Momenat?

Pera_Zdera

Domaćin
Poruka
3.555
Koji je to momenat kada se vi dogovorite da budete samo sa jednom osobom?

Da li je to momenat kad pocne muvanje...kao neki nepisani zakon prirode... ili je to momenat kada se oboje dogovorite... mnogo kasnije?
Koliko ta osoba na vas polaze pravo pre tog konkretnog dogovora?
Da li osecate neku obavezu i pre tog dogovora?
Da li imate grizu savesti ako se niste posvetili samo toj osobi od prvog kontakta?
Kakva su vasa ocekivanja od nekog od samog pocetka...i pre bilo kakvog dogovora?
Da li sam ja normalan sto postavljam ovakva pitanja? :lol:
 
jesus criste, jeste , stavish dogovor na papir pa odesh u opshtinu da overish da bude pravosnazhan
:roll:
ja ne razumem kako zreloj osobi mozhe uopshte pasti na pamet ovako neshto da pita :?

jednoj osobi se posvetish kad shvatish da ona okupira svu tvoju pazhnju, i kad zhelish da joj posvetish sve vreme ovog sveta, i kad shvatish da niko sem vas dvoje i ne postoji i kad postanesh svestan koliko je taj neko poseban i dragocen, i da ni na koji nachin ne zhelish da ga izgubish i povredish.... i kad ti pricha tih drugih ljudi pochne lichiti za zujanje muva zunzara... gde ti shto pre zhelish da se oslobodish prisustva istih i da bar u mislima nasamo budesh sa tim nekim ko ti je toliko poseban...
love.gif
cuddle.gif
 
Јбт, ја се никад ни са ким нисам ДОГОВАРАЛА о томе...
...А можда би требало приступити договорима, само кад још мало ојачам своју преговарачку позицију...
 
Pera_Zdera:
Koji je to momenat kada se vi dogovorite da budete samo sa jednom osobom?

Da li je to momenat kad pocne muvanje...kao neki nepisani zakon prirode... ili je to momenat kada se oboje dogovorite... mnogo kasnije?
Koliko ta osoba na vas polaze pravo pre tog konkretnog dogovora?
Da li osecate neku obavezu i pre tog dogovora?
Da li imate grizu savesti ako se niste posvetili samo toj osobi od prvog kontakta?
Kakva su vasa ocekivanja od nekog od samog pocetka...i pre bilo kakvog dogovora?
Da li sam ja normalan sto postavljam ovakva pitanja? :lol:
Ti si se,dragi moj,ZALJUBIO :)
 
Pera_Zdera:
Pa ocevidno je da necu. Kad ih ni nema...ja mislim na odgovore.
No upravu si, tvoji su verovatno i nebitni.

Pa kako kome,tebi su verovatno nebitni nekome jesu:smile: A i bolje da ih ne vidis,da ne dobijes komplekse za dzabe.
Mislim na odgovore!:lol:
 
Pera_Zdera:
Koji je to momenat kada se vi dogovorite da budete samo sa jednom osobom?

Da li je to momenat kad pocne muvanje...kao neki nepisani zakon prirode... ili je to momenat kada se oboje dogovorite... mnogo kasnije?
Koliko ta osoba na vas polaze pravo pre tog konkretnog dogovora?
Da li osecate neku obavezu i pre tog dogovora?
Da li imate grizu savesti ako se niste posvetili samo toj osobi od prvog kontakta?
Kakva su vasa ocekivanja od nekog od samog pocetka...i pre bilo kakvog dogovora?
Da li sam ja normalan sto postavljam ovakva pitanja? :lol:


Sto mi ovo lici na neko robovladovanje;)
 
Pera_Zdera:
Koji je to momenat kada se vi dogovorite da budete samo sa jednom osobom?

Da li je to momenat kad pocne muvanje...kao neki nepisani zakon prirode... ili je to momenat kada se oboje dogovorite... mnogo kasnije?
Mislim da je to ipak stvar hemije.Ili shtima ili ne!Dogovora nema:-)
 

Back
Top