СКАНДАЛ: Тадић позвао папу у посјету Србији

Poruka
22.423
(СРНА-Ројтерс) - Предсједник Србије Борис Тадић позвао је данас папу Бенедикта Шеснаестог да посјети Србију.

У саопштењу Ватикана наводи се да је папа Бенедикт рекао у разговору са Тадићем да се нада да ће бити у могућности да дође у Србију.

Папи је потребна и сагласност Српске православне цркве (СПЦ), да би могао да прихвати позив.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
_________________
И дос ће једне ноћи
у четничке руке доћи
 
КиМ:
(СРНА-Ројтерс) - Предсједник Србије Борис Тадић позвао је данас папу Бенедикта Шеснаестог да посјети Србију.

У саопштењу Ватикана наводи се да је папа Бенедикт рекао у разговору са Тадићем да се нада да ће бити у могућности да дође у Србију.

Папи је потребна и сагласност Српске православне цркве (СПЦ), да би могао да прихвати позив.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
_________________
И дос ће једне ноћи
у четничке руке доћи
od sad ima da se krstite sa pet prsta
 
КиМ:
(СРНА-Ројтерс) - Предсједник Србије Борис Тадић позвао је данас папу Бенедикта Шеснаестог да посјети Србију.

У саопштењу Ватикана наводи се да је папа Бенедикт рекао у разговору са Тадићем да се нада да ће бити у могућности да дође у Србију.

Папи је потребна и сагласност Српске православне цркве (СПЦ), да би могао да прихвати позив.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
_________________
И дос ће једне ноћи
у четничке руке доћи

Уопште се не изненађујем... то се дало очекивати од почетка...:

1. Борис Тадић се показао КАО ВЕОМА УСПЕШАН у разбуцавању ВОЈСКЕ СЦГ

2. Борис Тадић (само не знам у чије име) ПРИХВАТИО ТЕРЕТ ГЕНОЦИДА
НА ЛЕЂА СРБИЈЕ ИАКО ЈЕ СУЂЕЊЕ У ТОКУ ... тако да ће његово кревељење
у Сребреници сигурно бити један од доказа Тужилаштва у Хагу...

3. Борис Тадић ни једног тренутка НИЈЕ показао саосећање ЗА ЖРТВЕ И
СТРАДАЊА СРПСКОГ НАРОДА...

4. Као успешан кадар у претходне три тачке ЕВО ОН ЋЕ БИТИ ДИРЕКТНА
ПОЛУГА ЗА РАЗБУЦАВАЊЕ И РАСТУРАЊЕ СПЦ...

... САДА ЈЕ ПОТЕЗ НА СПЦ...
 
vispak:
a sta bi ti to rusio..keruci

Еј... балија... мани се више и Срба и Србије и СПЦ... па уживај сада у својој БиХ... шта се овде трпаш човече... имаш Ти тамо својих проблема... остави нас... ниси нам потребан у било ком облику... ни у облику "црногорске цркве"... ни у облику муџа-вехабија... о'лади...
 
Nexus 6:
opet ne vidim skandal...sef jedne drzave pozvao seda druge drzave u posetu...
a zbog specificnog statusa Pape kao verskog poglavara, treba i da se SPC pita o tome...ako oni odobre, ne vidim problem...

... наравно да не видиш проблем... сви ће га уочити КАДА БУДЕ БИЛО КАСНО...
 
КиМ:
(СРНА-Ројтерс) - Предсједник Србије Борис Тадић позвао је данас папу Бенедикта Шеснаестог да посјети Србију.

У саопштењу Ватикана наводи се да је папа Бенедикт рекао у разговору са Тадићем да се нада да ће бити у могућности да дође у Србију.

Папи је потребна и сагласност Српске православне цркве (СПЦ), да би могао да прихвати позив.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
_________________

A da li si siguran da je Papa pozvan bez znanja Svetog sinoda SPC? ;-)
Boris je nedelju dana prije posete Vatikanu bio u poseti Patrijarhu Pavlu :wink:
Zato eremita, slobodno sa Bratom Zilotom i BL iliti KiM spremajte se za posjet Pape. Vrlo brzo će papomobil proći ulicama Beograda sa Papom i Patrijarhom u njemu! 8-)
 
Ja sam opusten,jer je Srbija docekala dan da joj dodje duhovni lider.....u razgovoru sa ,danas razbozenim i bogobornim srbima,mozemo cuti samo reci odobravanja,za dolazak pape.......moj mir nije narusen,jer sam zbog jeresi i istupio iz molitvenog opstenja sa SPC......a ako jednog dana skinete komuniste i ekumeniste i masone ,pedofile i homoseksualce sa episkpskih polozaja.opet cemo biti braca u Hristu......ali dok je Paje ,Irineja,Lavrentija,Ignjatija,Amfilohija i ostalih.....MRKA KAPA....
 
analiticar:
A da li si siguran da je Papa pozvan bez znanja Svetog sinoda SPC? ;-)
Boris je nedelju dana prije posete Vatikanu bio u poseti Patrijarhu Pavlu :wink:
Zato eremita, slobodno sa Bratom Zilotom i BL iliti KiM spremajte se za posjet Pape. Vrlo brzo će papomobil proći ulicama Beograda sa Papom i Patrijarhom u njemu! 8-)

Мораш аналитичаре да идеш на испирање церувита из ушију када слушаш вести... ноћас је јасно и гласно речено на "гласу Америке" ... ДА ЈЕ БОРИС ТАДИЋ ПОЗВАО ПАПУ ДА УЗВРАТИ ПОСЕТУ КАДА СЕ ЗА ТО СТЕКНУ УСЛОВИ...

