YUGO - Zastava

Da li nenko ima dobar savet kako ugraditi u juga elektricne podizace stakala, i centralnu bravu. Da li je bolje kupiti na "pijaci" pa sam ugraditi, ili platiti vise pa to uraditi u nekom servisu? Ali poenta je proci sto jeftinije, a opet dobiti to sto treba... :smile:
 
Kupi na pijaci ugradi sam nije tesko, a ni komplikovano samo ga dobro zastiti od vlage vode itd. znas i sam kako dihtuje jugo skini cajger stavi sijalice u boji to jest navlake za sijalice pozdrav ako te intersuje jos nesto samo kazi.
 
Super, hvala na savetu, tako cu i uraditi, posto sam zavrsio elektro skolu mislim da nece biti problema da to ugradim, by the way, hvala za savet u vezi sijaliza nije mi palo na pamet, a razmisljam da zatamnim stakla i stavim neko ozvucenje, patim od stylinga za kola samo sto nemam bolja kola, to je jedini problem... ;)
 
mogao bi da stavis i motor malo jaci ako te zanima 1,4 -1.5- 1,6 od fiata jugo ima da ti ide ko lud sa ovim 1.6 malo ko ce moci da te stigne samo moraces da malo pojacavas karoseriju ali za par stotina evra to sve mozes da zavrsis
 
Ma dovoljno je da ga spustish nekoliko centimetara i da stavish niskoprofilne gume sa felnama od nekih 16 incha...ima jugitj da bude baja a malo para utrosheno,to je minimalno shto se moze uraditi a da auto izgleda motjno.
 
Da jos nesto satavi mu sanke, onda imas male sijalice za kabinu da sijaju u noge taj deo, na bubanj potoku imas patosnice kao od metala to kad se sastavi deluje fino,folije nemoj stavljati na suvozacevo staklo i vozacevo zabranjenoje, udaris dve strafte od haube do zadnjih stopaljki itd.....
 
Master_Chief:
Ma dovoljno je da ga spustish nekoliko centimetara i da stavish niskoprofilne gume sa felnama od nekih 16 incha...ima jugitj da bude baja a malo para utrosheno,to je minimalno shto se moze uraditi a da auto izgleda motjno.


16-ke za jugu?Dechko jesil ti doruchkovo?
 
Lucky_Boy207:
Da li nenko ima dobar savet kako ugraditi u juga elektricne podizace stakala, i centralnu bravu. Da li je bolje kupiti na "pijaci" pa sam ugraditi, ili platiti vise pa to uraditi u nekom servisu? Ali poenta je proci sto jeftinije, a opet dobiti to sto treba... :smile:


Najbolji izbor za budzenje Yuga ti je zamena motora.Recimo stavis Fiatov motor 1.5.Naravno uz taj motor moraju i malo bolji trapovi,kocnice,ojacavanje da ti ne bi pucao lim......
Ako si zainteresovan znam ljude koji to profi rade.

A ako hoces sam da radis onda ti je najbolje da odes na neki sajt recimo www.mixaracing.co.yu/forum ili www.gonzaracing.com/forum postavis temu i ljudi ti lepo sve objasne.
 
Super ste hvala na iscrpnim odgovorima, svidja mi se ideja o fiatovom motoru 1.5, ali ne i 16-ice felne, malo je preterano, mislim da cu naci neke alu za juga koje pristojno izgledaju, naravno da idu ojacanja zbog jaceg motora, ali mislim da cu to sam, jer sam radio limariju na par auta tako da imam dovljno iskustva a i alat, tj CO2 aparat. Inace nisam ni mislio da stavljam folije na vozacevo i suvozacevo staklo, cak i da nije zabranjeno, cak nebi stavljao ni na zadnja vrata. Dalje sta mislite o zadnjem spojleru, koliko on uopste ima uticaja na performanse kod juga, obzirom da je jugu zadnji kraj ionako nizi, a motor i vuca su napred? ili da stavim samo nesto malo zbog smeka?
 
Sta kazete na ovo? 325-hp twin-turbo Yugo.

crveniyugo11rw.jpg


crveniyugo40pb.jpg


crveniyugo87kv.jpg
 
Nemam mnogo detalja. Cuo sam da je u pitanju Mazdin 1.3L rotary motor sa twin turbom. Pripada jednom nasem coveku u Americi. On izmedju ostalog ima i Yugo Cabrio, Yugo Limo i Lamborghini Gallardo kao i crveni twin-turbo Yugo.

Obrati paznju na onaj deo na Lamborghiniu sto sam zaokruzio.

lamborghinizastava0bq.jpg


superyugo74ku.jpg


yugolimo3wb.jpg
 

Back
Top