Koja je...2.put

Hellen:
:shock: У, јеее..ја прешишах 2000..:? .. значи ништа.....:-(

...а кад се сетим да смо некако паралелно кренули...и да смо пар месеци касније имали рецимо по 400 (лупам, али знам да ми је било занимљиво кад сам увидео да нам је сличан дневни просек)...изгледа да ти је било досадније...:)

:wink:
 
je,pa ja samo onda ekstra matora.
bas mi je zao,tako sam volela mladje momke...ali sad....sad je kasno.idem da se utapam u matorcima od 36-40 godina !.
 
2 V.A.
Ali barem nadji nekog bogatok, da naplatish tvoju pamet ;)

2 Hellen
Pa ako si za 36 dana uspela da napises 1720 postova i neka je svaki posto pisan 2min. u proseku.
I dok procitas poneku temu...pa tebi je ****** ko seoske nacve :lol:
 
Ију!:shock:
Откуд теби то?:roll:
Па ја сам овде дуже од годину дана, бре! Погледај у профил, тамо стоји да пишем у просеку 5-6 порука дневно!
Ти си се нешто забројао, драги...
А каква је тек твоја гуза кад за 9 месеци имаш 5000 порука!?:razz:
 
Ne, ne lutko ti si nesto pobrkala.
Ja pisem stojeci :lol:

Ma salim se bre, ni ovo ne moze da prodje :mad:


Hoce li neko da me nauci, kako se vredjaju zene:razz:
Steffke kude si bre?
 
Gazdarica, virtuelna baba-sera. Verovatno prosecnog izgleda i osrednjih umnih i krevetskih sposobnosti. Hvata na zvaku i u postovima obicno citira dr.Ruth i nekog dr.Kurconija (ili tako nekako).Trenutno hvata zadnji voz da se uda.

Blondi. Ni sama ne zna sta ce sa svojim ziovotom. Skolna vrcavim upadicama sto bi znacilo da nije limitirana u sexu ali u granicama 'normalnog'. Izgled, verovatno oko proseka ili ispod.

Hanibal. Nepopravljiva i neizleciva koketa sa prosecnim i seksualnim zivotom i blagim neskladom izmedju potreba i satisfakcije. Pametno stavila lepu forku u profil. Moguce je je da je niska, i zdepasta, sitne gradje.U krevetu-dovoljan 2.

Hellen. Zeli da ostavi utisak samosvesne energicne mlade zene i izaziva kontraefekat . Lepa glavica, prosecno inteligentna. U krevetu konvencionalna i na mahove rigidna. Tesko se odlucuje na eksperiment.

Raindog. Mnogo gazena a malo pazena. Revoltirana ali nema losu dusu. POvremeno dobija napade da zeli da briljira i pobedi u dijalogu ali se brzo povlaci. Verovatno jace gradje, jakih bokova, krupnih kostiju (ne mora da znaci).
Kad joj se uvuces pod kozu, mozes da dobijes sve. U vezi moze dosta da otrpi. Voli da se pravi blesava, kao ne zna o cemu joj neko nesto govori. Seoski sindrom.

Etotako. Latentni lez ,prepun sujete. Naucena da je njena ribica zlatna i toga se kruto drzi. Medjutim , lako ju je zeznuti i odvuci u krevet prostom forom-ne protivureciti joj mnogo. Posle prvog metka mozes da joj radis sta zelis. Verovatno fizicki i nije nesto ali to kompenzuje jer je magnet za one 'daj sta das'.U krevetu verovatno solidna ali nista spektakularno.

Kucka. Osrednjeg fizickog izgleda sa gomilopm propalih veza iza sebe. Raspolozenje joj varira. Mnogo znacaja pridaje fizickom izgledu potencijanog partnera i toga se kruto drzi. Ima izuzetno visoko misljenje o sebi. Izgled je verovatno negde oko proseka a u krevetu je verovatno razocaravajuca.
 
Hellen:
Има ли овде која добра у кревету?:roll:

P.S. Хвала за оно '''млада''!:lol:

Nema na cemu. Ja licno mislim da nema. Ovo je samo moje misljenje na osnovu vasih stavova koje iznosite na forumu i slikica u profilu (bile one vase ili ne). U principu, ako slika nije vasa a stavite neku sa neta, obicno ukaze na vase mane.To sto je na slici, nedostaje vama.
 
hanibal77:
kad je velika pozadina onda telo nije sitno :?
lupetas lupetas

Mislio sam da si 1,60 **** te, sve moram da ti crtam. Jagodicu zamisljam kao mrsavo sitno stvorenje. A tebe zamisljam tako i sta se ljutis. Sitne sake, stopala, deblje noge, velike sise i dupe a sve nakaceno na telo malih dimenzija. K'o da nikad nisi videla takvu zenu **** te.
 
snoshaj efendija:
Mislio sam da si 1,60 **** te, sve moram da ti crtam. Jagodicu zamisljam kao mrsavo sitno stvorenje. A tebe zamisljam tako i sta se ljutis. Sitne sake, stopala, deblje noge, velike sise i dupe a sve nakaceno na telo malih dimenzija. K'o da nikad nisi videla takvu zenu **** te.
haha izgleda da si stvarno poremecenog identiteta,ne znam zasto si uopste me uopste spominjao :roll:
al ok
p.s.pazi da ne dobijes od neke fotografiju figure ili ponudu da demantuje
 
A muski cute ko *****, ne smeju da se izjasne. I ponavljam, samo sam rekao kako zamisljam sto ne mora da znaci. Ko zna kako ti mene zamisljas? Pa sta? Sigurno ti necu reci da si poremecena ako imas neku predstavu u glavi koja mi se ne dopada.
 
snoshaj efendija:
A muski cute ko *****, ne smeju da se izjasne. I ponavljam, samo sam rekao kako zamisljam sto ne mora da znaci. Ko zna kako ti mene zamisljas? Pa sta? Sigurno ti necu reci da si poremecena ako imas neku predstavu u glavi koja mi se ne dopada.
nisam zbog toga rekla da mislim da si poremecen ;)
a rekla sam ti vec kako te zamisljam
 

Back
Top