YUGO - Zastava

IMATE YUGO 55 ILI STE SAMO OBOZAVALAC OVOG MALISANA,NIJE BITNO........DA CUJEM VASE MISLJENJE........SREDILI STE JUGICA ZA TRKU PA DA VIDIMO SLIKE...........DA LI JE JUGO IPAK NAJBOLJI AUTO ZA SRBE??????

P.S. AKO ZNATE NEKI DOBAR SAJT SA SLIKAMA POSALJITE LINK..............
 
Putevima Nemacke? Pa sto su ga pravili za nemacko trziste, sto ga ne napravise za nase?
A sto se tice spaljivanja mislio sam figurativno, ta fabrika ne pravi dobra kola, u dugovima je, radnici verovatno imaju jako male plate i verovatno im iste nece skakati bitno u neko dogledno vreme, ovako im se samo produzava agonija, bolje da se deo radnika preorjentise na druge poslove dok jos mogu. Jos gore, oni koji su vredeli su uglavnom otisli, tako da ovi sto su ostali, naviknuti na zabusavanje, nikad nece postati profesionalci, cast izuzecima. Ili da je sruse ili da je japanci kupe. E onda bi se tamo radilo kako treba.
 
pa znate onu foru sta yugo ima sto nema nijedan drugi auto...............ima toplu dusu(...cc....).ovi novi modeli kao naprimer yugo in,florida in,zastava 10 nisu losi..........ne mozemo bas da ih poredimo sa mercedesom ali ipak moramo da odamo postu zastavi sto bar koliko toliko pokusava da stane na noge ...................mozda jednog dana i mi budemo izvozili automobile u evropu(za jedno 100 godina)................................ko zna...................?
 
Pa daj neku sliku brate, napisi i sta se radi na tim yugicima, performanse, cene, sve.
Nesto konkretno, razumes?
Nemoj samo da pocnes sa provokacijama ko neki u zadnje vreme.

Evo fore iz charger68-ovog booka: Kako duplirati vrednost novog yuga?
Napunis rezervoar.
 
evo nekih slika
 

Prilozi

  • HPIM2273_small.jpg
    HPIM2273_small.jpg
    3,4 KB · Pregleda: 163
  • HPIM2280_small.jpg
    HPIM2280_small.jpg
    3 KB · Pregleda: 164
  • HPIM2286_small.jpg
    HPIM2286_small.jpg
    3,6 KB · Pregleda: 163
Iskreno... vozio sam juga godinama. Nije bio los za svrckanje po gradu. Sve dok nisam kupio Punta II, koji isto nije nesto extra, ali je nebo i zemlja u odnosu na juga. Tek sad vidim koji sam ocaj vozio godinama. Stalno cakanja sa sitnicama, plastika candrlja, stalno nesto crkava... trosi ko ala za svoju velicinu (ja vozio j45, a u normalnom svetu vozila sa 900ccm trose 4-5l goriva). Posle 150km u jednom danu dodjes kuci umoran, ukocen, smrznut ako je zima ili jesen... ma uzas.
Jedina prednost sto je bagatela odrzavanje i na kiosku kupujes delove. Mada kad saberes intenzitet kvarova i saberes sve to... dodjes na isto... samo se vozis ocajno.
 

Back
Top