Momenat?

Pera_Zdera:
Koji je to momenat kada se vi dogovorite da budete samo sa jednom osobom?

Da li je to momenat kad pocne muvanje...kao neki nepisani zakon prirode... ili je to momenat kada se oboje dogovorite... mnogo kasnije?
Koliko ta osoba na vas polaze pravo pre tog konkretnog dogovora?
Da li osecate neku obavezu i pre tog dogovora?
Da li imate grizu savesti ako se niste posvetili samo toj osobi od prvog kontakta?
Kakva su vasa ocekivanja od nekog od samog pocetka...i pre bilo kakvog dogovora?
Da li sam ja normalan sto postavljam ovakva pitanja? :lol:


O kakvom dogovaranju ti pricas? :lol:
U, bre, ja se ni sa kim jos nista nisam dogovorila! :confused:
Pratis emociju i to je to. :-)
 
Ako je faza muvanja u pitanju, tesko da su emocije pretpostavljene.
U RL, sa kakvim muskarcem imam posla, provalim cim izgovori prve dve recenice. I to samo dopunjuje utisak. Muvare i namazane je najlakse provaliti. Odaju ih pokreti i drzanje. :-)
 
divlja u srcu:
Ako je faza muvanja u pitanju, tesko da su emocije pretpostavljene.
U RL, sa kakvim muskarcem imam posla, provalim cim izgovori prve dve recenice. I to samo dopunjuje utisak. Muvare i namazane je najlakse provaliti. Odaju ih pokreti i drzanje. :-)
I ja mislim da je mnogo pametnije procenjivati u RL-u. No ja za razliku od mnogih retko pogresim i virtualno...A ti ne volis muvare?
 
Usamljena mala:
Znas ti,znas...A ona o kojo si mi plicao na pp?Sta je lose u tome da se zaljubis? :)
Ma koja bre....a ona... :lol: Ma ta mi izgleda da vise voli da se glupira nego nesto konkretno da radi...
Naravno da bi i ja voleo da se zaljubim...al sto divlja kaze to u VL tesko ide... Nisam bas tip koji se bas zaljubljuje od 3 slova, meni je potrebno malo vise...i miris i ukus... :lol:
 

Back
Top