... и уопште немој да се секираш АКО САТАНА ДОЂЕ У БЕОГРАД БИЋЕ ДОСТОЈНО ДОЧЕКАН ...БАШ ОНАКО КАКО ЗАСЛУЖУЈЕ...
 
ZILOT IZ CACKA:
Ja sam opusten,jer je Srbija docekala dan da joj dodje duhovni lider.....u razgovoru sa ,danas razbozenim i bogobornim srbima,mozemo cuti samo reci odobravanja,za dolazak pape.......moj mir nije narusen,jer sam zbog jeresi i istupio iz molitvenog opstenja sa SPC......a ako jednog dana skinete komuniste i ekumeniste i masone ,pedofile i homoseksualce sa episkpskih polozaja.opet cemo biti braca u Hristu......ali dok je Paje ,Irineja,Lavrentija,Ignjatija,Amfilohija i ostalih.....MRKA KAPA....

Pa, da ti odbacuješ Crkvu, normalno kada slijediš sotonu!!! :shock:
 
Stvarno.........pa sto nerece da sam na stranputici........odoh da se prijavim,ako treba sta da se pomogne oko
32.gif
"svetog oca"
 
analiticar:
Iskorijenit će Vas narod i narodne Crkve RKC i SPC! 8-)

Какве ми везе имамо са Ватиканом и Папином куријом - НИКАКВЕ... НИТИ ЋЕ ТА ВЕЗА БИТИ УСПОСТАВЉЕНА ... ја знам да је ватиканским педофилима и хитлерјунговцима велика потреба да прошире "територију деловања"... али како ће то народ примити - ОСТАЈЕ ДА СЕ ВИДИ.
 
eremita:
Уопште се не изненађујем... то се дало очекивати од почетка...:

eremita:
1. Борис Тадић се показао КАО ВЕОМА УСПЕШАН у разбуцавању ВОЈСКЕ СЦГ
УНИШТИЈО ЈЕ ВОЈСКУ СКРОЗ


eremita:
2. Борис Тадић (само не знам у чије име) ПРИХВАТИО ТЕРЕТ ГЕНОЦИДА
НА ЛЕЂА СРБИЈЕ ИАКО ЈЕ СУЂЕЊЕ У ТОКУ ... тако да ће његово кревељење
у Сребреници сигурно бити један од доказа Тужилаштва у Хагу...
То је осто дужан од када је покро изборе



eremita:
3. Борис Тадић ни једног тренутка НИЈЕ показао саосећање ЗА ЖРТВЕ И
СТРАДАЊА СРПСКОГ НАРОДА...
Човек нема осећаја националне припадности, али никако



eremita:
4. Као успешан кадар у претходне три тачке ЕВО ОН ЋЕ БИТИ ДИРЕКТНА
ПОЛУГА ЗА РАЗБУЦАВАЊЕ И РАСТУРАЊЕ СПЦ...

... САДА ЈЕ ПОТЕЗ НА СПЦ...
ВАљада неће дозволити, јер како реће зилот биће пуно зилотића у противном
 
КиМ:
ВАљада неће дозволити, јер како реће зилот биће пуно зилотића у противном


Ја мислим да, ако се нешто тако, не дао Бог, деси - ДА ЋЕ ПОНОВО ОЖИВЕТИ БОГОМОЉАЧКИ ПОКРЕТ који је и настао у претходном времену када је већ био ПОКУШАЈ УНИЈАЋЕЊА ЗА ВРЕМЕ КРАЉА АЛЕКСАНДРА ... 8-)

Колико знам ОНИ СУ СВИ НАЈУРИЛИ ПОПОВЕ И САМИ ОБАВЉАЛИ СВЕ ОД ЛИТУРГИЈЕ ДО ОПЕЛА ... 8-) 8-) 8-)
 
Glava crkve je episkop....ziloti u Srbiji su srpski bogomoljacki pokret,ispravno krsten,ispravnog ispovedanja,sa episkopom ispranog ispovedanja.....na zalost on trenutno je grk jer ima apostolsko prijemstvo ne naruseno kao kod nas komunistickom kreaturom Germanom,i ako se srbi dozovu pameti dace Bog i srpskog episkopa ,hirotonisanog blagodatnom rukom mitropolita Kalinika ili arhiepiskopa Hrizostoma......ali otom potom.......prvo da zamrzimo jeres,da ne gledamo emocije,,,,,,
 
eremita:
Ја мислим да, ако се нешто тако, не дао Бог, деси - ДА ЋЕ ПОНОВО ОЖИВЕТИ БОГОМОЉАЧКИ ПОКРЕТ који је и настао у претходном времену када је већ био ПОКУШАЈ УНИЈАЋЕЊА ЗА ВРЕМЕ КРАЉА АЛЕКСАНДРА ... 8-)

Колико знам ОНИ СУ СВИ НАЈУРИЛИ ПОПОВЕ И САМИ ОБАВЉАЛИ СВЕ ОД ЛИТУРГИЈЕ ДО ОПЕЛА ... 8-) 8-) 8-)
Да али они су имали Св. Владику Николаја а кога ми данас имамо, осим Владике Артемија НИКОГА
 

Back
Top