YUGO - Zastava

Још мало па ће моћи да је драјва као Кременко!

P4150030.jpg


128, дефинитивно највеће г..но које је Застава икад правила. Чини ми се да трули више од Југа и Кеца заједно! Нису ми уопште јасни људи који су тај ауто куповали као нов, нит' је удобан, нит' је практичан, није ни леп, ни брз, ма ништа... Једноставно - г..но, Кец је лимузина за 128!:thumbdown:
 
Pa samo u gepeku, sve ostalo isto.
Au Vule, al si napljuvao evropski auto godine 1970-te. :D

Ма све да је и ауто века, г.вно је г.вно!:D
Стварно, зашто би неко купио нешто овако ружно и непрактично као нов ауто, ајд' да ми неко сад то објасни.:confused: Јбт "паметни" ћале од мог кума је купио то ђубре за 700 евра и у њега после саобраћајке у њу спрцао још 700 евра и сад може да га прода за максмум 400, ако се нађе будала која ће да га купи. Да имам кеша код себе, купио бих је од кумовог ћалета и пред његовим очима је запалио, толико мрзим 128!:thumbdown::thumbdown::thumbdown:
 
Ја би га купио и чувао као раритет.:)
Али оно што бих од Заставиног програма заиста поседовао су Флорида Ин Л (кад би моји само хтели да је купе уместо Пунта:() и Југо Кабрио.:heart:
 
To je staro pitanje : razlika izmedju 101 i 128.

Po meni,101 je ipak bolji od 128-ice.Zastavu 101 je dizajnirao Dante Giacosa,tada najcenjeniji čovek u Fiatu.Iako su silazili s iste trake,praksa je pokazala da je osmica bila sklonija truljenju od keca.Inače,mnogi tvrde da su sa 101 confort prelazili i do 200.000 bez većih problema,dok za 128-icu nisam čuo tako nešto.

Kako god,oba modela su često imala fatalne kvarove (zbog kojih i danas Zastava ima titulu najgoreg automobila u istoriji),ali i pored toga na lep način su obežila Yugoslaviju 70-ih i 80-ih godina.
 
Тачно, сад ћу да закачим списак негде.
Него нико ми још није објаснио ово:

Стварно, зашто би неко купио нешто овако ружно и непрактично као нов ауто, ајд' да ми неко сад то објасни.

:D:D:D
 
Има ли неко снимак (а може и слике) рециклаже оног црвеног Југа од прекјуче, тражим свуда по нету и нигде не могу да га нађем!
 

Back
Top