Koja je...2.put

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.128
Milojko ne mi bre prebacujes temu hocu da bude ovde u Savremenom muskarcu i da samo muskinje mogu da imaju pristup.
Dobra :idea: mogao bi da vidis sa adminom to da se podesi.

Ko ne zna:

Koja je u Vasoj glavi najseksipilnija forumashica?
E sad jeste da su ovi avatari malo doprineli slici koja se stvara u nasoj glavi, ALI OVO MIJE TEMA O AVATARIMA :!:
Nego ovako na osnovu postova koja je po Vama najseksipilnija?

Evo ja:
Naravno da cu da izuzmem Gazdaricu i Devilishgirl (po meni one ne ulaze ni u najsiri krug)
i da se trenutno opredelim za Hani :razz:
Pa onda za VA , pa onda za Ludicu (ipak je avatar ovde uticao)
I tako, malo da ih ogovaramo... uh ako budem imao hrabrosti napisacu i u kakvim ih sve explecitnim pozama zamisljam :lol:
 
...a de je poslata prwa tema:confused:

ma isto kao i prosli put, ne mogu ponovo da obracam paznju, mada da primetim da su etotako i banshee najlepse, ako se ocenjuje po slikama u profilu/sada avatar.

a sada jos jedanput pravila i standardi ocenjivanja/procene, plz.

ps. molim moderatora da ostavi ovu temu makar neko vreme, da se vidi sta muski deo poplacije misli......uh, misli......recimo oseca.......+ da forumasice ne sy3bu temu. tnx.
 
2Milojko
Hvala Care (po drugi put)

2Gazdarica
Hehe, pa dobro mozda ima i toga malo priznajem :roll: ali kad neko tako kao vas dve prica o sexu onda to u meni budi kontra efekat.

I opet se sve zene javljaju, a ja sam bash hteo da o ovoj temi raspravljam sa muskom populacijom foruma, ali vi zene ste prosto nezadrzive

2Mare
Hani je tako provokativna da je to strasno.
Da nije udata svasta bi napisao o njoj na ovoj temi.
Ovako mi preostaje da V.A. obradim samo tako, nego se plasim da se ne
naljuti jel nesto slabo kontaktira samnom u zadnje vreme.
 
Ma ne bre opet ste me pogresni razumeli, ne treba da ih ljubimo, nego da ih ogovaramo i zamisljamo u raznim explicitnim situacijama, da ih jednostavno zezamo a ne da im se uvlacimo.
Opet ste me bre pogresno razumeli ili ja ne znam sta 'ocu :roll:
 
Aman, zar nije dosta ovih tema (sad će svi u glas: MA, NIJE). Ma sve u peršun, evo iskreno.
Među onima koje me pale bih, pre ostalih, istakao CENZURISANO, CENZURISANO i CENZURISANO. Pogotovu CENZURISANO. A kad samo pomislim na CENZURISANO, može i zajedno sa CENZURISANO, meni bude tako dražesno. Bio sam jedno vreme i jako zagrejan za CENZURISANO, ali me napušavala. Ali ipak ona koja me najviše stimuliše je CENZURISANO, e sad, kako će ona da reaguje kada za to sazna, čitajte moj epitaf.
 

Back
Top