanjiru :mrgreen:...to je klasika :wink:
eto,hani i ja smo iste:2 loode lezb :roll: lavice...a ipak,tako smo razlicite :lol: :P
 

Back
Top