YUGO - Zastava

E kad smo kod cuvenih Jugica da vam postavim jedno pitanje, nadam se da nece biti puno tesho!!! Ok evo pitanja: Da li znate zashto su postavili grejace na Jugicu bash kod zadnjeg stakla, dakle u zadnjem delu auta???........................ Neznate???......... Ok kazacu vam!!!!!!!! Pa dam vam se ne bi smrzle ruke kada ga gurate zimi :))))))
 
ovako...moj deda je vozio ficu,moj tata stojadina a ova nova generacija jugica!BUDIMO OPTIMISTI mozda ce za 20 godina doci nesto malo bolje!SECATE SE kad ste bili mali i pricali koji je auto najbolji od ta tri?ZA MENE JE TAD BIO JUGIC I ZATO TRI PUT URA ZA JUGICA!!!!
 
Jugo se raspada pri brzini koja je transdimenzionalno proporcionalna kolicniku brzine svetlosti pri optimalnim uslovima u vakumu i puta koji predje mrav na nadmorskoj visini od jednog metra,opterecenju od 450 kg, za 7 svetlosnih godina !!!To je formula ...
 
verybadboy:
znate onaj film Umri muski (samo neznam koji dio) kada Nicolas Cage sjeda u Yugo usred New Yorka
pa dok dodje do nekog mjesta razlupa Yugo pa si mogao naci po citavom NY djelove yuga

Umri mushki sa osvetom [cini mi se?] Bus vilis ulazu u Yugo i progovara antologijske reci :PPP Ko napravi ovo sranj*?!?
 
posmatrac:
verybadboy:
znate onaj film Umri muski (samo neznam koji dio) kada Nicolas Cage sjeda u Yugo usred New Yorka
pa dok dodje do nekog mjesta razlupa Yugo pa si mogao naci po citavom NY djelove yuga

Nicolas Cage??????? jesi li siguran?
kad ti kazem ganjaju nekog (nemogu se sad setit) pa prvo auto u koje su usli bio je yugo a onda posle minutu lupanja sa njim sjedaju u neki mercedes koji otmu na putu gledao sam umri muski davno pa se nemogu setit pojedniosti
 
verybadboy:
posmatrac:
verybadboy:
znate onaj film Umri muski (samo neznam koji dio) kada Nicolas Cage sjeda u Yugo usred New Yorka
pa dok dodje do nekog mjesta razlupa Yugo pa si mogao naci po citavom NY djelove yuga

Nicolas Cage??????? jesi li siguran?
kad ti kazem ganjaju nekog (nemogu se sad setit) pa prvo auto u koje su usli bio je yugo a onda posle minutu lupanja sa njim sjedaju u neki mercedes koji otmu na putu gledao sam umri muski davno pa se nemogu setit pojedniosti

Bio je Bruce Willis
 
Anonymous:
verybadboy:
posmatrac:
verybadboy:
znate onaj film Umri muski (samo neznam koji dio) kada Nicolas Cage sjeda u Yugo usred New Yorka
pa dok dodje do nekog mjesta razlupa Yugo pa si mogao naci po citavom NY djelove yuga

Nicolas Cage??????? jesi li siguran?
kad ti kazem ganjaju nekog (nemogu se sad setit) pa prvo auto u koje su usli bio je yugo a onda posle minutu lupanja sa njim sjedaju u neki mercedes koji otmu na putu gledao sam umri muski davno pa se nemogu setit pojedniosti

Bio je Bruce Willis
jest gost eheheheh svaka cast na ispravki :wink: :wink: :!: :!:
 
Ajde ljudi sad jedno pitanje za vlasnike ostalih kola!?Sta se nalazi na poslednje 2 (a mozda i vise) strana uputstva za Yugo?...Redosled voznje GSP-a,Laste,Beovoza,... :lol:
 

Back
Top